PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آفلاین سونی اریکسون می خوام ؟

akhoond
13-10-2007, 09:55
سلام دوستان
اول عید تون تبریک . :8:
موضوع اینه که چند وقتی است شدیدا نیاز دارم که مواقعی گوشی ام در دست رس نباشه . چی کار کنم . . .
خاموش نمی خوام بکنم ، ریجکت نمی خوام بکنم ، تابلو می شم ، کلا می خوام کسی نتونه با هام تماس بگیره ، ولی این ارور از طرف مخابرات باشه . :21:

کسی چیزی بلده بگه ، هر راهی ، فقط رویایی نباشه ، شدنی باشه

مرسی و منتظرم . :11:

boy iran
13-10-2007, 09:58
سلام

پیشنهاد

دایورت کن روی یک شماره الکی مثلا شماره پنج رقمی و بعد میگه

شماره مشترک در شبکه موجود نیست

akhoond
13-10-2007, 14:54
سلام

پیشنهاد

دایورت کن روی یک شماره الکی مثلا شماره پنج رقمی و بعد میگه

شماره مشترک در شبکه موجود نیست

راه بدی نیست ، اما اگه اشتباه نکنم ، طرف روی گوشی اش می بینه که divert شده ؟ درسته ؟
اگه این جوری باشه اصلا به دردم نمی خوره . . .

boy iran
13-10-2007, 18:40
راه بدی نیست ، اما اگه اشتباه نکنم ، طرف روی گوشی اش می بینه که divert شده ؟ درسته ؟
اگه این جوری باشه اصلا به دردم نمی خوره . . .

خیر دوست خوب طرف چیزی نمیبینه و فقط پیام به گوشش میرسه :46:

akhoond
13-10-2007, 19:40
خیر دوست خوب طرف چیزی نمیبینه و فقط پیام به گوشش میرسه :46:

اشتباه می کنی دوست من ، همین الآن دوباره تست کردم ، روی گوشی طرف می نویسه divrting . . . :41:
نمی خوام اصلا شک کنه ، اصلا نمی خوام تابلو بشم . . .
راه دیگه ؟ :11:

Moh3en_DDD
13-10-2007, 20:06
باطری را از گوشیت در بیار

amiroo88
14-10-2007, 00:26

:eh::eh:.............

owlx3000
14-10-2007, 00:51
گوشیهای سونی .. یه قابلیتی داره و اون هم اینه که میتونی یه add لیست درست کنی که ماکزیمم میتونه 20 تا شماره توش جا بدی
این شماره ها اگه با شما تماس بگیرند مشکلی ندارند
اما اگه شمارهای غیر اینها باشه واسه اونها اشغال میزنه

ali racer
14-10-2007, 01:37

منظورتون چیه ؟؟:18:

amiroo88
14-10-2007, 02:06

این برای مواقعیه که میخوای در دسترس نباشی باطری رو یهو میکشی یا فویل میپیچی که خوب نیست

اما این دوستمون میخواد وقتی میره بیرون گوشیش رو حالت معمولی مثل همیشه باشه اما

دیگری بهش زنگ نزنه

منم خیلی به این حالت نیاز دارم

بعضی سونی اریکسون ها حالت پرواز (Flight Mode)دارن برای موقه های که تو هواپیما هستی انتن نداره اما میتونی از گوشی استفاده کنی فقط بدیش اینه که او بالا عکس هواپیما داره تابلوه

من همیشه صدایه زنگ و کامل قطع میکنم ویبر رو هم از کار میندازم....

B L A S T E R
14-10-2007, 13:46
درسته تیها راهش Flight Mode هست.

owlx3000
14-10-2007, 16:37
میتونی اینجا رو هم یه نگاهی بندازی
کارت سریعتر راه می افته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

D E V I L
14-10-2007, 20:54
اینم یه تستی بکن:
برو به settings-connectivity-mobile networks و search mode رو روی manual تنظیم کن.
بعد از همون آدرس بالا select network رو انتخاب کن و منتظر بمون تا لیست شبکه هایی که گوشیت پیدا میکنه بیاد.بعد شبکه ای بغیر از خط خودت انتخاب کن مثلا اگه سیم کارت همراه اول داری ایرانسل رو انتخاب کن.وقتی اینکار رو کردی یه پیغام میده(forbidden network) باید NO رو انتخاب کنی.
حالا هر کی بهت زنگ بزنه میگه : در حال حاضر تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نمی باشد!
اینطوری هیچکس بهت شک نمیکنه

B L A S T E R
14-10-2007, 21:10
خوب اینجوری یه Select Mode? گنده بالای صفحه میاد.

R@R#M@N
14-10-2007, 23:03
فلايت مود كه تو گوشيهاي بعد ك800 بايد باشه (بغير از سري دبليو كه موزيك اونلي دارن)
اگه گوشيت دبليو 810 يا دبليو 800 يا ك750 هست پچ واسش هست كه فلايت مود درست كنه !!!!!!!

akhoond
14-10-2007, 23:16

بله یکی رو می شناختم که این کار رو میکرد ، ولی به نظرم راه خشنی می یاد ، گوشی ام اون دنیا از دستم شاکی میشه :31: سعی می کنم این راه رو بذارم آخر همه ، شاید راه بهتری باشه . ولی به هر حال ، ممنون .

گوشیهای سونی .. یه قابلیتی داره و اون هم اینه که میتونی یه add لیست درست کنی که ماکزیمم میتونه 20 تا شماره توش جا بدی
این شماره ها اگه با شما تماس بگیرند مشکلی ندارند
اما اگه شمارهای غیر اینها باشه واسه اونها اشغال میزنه
ببینید ، این ریجکت کردم اتومات یه بدی گنده داره ، اگه از همون اول بوق اشغال می زد ، حرفی نبود ، اول یه بوق آزاد می زنه و بعد ریجکت میشه ، خب بقیه بچه ها هم مثل خودم ، ختم روزگارند ، دیگه این چیز ها رو پوسوندند ، می فهمند دیگه . . . هر چی اصلا راه خوبی نیست :13:. از شما هم به خاطر توجهتون ممنونم .

اینم یه تستی بکن:
برو به settings-connectivity-mobile networks و search mode رو روی manual تنظیم کن.
بعد از همون آدرس بالا select network رو انتخاب کن و منتظر بمون تا لیست شبکه هایی که گوشیت پیدا میکنه بیاد.بعد شبکه ای بغیر از خط خودت انتخاب کن مثلا اگه سیم کارت همراه اول داری ایرانسل رو انتخاب کن.وقتی اینکار رو کردی یه پیغام میده(forbidden network) باید NO رو انتخاب کنی.
حالا هر کی بهت زنگ بزنه میگه : در حال حاضر تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نمی باشد!

D E V I L جان ، دستت مرسی :11: ، خدا تو رو فقط برا من فرستاده زمین ، الهی خدا خیرت بده ، خیلی فکر توپیه ، اصلا به این یکی فکر نکرده بودم . . . باید امتحانش بکنم ، ولی به نظرم 100% باید جواب بده . . . :21:
باز هم ازت و همینطور از بقیه بچه ها ممنونم . ان شاالله که همه استفاده کنن .
اگه هم اجازه بدی با ذکر ماخذ بقیه جا ها هم نقل میکنم ، تا بقیه به بهره نمونند ؟

باز هم از همتون ممنونم و مرسی .
یا حق
آخوند :20:

ali racer
16-10-2007, 00:53
اینم یه تستی بکن:

بابا ایول !!!!:10:

trezegol
16-10-2007, 19:23
خوب اینکارو بکن:
094#*21*
اگر هم خواستی از اون وضعیت در بیای این کارو بکن:
#21#
:20::20::20::20::20::31::31::31::31:

akhoond
17-10-2007, 12:35
خوب اینکارو بکن:
094#*21*
اگر هم خواستی از اون وضعیت در بیای این کارو بکن:
#21#
:20::20::20::20::20::31::31::31::31:

دوست عزیز دقت نکردی دیگه ، بقیه دوستان قبل از شما دایورت کردن رو گفته بودند و بنده هم ایراد این کار رو گفتم ، بهتره بخونی و بدونی که بعدا یه وقت ندونسته استفاده نکنی متضرر نشی . . . :11:

یا حق
آخوند :31: