PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ثبت نام در ایگولد

newmusic
13-10-2007, 00:15
دوستان عزیز اگر کسی بلده چه جوری ثبت نام کنیم توضیح بده
یه عکس بگیرین از قسمت اطلاعات اولیه برای ثبت بعد توضیح بدین هر کدوم چی هست
مثلا این قسمت Alternate Passphrase: که معنیشم معلوم نیست چیه/

xdvbxkaomx
13-10-2007, 00:36
دوست عزیز توضیحاتی که شما خواستید خیلی زیاد تر از اونه که بشه اینجا توضیح داد من لینک وبلاگم. براتون با پیغام خصوصی فرستادم مطالب رو دنبال کن حتما مشکلت حل میشه ضمنا Alternative pasphraseیک کلمه عبور ویژه است که در صورت خارج شدن پول از حسابتان از شما سوال می شود (مربوط به کسانی است که می خواهند از کارت خرید ایگولد استفاده کنند)

darvish1900
13-10-2007, 00:56
فراموش نکن که ه ردفعه که وارد میشی حتما با ای پی کشورهای دیگه بری تا زحماتت از دست نره

avril
13-10-2007, 01:00
ایگولد یه کلاه بردار حرفه ای هست مواظب باش از من میشنوی ازش استفاده نکن

newmusic
13-10-2007, 01:21
به هر حال ممنونم از xdvbxkaomx وبلاگ خوبی بود ولی ایگولد هم سایت گیری هستش ها با این که اون توضیحات در وبلاگ بود بعد از 3 / 4 بار تونستم اکانت بسازم.الان اکانت رو ساختم

فقط یه مشکل ÷یش اومده
الان می خوام لاگین بشم نمی شه هی

Unable to login to account.

Your account has been frozen in compliance with the laws which govern e-gold, Ltd. and its managers. e-gold, Ltd. has taken this step in strict compliance with the law. No further information is available at this time. When additional information is available it will be provided upon account login.

newmusic
14-10-2007, 00:38
به هر حال ممنونم از xdvbxkaomx وبلاگ خوبی بود ولی ایگولد هم سایت گیری هستش ها با این که اون توضیحات در وبلاگ بود بعد از 3 / 4 بار تونستم اکانت بسازم.الان اکانت رو ساختم

فقط یه مشکل ÷یش اومده
الان می خوام لاگین بشم نمی شه هی

Unable to login to account.

Your account has been frozen in compliance with the laws which govern e-gold, Ltd. and its managers. e-gold, Ltd. has taken this step in strict compliance with the law. No further information is available at this time. When additional information is available it will be provided upon account login.

این ارور یعنی چی مشکل چیه بدبختی نمی شه لاگین کرد

xdvbxkaomx
14-10-2007, 16:29
متاسفانه اکانت شما فریز شده و معلوم نیست کی دوباره باز میشه حتما یه اشتباهی کردین ایا مطمئنید که از ip غیر ایرانی برای ورود به سایت و عضویت استفاده کردید من الان 2 روزه اکانت vpn ندارم و به همین خاطر نمیرم سراغ ایگولد و نمیدونم تو این 2 روزه اتفاق جدیدی افتاده یا نه اگه اطلاع پیدا کردم بهت خبر میدم

newmusic
17-10-2007, 13:57
اره من با ip ایزان وصل میشم ارور می ده
ای لعنت بهشون پس فقط باید با vpn دید بدبختیه ها

sIiiS
04-11-2007, 12:48
کسانی که اکانت بلاک شده دارن من ازشون می خرم ، پی ام بدید !

shetmobile
07-06-2008, 10:57
سلام من وقتی تو ایگولد روی گزینه ی balance کلیک می کنم جیزس نمیاره:13::13::13::13::13::13::13::13:

alimooghashang
27-01-2009, 22:07
من 12 دلار ایگولد دارم
کسی خریدار نیست؟
میفروشم 10000

منتظر پیشنهاداتون هستم