PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلاپی دیسک مجازی برای لپ تاپ

gol_agha
12-10-2007, 16:55
با سلام به همه ی دوستان .

من یه لپ تاپ دارم که متاسفانه فاقد فلاپی دیسک هست (البته الان دیگه غالبا اینطوره ) . از طرفی من نرم افزار خوشنگار دارم که برای نصب ، علاوه بر سی دی یه دیسکت هم داره که برای نصب نرم افزار لازمه و مال خود شرکتشه .
خب....این نرم افزار روی کامپیوترهای دسکتاپ بخوبی نصب میشه اما روی لپ تاپ ، چون درایو فلاپی دیسک ندارم متاسفانه نصب نمیشه . حتی من از این نرم افزار یه پرتابل هم ساختم اما باز هم برای اجرا در اولین بار ، دیسکت خودشو میخواد . حالا سوال و درخواست من اینه :

1- آیا نرم افزاری هست که روی لپ تاپ من مثل سی دی درایو مجازی ، فلاپی دیسک درایو مجازی هم بتونه نصب کنه ؟
2- کسانی که با خوشنگار آشنا هستند آیا راهی هست که بتونم بدون دیسکت این نرم افزارو روی لپ تاپ نصب کنم ؟
3- آیا راهی هست که مثلا بشه درایو فلش رو به جای فلاپی دیسکت جا بندازم ؟
4- در مورد حذف دیسکت نرمافزار یا راه حل دیگه کسی فکری کرده که من بی خبر باشم ؟

بسیار ممنون میشم اگه کمکم کنید .

(((( عید سعید فطر بر همه تون مبارک )))

یا حق !

ناوال
12-10-2007, 17:08
ک نرم اقزار هست که فلاپی درایو مجازی میسازه البته الان اسمش یادم نمیاد میگردم اگه پیدا کردم برات میذارم ویک نرم افزار هم هست که بنام RSP Floppy Image v1.0.0 که کارش ایمج گرفتن و ریستور فلاپیه میتونی از اینجا دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ipc110
12-10-2007, 20:21
با سلام به همه ی دوستان .

من یه لپ تاپ دارم که متاسفانه فاقد فلاپی دیسک هست (البته الان دیگه غالبا اینطوره ) . از طرفی من نرم افزار خوشنگار دارم که برای نصب ، علاوه بر سی دی یه دیسکت هم داره که برای نصب نرم افزار لازمه و مال خود شرکتشه .
خب....این نرم افزار روی کامپیوترهای دسکتاپ بخوبی نصب میشه اما روی لپ تاپ ، چون درایو فلاپی دیسک ندارم متاسفانه نصب نمیشه . حتی من از این نرم افزار یه پرتابل هم ساختم اما باز هم برای اجرا در اولین بار ، دیسکت خودشو میخواد . حالا سوال و درخواست من اینه :

1- آیا نرم افزاری هست که روی لپ تاپ من مثل سی دی درایو مجازی ، فلاپی دیسک درایو مجازی هم بتونه نصب کنه ؟
2- کسانی که با خوشنگار آشنا هستند آیا راهی هست که بتونم بدون دیسکت این نرم افزارو روی لپ تاپ نصب کنم ؟
3- آیا راهی هست که مثلا بشه درایو فلش رو به جای فلاپی دیسکت جا بندازم ؟
4- در مورد حذف دیسکت نرمافزار یا راه حل دیگه کسی فکری کرده که من بی خبر باشم ؟

بسیار ممنون میشم اگه کمکم کنید .

(((( عید سعید فطر بر همه تون مبارک )))

یا حق !

سلام
میتوانید فلاپی درایو اکسترنال USB برای لپ تاپ تهیه کنید.
موجود است. قیمت 18 تومان
اگر خواستید اعلام کنید.

you_habib
13-04-2013, 23:17
slm
az narmafzare Virtual Floppy Drive v2.1 - 140.53 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
mitunin estefade konin...