PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بک اپ

ila
14-10-2007, 21:45
سلام..طریقه باز کردن یک فایل پشتیپان چه جوریه؟
و منظور از ستینگ چیه تو تنظیمات بک آپ گیری..
اصلا کلا میخوام بدونم به طور کامل بک اپ یعنی چی و چه جوری میشه انجام داد...مثال هم بزنید ممنون

mobiledead
14-10-2007, 22:35
سلام..طریقه باز کردن یک فایل پشتیپان چه جوریه؟
و منظور از ستینگ چیه تو تنظیمات بک آپ گیری..
اصلا کلا میخوام بدونم به طور کامل بک اپ یعنی چی و چه جوری میشه انجام داد...مثال هم بزنید ممنون

. بستگی داره که فایل پشتیبان با چه برنامه‌ای گرفته شده باشه(با هر برنامه‌ای بک‌آپ گرفته باشی ، باید با همون برنامه هم بازش کنی(Restore کنی))
. Setting یا تنظیمات تو هر برنامه‌ای با برنامه‌ی دیگه فرق می‌کنه
شما اول مشخص کن از چی می‌خوای بک‌آپ بگیری تا دوستان راحت بتونن راهنمایی کنن
. بک‌آپ (BackUup) یعنی پشتیبان
بعضی وقتا اطلاعات مهمی داریم که دوس نداریم از دستشون بدیم واسه همین یه یه کپی یا بک‌آپ ازش می‌گیریم که اگه احیانا به هر دلیلی از بین رفت بتونیم برگردونیمشون یا Restore (ری‌استور) کنیم. بک‌آپ خیلی‌ جاها به‌کار میاد
برای مثال من دوتا ویندوز رو سیستمم نصب کردم. از اونجایی که نصب دوباره هر دوی اونها در صورتی که خراب بشن واقعا وقت گیره من همین الان که هر دوشون سالم هستن یه کپی یا بک‌آپ از درایوهایی که ویندوز روشون نصبه میگیرم تا اگه یه وقتی خراب شدن بتونم خیلی سریع برگردونم.
شما میتونین با برنامه‌های مختلف بک‌آپ بگیری
مثلا یکی برای گرفتن پشتیبان از درایورهای سیتمه یکی دیگه ممکنه فقط بتونه از اطلاعات دفترچه تلفن ویندوز یا موبایلتون بک‌آپ بگیره

amirara
14-10-2007, 22:51
دوست عزیز نرم افزارهای زیادی برای بک اپ گیری وجوددارد
اگر باخود بک اپ ویندوز کارمیکنی کافی است که برروی فایل بک اپ ساخته شده کلیک کنی که اجرامیشود در غیر این صورت باید نرم افزار را داشته باشی