PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک آدم خوب بگه چه dvd رایتری بخرم - فوری لطفا - تاپیک رانبندین

Madonna
12-10-2007, 19:39
سلام
حالتون خوبه
دیروز سوالی کرده بودم در مورد یک dvd رایتر خوب
این هم تاپیکش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اما با اینکه خواهش کرده بودم تاپیک را برای چند ساعت نبندن تا بدونم کدام dvd راتیر خوب است
اما تاپیک را بستن و گفتن که قبلا چنین تاپیک های بوده و از آنجا میتونید متوجه بشوید
اما هر چقدر تاپیک بود را رفتم اما هر کسی که نمونه dvd رایتر را معرفی میکرد و آخرش هم هیچی

از شما دوستان خوب است سوال را دارم که یک مدل dvd رایتر خوب معرفی کنید که هم
سرعت خوب داشته باشه برای خوانده و هم رایت کردن
و هم گارانتی خوبی داشته باشه
و کلا یک چیز خوبی باشه

لطفا نظر خودتون هم در مورد این مدل ها بگید:

Teac - Lg

خیلی ممنون

amin123
12-10-2007, 20:00
خوب دوست عزیز مدیر ها حق داشتند که اون تاپیک را بستند چون در این مورد تاپیک خیلی زیاد هست..........

با این حال به نظر من یا Asus بگیر و یا Suzuki البته از نوع Ide........چون مدل Sata زیاد خوب در نیومده..........

Asus - Drw1814bl این گزینه خوبی میتونه باشه براتون...

Madonna
12-10-2007, 20:43
بله درسته اما باور کنید هر چقدر تاپیک در این مورد بوده هر کسی یک چیزی میگفت
و یا ده ها صفحه است

ممنون هم از نظرتون
این asus سی دی رایتر را داشتم اما سرتش کم بود حالا نمیدونم که دی وی دی رایتر هاش چطوره

Gabana
12-10-2007, 21:05
دو مدل لايت آن 20A1H و ايسوس 1814BL جزو گزينه هاي مناسب براي خريد هستن ( هم از لحاظ قيمت و هم كارآيي مناسب ) مدل هاي ديگه اي هم هستن كه ميشه روي اونها هم حساب كرد . اما بعنوان پيشنهاد من دو مورد فوق رو در نظر دارم .. البته LG و EmpreX هم هستن كه ...

Madonna
12-10-2007, 22:27
سلام
آقا ممنون
فقط اگر در این مورد هم راهنمائی کنید ممنون میشوم

جریان این پسوند هائی که در این dvd رایتر ها است چیه ؟
مثلا :

DVD-R
DVD+R
DVD+RW
-R,+R,-RW,+RW,+R
حالا میخواهم بدونم کدامشون بهتره که همه پسوند های فایلها و همچنین روی تمام dvd های خام بتونه رایت کنه

کدامشون بهتره ؟

ممنون

GALAXY DESIGN
12-10-2007, 22:31
من خودم از رایتر LITEON استفاده میکنم و ازش راضی هستم.
در رابطه با سوال دومتون درباره دیسکهای DVD:

موفق باشید ...

shahab_f
12-10-2007, 22:33
راستش من سوزوکی گرفتم cd و dvd های حتی یه کم خش دارو نمی خوند.بعدش sony گرفتم که سونی تو این مورد وضعش ازسوزوکی بهتر بود .(در ضمن یه Combo Drive دارم مارک TDK که با این که مال 2 سال پیشه از سونی و سوزوکی خیلی بهتر dvd و cd هارو می خونه .حالا نمی دونم مارک TDK دی وی دی رایتر داره یا نه یا اصلا خوب هست یا نه)
در کل من از مارک سوزوکی راضی نبودم (البته مال من sata بود)

capitan black
12-10-2007, 23:44
دوست عزيز اگه يه رايتر خوي ميخواي liteon lh-20a1h رو بگير.من خودم دارم عاليه.تموم فرمتها رو ساپورت ميكنه.واست پشت cd & dvd طرح ميندازه.ميبيني كه دوست عزيزم gabana هم لايتون رو پيشنهاد كرده چون كارش واقعا عاليه.بگير پشيمون نميشي.

Madonna
13-10-2007, 00:07
سلام
ممنونم از همه واسه راهنمائی های که کردن
حقیقتش خیلی ها از این liteon تعریف میکنن اما افرادی هم هستند که بعد از خرید این رایتر زود خراب شده
یکی از دوستام خریدش اما بعد از چند روز خراب شود و گارانتی هم شاملش نشود از این رو کمی ترس دارم که تا خریدمش زود خراب بشود

ممنون GALAXY DESIGN
اما اون لینکی که دادی خارجی بود ما هم کمی انگلیسیمون خوب نیست

در کل شما نمیدونید کدامشون از اینهای که گفتم
مثل

DVD-R
DVD+R
DVD+RW
-R,+R,-RW,+RW,+R
بهتره ؟

دوستان نظر شما در مورد رایتر های Lg چیه ؟

با تشکر

Ship Storm
13-10-2007, 09:52
نظر من روی گیگابایته

ملت
13-10-2007, 11:50
به نتیجه نمیرسی ؟؟؟؟؟
یه دونه شانسی بخر
من خودم ایسوس داشتم که آشغال بود بعد از چند وقت یه دونه از همون رو دست دومش رو خریدم ماه بود ...
هزار تا فروم رو هم بگردی یکی بد گفته یکی خوب گفته

capitan black
13-10-2007, 12:07
سلام
ممنونم از همه واسه راهنمائی های که کردن
حقیقتش خیلی ها از این liteon تعریف میکنن اما افرادی هم هستند که بعد از خرید این رایتر زود خراب شده
یکی از دوستام خریدش اما بعد از چند روز خراب شود و گارانتی هم شاملش نشود از این رو کمی ترس دارم که تا خریدمش زود خراب بشود

ممنون GALAXY DESIGN
اما اون لینکی که دادی خارجی بود ما هم کمی انگلیسیمون خوب نیست

در کل شما نمیدونید کدامشون از اینهای که گفتم
مثل

بهتره ؟

دوستان نظر شما در مورد رایتر های Lg چیه ؟

با تشکر

سلام.دوست عزيز مگه اون رايتر چش شده بود كه شامل گارانتي نميشد؟حتما خودش دستكاريش كرده كه شامل گارانتي نميشده.لايتون رو بگير كارش عاليه.رايتر هاي ال جي خوب نيستند.

Madonna
13-10-2007, 12:10
درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر لطف کردید بگید کدام یک از این lg ها خوبن
این هم لینکش:

فقط بگید اینها چی هستن و کدامشون بهتره که dvd رایرت داشته باشه :

DVD-R
DVD+R
DVD+RW
-R,+R,-RW,+RW,+R

Madonna
13-10-2007, 15:05
capitan black
سلام.دوست عزيز مگه اون رايتر چش شده بود كه شامل گارانتي نميشد؟حتما خودش دستكاريش كرده كه شامل گارانتي نميشده.لايتون رو بگير كارش عاليه.رايتر هاي ال جي خوب نيستند

سلام
آقا باور کنید هیچ کاریش نکرد یعنی اصلا این دوستم از این آدم ها نبود که دست کاری بکنه
گفت موقع رایت کردن بود که خراب شود و وقتی بوردش برای گارانتی آنها بهش گفتن که به ما ربطی نداره

احتمالا جائی نیست که بتونه خوب گارانتی را انجام بده در مورد این رایتر

بله درسته اکثرا میگن که سی دی رایتر های lg زیاد خوب نبودن اما میگن که دی وی دی رایتر های lg خوب هستن

Madonna
13-10-2007, 15:07
کسی در مورد این رایرت های شرکت Teac اصلاعاتی نداره ؟

یه آدم خوب
16-10-2007, 19:35
کسی منو صدا کرد ؟ (یه آدم خوب ):5:
چون تیترش اینه : (یه آدم خوب بگه چه ....) فکر کردم با منه :31:

من تییک گرفتم. 38000 تومن با گارانتی تعویض

Madonna
16-10-2007, 22:36
سلام یه آدم خوب چطوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه اسم کاربری جالبی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دو دل شده بودم که یا Teac بخرم یا Lg خلاصه همون Lg را خریدم این هم گارانتی تعویض داره
از دوستانی که نیز راهنمائی کردن ممنون هستم