PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید wireless

Tornado2800
25-09-2005, 18:49
سلام بچه ها این تاپیک برای من خیلییییی مهمه هر چی وب سایت یا نرم افزار می شناسید در مورد وایرلس چه امنیتی چه هک ...... در این تاپیک به من بگید آخه واسم مهمه

mpsjavad
25-09-2005, 19:02
با سلام ..

دوست عزيز در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هفت مشكل امنيتي شبكه هاي واير لس يا بيسيم ذكر شده ... خوندن مطالب خالي از لطف نيست ... اگر مطلب بيشتري پيدا شد خبرت ميدم ;)

Tornado2800
25-09-2005, 19:20
مرسی داداشی به قرآن کارت خیلی بیسته اگه چیز های دیگه هم پیدا کردی خبرم بده

mpsjavad
25-09-2005, 21:16
با سلام ..

خواهش ميکنم عزيز وظيفه هست ... ;)

امنيت در شبكه هاي محلي بي سيم

شبكه‌هاي محلي بي‌سيم (Wireless Local Area Network: WLAN) را مي‌توان در اغلب سازمان‌هاي بزرگ مشاهده كرد. امروزه ارزش شبكه‌هاي بي‌سيم بر كسي پوشيده نيست و برپايي اين قبيل شبكه‌ها ضمن به همراه آوردن امكانات مطلوب، كاهش هزينه‌ها را نيز در پي دارد. اما هر چه بر عموميت و محبوبيت اين شبكه‌ها افزوده مي‌شود دو نكته مهم يعني مديريت و امنيت، بيش از پيش اهميت خود را نشان مي‌دهد. به خصوص در سازمان‌هاي بزرگ كه مساله امنيت بسيار حائز اهميت است، نوع خطراتي كه اين شبكه‌ها را تهديد و نحوه مقابله با آن‌ها اهميتي حياتي دارد. اقدامات امنيتي اوليه بايد به نحوي انجام گيرند كه مزاياي شبكه‌هاي بي‌سيم همچنان پابرجا و محفوظ بماند و راهكارهاي امنيتي آن‌قدر دشوار نباشند كه علت وجودي شبكه‌ بي‌سيم را زير سوال ببرند. به همين منظور در اين نوشتار ابتدا مباني شبكه‌هاي محلي بي‌سيم مورد بررسي قرار مي‌گيرند و در ادامه نحوه مقابله با انواع خطراتي كه چنين شبكه‌هايي را تهديد مي‌كنند، مرور خواهد شد. لازم به ذكر است كه در اين متن هر جا از «شبكه بي‌سيم» نام برده شده است، مقصود «شبكه محلي بي‌سيم» بوده است.

بقيه توضيحات رو درون اين فايل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) PDF ميتوني بخوني .. روي اين لينک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راست کليک کن و Save Target As رو انتخاب کن ...

arash_irani
25-09-2005, 23:07
سلام دوست من
من يه نرم افزار دارم براي امنيت شبكه واير لس نميدونم به دردت ميخوره يا نه من خودم تو كامپيوترم دارم و براي اينكه مال يه مدت پيش هست حتما ورژن جديدش هم اومده من اسمش رو بهت ميگم و خودت يه سرجي بزن حتما ميتوني پيداش كني
ZoneAlarm Wireless Security 5.5.080
خب اگه هم ژيدا نكردي يه ايميل به ايميلم در پي سي ورد بزن تا برات آپلود كنم
موفق باشي يا حق