PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WINDOWS XP Genuine(اورجینال)

webgardd
12-10-2007, 17:19
به دلیل با استقبال روبرو نشدن ویندوز ویستا در سراسر دنیا مایکرو سافت تولید
ویندوز XP را تا سال 2009 تمدید کرد .

لطفا اطلاعات خود را پیرامون اورجینال بودن (Genuineبودن) ویندوز اعلام کنید تا دیگران هم از تاثیرات و اهمیت و کاربرد جنیون بودن و یا اورجینال بودن بااطلاع شوند

حتما میدونید که اکثر ما از ویندوزهایی که کپی و کرک شده اند استفاده میکنیم و بایت این ویندوزها مبلغ بسیار کمی پرداخت کردیم.اما جالب است بدانید که برنامه هایی که اخیراً مایکروسافت تولیدمیکنه تماما روی ویندوزهای که اصل و اورجینال هستند کار میکنه و دیگه تو ویندوزهای کپی شده جواب نمیدند .از جمله این برنامه ها میشه به اینترنت اکسپلورر 7 و یا مدیا پلیر 11 و windows defender و غیره که در آتی خواهم آورد اشاره کرد .
ادامه دارد...

amirara
12-10-2007, 18:14
دوست عزیز شاید برای کارهای روزمره و معمولی اصلا
احتیاجی به قانونی کردن ویندوز نباشد ولی برای کاربران حرفه ای که میخواهند همپای شرکت ماکروسافت پیش بروند واز خدمات به روز شده استفاده نمایند اورجینال بودن ویندوز بسیار لازم است

gmuosavi
13-10-2007, 00:18
من هم مشکل دارم وقتی می خواهم وارد یوزر بشم این پیغام برام میاد هر کاری هم که کردم حل نشد.
This copy of windows is not genuine
This copy of windows is not genuine and you have not yet resolved this is sue.
this coputer is nologereligible to receive security upgrades from microsift.
to prtect your copy of windows , you must click get genuine now.
راستی من هنوز مشکل ی دارم یعنی ویندوز من ی کوچیک نداره راه حل مشکل من چیه؟

hamilton
13-10-2007, 13:15
من هم مشکل دارم وقتی می خواهم وارد یوزر بشم این پیغام برام میاد هر کاری هم که کردم حل نشد.
This copy of windows is not genuine
This copy of windows is not genuine and you have not yet resolved this is sue.
this coputer is nologereligible to receive security upgrades from microsift.
to prtect your copy of windows , you must click get genuine now.
راستی من هنوز مشکل ی دارم یعنی ویندوز من ی کوچیک نداره راه حل مشکل من چیه؟

دوست عزيز به تاپيك زير مراجعه كنيد و مطمئن باشيد مشكل شما حل ميشه و با برنامه هايي كه قرار دادم شما يك ويندوز اصل خواهيد داشت و آن پيغام هم ديگه نمايش داده نميشه كه ويندوز شما جعلي است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید