PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كمك ويروس گرفتم...

aliarnold
11-10-2007, 17:05
با سلام
من ويروسي به نام RavMon.exe گرفتم كه دو فايل RavMon.exe و Autorun.inf را داخل هر درايو ميسازه و جلوي نشان دادن فايل هاي Hidden را ميگيره يعني هر چي تيگ گزينه Show hidden files را در Folder Option ميگذارم باز هم به Dont show ميره و فال هاي Hidden را نشان نميده لطفا كمكم كنيد و اگر آنتي ويروسي يا هر چيز ديگه اي مي خواهر كمكم كنيد
خيلي خيلي ممنون

nightmare
11-10-2007, 17:13
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا بعد ...

DrXoX
11-10-2007, 17:21
سلام

با آنتی ویروس Nod32 یا KasperSky مشکلت به احتمال 98 درصد حل میشه

البته باید در حالت Safe Mode سیستمت رو با یکی از این دو آنتی ویروس Scan کنی

البته توصیه من استفاده از KasperSky هستش

Mohammad_4688
11-10-2007, 17:25
داداشه من برای حذفش باید از آنتی ویروس NOD 32 استفاده کنی و برای برگردوندن Folder Options هم باید بری تو رجیستری و یه کارهایی انجام بدی تا Folder Options برگرده

marmdn
11-10-2007, 17:31
داداشه من برای حذفش باید از آنتی ویروس NOD 32 استفاده کنی و برای برگردوندن Folder Options هم باید بری تو رجیستری و یه کارهایی انجام بدی تا Folder Options برگرده
يك سوال در ريجيستري چي كار كنيم؟چون همه جا مثل شما به صورت ديمي گفتند!:21::2:

marmdn
11-10-2007, 17:32
اگه از منم نظر مي خواي مي گم نود 32 .

DrXoX
11-10-2007, 17:35

به نقل از یکی از کاربران p30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بحث در مورد انتی ویروس Nod32 beta ver3.0.2.1
با عرض سلام خدمت تمامی اساتید محترم P30world
من یه مدتی که این نرم افزار رو دانلود کردم از همین سایت ولی یه مشکلی داره هنوز........مثلا ویروس هایی مثل:RavMon, atouran,وچندتایی دیگه رو پیدا می کنه ولی Clean یا Delet نمی کنه و میندازه توی قسمت قرنتینه برنامه نمی دونم چیکار کنم تمامی آنتی ویروس ها رو نصب کردم ولی ویروس RavMon.exe رو شناسایی نمی کنن نمی دونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.....

بهتره از KasperSky استفاده کنید:46:

marmdn
11-10-2007, 17:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر میاد به ویروس Ravmon مبتلا شده سیستمتون .

از Start Menu وارد Run بشید و در اونجا تایپ کنید : regedit

وقتی صفحه ی رجیستری باز شد ، از سمت چپ وارد این مسیر بشید :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced

در این قسمت ، در لیست متغیر هایی که سمت راست وجود دارند ، متغیر آبی رنگی ( DWORD Value ) رو به نام Hidden پیدا کنید و روش دابل کلیک کنید . اگر مقدارش ( Value data ) به 0 تغییر کرده ، اونو بکنید 1 و OK کنید . حالا رجیستری رو ببندید و ریستارت کنید .

مجدد تست بگیرید ببینید مشکل بر طرف شده یا نه .

تا بعد ....(برگرفته از نوشته هاي nightmare)

Mohammad_4688
11-10-2007, 17:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر میاد به ویروس Ravmon مبتلا شده سیستمتون .

از Start Menu وارد Run بشید و در اونجا تایپ کنید : regedit

وقتی صفحه ی رجیستری باز شد ، از سمت چپ وارد این مسیر بشید :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced

در این قسمت ، در لیست متغیر هایی که سمت راست وجود دارند ، متغیر آبی رنگی ( DWORD Value ) رو به نام Hidden پیدا کنید و روش دابل کلیک کنید . اگر مقدارش ( Value data ) به 0 تغییر کرده ، اونو بکنید 1 و OK کنید . حالا رجیستری رو ببندید و ریستارت کنید .

مجدد تست بگیرید ببینید مشکل بر طرف شده یا نه .

تا بعد ....(برگرفته از نوشته هاي nightmare)
می خواستم بزارم که این دوست عزیزمون زحمتشو کشیدن
تا بعد......

DrXoX
11-10-2007, 17:47
سلام

داشتم سرچ می کردم اینو پیدا کردم گفتم بذارم شاید خوب باشه

------------------------------------------------------------------------------------------------
آمار جالبی از یکی از کاربران اروپای شرقی در ماه مارس امسال ارائه داده بود خوندم

روی یکی از سرورها آرشیو ی از 708 ویروس, تروجان و برنامه های مخرب آپلود شده بود بعد از تست انواع آنتی ویروس ها برای پیدا کردن ویروس نتیجه زیر به دست اومد:

رتبه اول رو Kaspersky داشت 706 ویروس پیدا کرده بود

F-Secure و BitDefender تعداد 702 ویروس

F-port تعداد 702 ویروس

AVP حدود 670 ویروس

بقیه آنتی ویروس ها زیر 650 ویروس پیدا کرده بودن و نکته جالب اینکه

NOD32 تنها 160 ویروس رو پیدا کرده بود

تروجان هایی که Kaspersky روی سیستم من پیدا میکنه NOD32 پیداشون نمیکنه.

----------------------------------------------------------------------------------------------

منبع : .cloob.com/club/post/show/clubid/145/topicid/1218357

nightmare
11-10-2007, 17:54
دوست عزیزی که این تاپیک رو زدی ، اینجا اعلام می کنم به کمک دوستان دهن مهن این ویروس سرویس شد و سیستم شما دیگه غلط بکنه ویروس بگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها حرکتتون ضربتی بودا !! منتظر مشکل های کامپیوترید تا نابودش کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می گم بیاید یه تیم درست کنیم ، P30 PC troubleshooter . چطوره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دست همتونم درد نکنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...

DrXoX
11-10-2007, 20:59
دوست عزیزی که این تاپیک رو زدی ، اینجا اعلام می کنم به کمک دوستان دهن مهن این ویروس سرویس شد و سیستم شما دیگه غلط بکنه ویروس بگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها حرکتتون ضربتی بودا !! منتظر مشکل های کامپیوترید تا نابودش کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می گم بیاید یه تیم درست کنیم ، P30 PC troubleshooter . چطوره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دست همتونم درد نکنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...

nightmare جان کلا P30 به خاطر کمک به دوستان ساخته شده :10:

aliarnold
12-10-2007, 16:44
سلام
ويروس را با آنتي ويروس مخصوص خودش پاك كردم و با Nod و Kasper هم پاك نشد
ممنون

DrXoX
12-10-2007, 18:35
سلام
ويروس را با آنتي ويروس مخصوص خودش پاك كردم و با Nod و Kasper هم پاك نشد
ممنون

سلام

علی جان لطف کنید و اسم آنتی ویروسش رو بنویسید تا بقیه دوستان هم اگر این ویروس را گرفتند استفاده

کنند
با تشکر

nightmare
12-10-2007, 18:38
علی جان لطف کنید و اسم آنتی ویروسش رو بنویسید تا بقیه دوستان هم اگر این ویروس را گرفتند استفاده

کنند
با تشکر

تا بعد ...

Ahmed Shadab
13-10-2007, 19:02
با سلام
من ويروسي به نام RavMon.exe گرفتم كه دو فايل RavMon.exe و Autorun.inf را داخل هر درايو ميسازه و جلوي نشان دادن فايل هاي Hidden را ميگيره يعني هر چي تيگ گزينه Show hidden files را در Folder Option ميگذارم باز هم به Dont show ميره و فال هاي Hidden را نشان نميده لطفا كمكم كنيد و اگر آنتي ويروسي يا هر چيز ديگه اي مي خواهر كمكم كنيد
خيلي خيلي ممنون

سلام aliarnold عزيز!

من Kaspersky Antivirus رابرايتان پيشنهاد ميكنم كه بهترين آنتي ويروس در جهان است.

لينك دانلود:

موفق باشيد عزيزم.:10:

Ahmed Shadab
13-10-2007, 19:09
معذرت ميخواهم اشتبا ارسال شد

DrXoX
13-10-2007, 21:54
سلام aliarnold عزيز!

من Kaspersky Antivirus رابرايتان پيشنهاد ميكنم كه بهترين آنتي ويروس در جهان است.

لينك دانلود:

موفق باشيد عزيزم.:10:

صد در صد تائید میشه

بهترین آنتی ویروس KasperSky هستش والا من هر آنتی ویروسی که وجود داشته رو امتحان کردم از بین این همه Nod32 و Drweb هم بد نبود ولی خیلی از ویروس ها رو پیدا نمی کرد و خیلی ها رو هم که پیدا می کرد نمی تونست پاک کنه ولی KasperSky ... :46: