PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزاری برای کاهش حجم فایلهای Avi

SaMsUnG
26-09-2005, 11:54
دوستان من یه نرم افزار برای کاهش حجم فایلهای Avi میخوام که با کمترین کاهش کیفیت بیشترین تغییر حجمو تو سایز فایل بده ممنون میشم

هر چی میدونید راهنمایی کنید
فقط میخوام از کیفیت فیلم زیاد کم نشه :happy:

SaMsUnG
26-09-2005, 19:54
کسی نبود؟ کمک کنه؟

Cracki
26-09-2005, 21:07
Samsung دوست عزیز... من خودم خیلی وقته با فایلهای صوتی و تصویری کار میکنم و با اکثر برنامه ها
هم کار کردم و به این نتیجه رسیدم که هیچ کدومشون نمیتونن بدون کاسته شدن کیفیت حجم اونا رو کم کنند.

البته برنامه هایی هستند که کمتر کیفیت رو میارن پایین ولی در کل همه شون کیفیت رو میارن پایین و کم یا زیادش
به دست خود شماست که تعیین بکنید کیفیت فایلتون تا چه حد بیاد پایین.

مثلا در یک فایل تصویری صدا وجود داره... اگر این فایل تصویری یک فایل DVD باشه خوب معلومه که فرمت بکار رفته شده
در این فایل MP3 با کیفیت 128 و گاه 224kbps هستش . در ضمن نوع پخشش هم Stereo میباشد.

اولین کاری که شما باید بکنی اینه که کیفیت صدای بکار رفته شده در این فایل رو تا حدی که زیاد معلوم نباشه خودت
با تنظیمات برنامه بیاری پایین .

مثلا 128 kb رو تبدیل کن به >>>> 56 و یا 64kbps

حالت Stereo بودن اون رو تبدیل کنی به >>> Mono

و بعضی از تغییرات دیگه که بستگی به نوع کاری داره که میخوای بکنی.
بعد از آن نوبت میرسه به کیفیت فیلم که اون هم دقیقا مثل همینه یعنی کیفیت و نوع پخش آن و تعیین فرمت و
یا کدکهایی که بهش میدی همش دست خودته . و اگر خوب روش کار بشه نتیجه خوبی رو خواهی داشت.

مثلا من همین دیشب یک کارتون انیمیشنی را که حجمش 68 مگابایت بود بدون اینکه زیاد از کیفیتش کاسته بشه
تبدیل کردم به 6 مگابایت. حدود 14 دقیقه هم زمان پخشش بود.

حالا برنامه برای این کار زیاده و من نمیتونم بهت بگم فلانی از همه ش بهتره چون هر کدوم از اونا قابلیت هایی رو دارن
که نمیشه با همدیگه مقایسه شون کرد.

اما برای اینکه دست خالی نباشی من خودم برنامه ای رو که باهاش کار میکنم بهت معرفی میکنم .
اسم این برنامه Video Convert Master هستش . با این برنامه تقریبا هر کاری میتونی بکنی.آن هم به صورت حرفه ای....

همچنین اگر دوربین دیجیتالی داری که با کابل USB به کامپیوتر وصل بشه میتونی باهاش فیلم برداری بکنی و مستقیم
بره داخل هارد و بعد با این برنامه بیوفتی به جونش . برای میکس کردنش هم خوب معلومه میری سراغ Ulead .

حتی میتونی از Webcam معمولی هم جهت فیلم برداری استفاده بکنی ... البته کیفیتش بستگی به وبی داره که
شما دارید.

عکسی از این برنامه رو در پایین میتونی ببینی....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخرین نسخه این برنامه رو در صورت تمایل میتونی از لینک زیر دانلود کنی.
Video Convert Master 3.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشخصات برای رجیستر کردن برنامه ...

Name: RocketSpawn
Company: FFF
Serial: VCM5947428

در ضمن BSP Video Converter هم در نوع خودش عالیه و ظاهری بسیار زیبا هم داره.

SaMsUnG
27-09-2005, 07:07
خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من نتونستم از این لینک دانلود کنم

Cracki
27-09-2005, 11:58
خواهش میکنم دوست عزیز کاری نکردم.

این سایت پایین رو اول باز کن . در اونجا بر روی دانلود کلیک کن تا بتونی دانلود کنی.

Mehdi_Best
28-09-2005, 19:59
سلام
اين هم لينك مستقيم دانلود. من همين الان از همين لينك دانلود كردم.

cracki جان سلام
من عاشق ظاهر زيباي اين برنامه شدم. اگه عملكردش هم مثل ظاهرش باشه كه حرف نداره. البته وقتي شما معرفي مي كني پس حتما خيلي خوبه.

Cracki
29-09-2005, 03:35
مهدی جان سلام.

آره واقعا گرافیک قشنگی داره. از لحاظ عملکردشم من ازش راضیم و به همین دلیل ازش استفاده میکنم.
امیدوارم که شما هم خوشتون بیاد تا که شرمنده نشم.

موفق باشی دوست عزیز.

monika_2006
30-07-2006, 02:05
سلام
من هر چقدر ور رفتم نتونستم كه زير نويس يك فيلم dvd رو هنگامي كه مي خواستم به avi تبديل كنم با اين برنامه حفظ كنم
كسي تونسته كمكم كنه خيلي احتياج دارم يا يك برنامهاي بهم معرفي كنيد كه بتونم باش اين كار رو بكنم
و يك اشكال ديگه هم كه پيدا كردم اينه كه اين برنامه براي تقسيم كردن فيلم روي تصوير عمل نميكنه بلكه بايد زماني كه مي خواهي cut كني رو بهش بدي كه كار سختيه

monika_2006
03-08-2006, 13:54
اي بابا يكي به من جواب بده

reza12100
04-08-2006, 09:57
سلام
من هر چقدر ور رفتم نتونستم كه زير نويس يك فيلم dvd رو هنگامي كه مي خواستم به avi تبديل كنم با اين برنامه حفظ كنم
كسي تونسته كمكم كنه خيلي احتياج دارم يا يك برنامهاي بهم معرفي كنيد كه بتونم باش اين كار رو بكنم
و يك اشكال ديگه هم كه پيدا كردم اينه كه اين برنامه براي تقسيم كردن فيلم روي تصوير عمل نميكنه بلكه بايد زماني كه مي خواهي cut كني رو بهش بدي كه كار سختيه
برنامه كه زياد
اما يك برنامه خوب براي اينكار با حفظ suabtitle نرمافزار mpeg4 direct amker است
بازهم يك برنامه فوق العاده در اين زمينه با حقظ زيرنويس Xilisoft DVD Ripper