PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي در باره ايميلهاي ارسال شده

رايانه
12-10-2007, 13:17
سلام.دوستان ؛ راهي وجود داره كه ايميلهايي كه ماه ها قبل ارسال كرديم ؛ را دوباره ببينيم .البته از فايل send در صندوق پستي هم پاك شده باشه.ممنون

رايانه
12-10-2007, 22:48
راهي وجود نداره؟

darvish1900
12-10-2007, 23:04
نه دوست عزیز وجود نداره

rsh
12-10-2007, 23:08
چرا میشه
اگه از نسخه بتا یاهو استفاده میکنی
تنها کافیه نام فرستنده نامه رو بنویسی تا تمام نامه ها رو برات نشون میده چون تو سرورش نگهداری میشه
من چند هفته پیش اینکارو کردم نام فرستنده رو وارد کردم هر 8 تا ایمیل که پاکش کرده بودمو نشون داد

darvish1900
12-10-2007, 23:13
چرا میشه
تنها کافیه نام فرستنده نامه رو بنویسی تا تمام نامه ها رو برات نشون میده چون تو سرورش نگهداری میشه
من چند هفته پیش اینکارو کردم نام فرستنده رو وارد کردم هر 8 تا ایمیل که پاکش کرده بودمو نشون داد

خیل جالب باید امتحانش کنم

رايانه
13-10-2007, 12:33
چرا میشه
من چند هفته پیش اینکارو کردم نام فرستنده رو وارد کردم هر 8 تا ایمیل که پاکش کرده بودمو نشون داد نام فرستنده را كجا بايد نوشت؟ اگه ميشه بيشتر راهنمايي كنيد.ممنون

winxp
14-10-2007, 00:38
چرا میشه

سلام دوست عزیز

واقعا جالب بود ولی هنوز تستش نکردم

فقط خواستم تشکر کنم

موفق باشین

:11:

DrXoX
14-10-2007, 01:25
چرا میشه

سلام

چه جالب یاهو از این چیزا هم داشت و ما خبر نداشتیم

در کل دستت درد نکنه تا حالا نشنیده بودم :10: