PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال

ila
11-10-2007, 13:14
تو هر درایو من یک Recycle bin هست این رو چه جوری باید ببرم...و چه جوری اومده....منظورم تنظیمات دیدن این اتفاق کجاست... ممنون

pd2006
11-10-2007, 13:33
سلام

Recycle bin از فایل های سیستمی ویندوزه که در هر درایوی هست .
شما اگه میخواهید نبینیدش باید از Folder Option تیک مخفی کردن فایل های سیستمی رو بزارین .

darvish1900
11-10-2007, 13:34
تو هر درایو من یک Recycle bin هست این رو چه جوری باید ببرم...و چه جوری اومده....منظورم تنظیمات دیدن این اتفاق کجاست... ممنون

دوست عزیز Recycle bin در اصل سطل آشغال هر درایو . شما هر چیزی از هر درایو رو پاک میکنی به سطل اون درایو میره..برای دیدن محتویات به سطل اصلی ویندوز مراجعه نمایید

nightmare
11-10-2007, 13:36
امیدوارم مشکلتون حل بشه با توضیحات pd2006 عزیز .

ولی یه خواهش از شما دارم دوست خوبم ، قبلا هم تاپیک های شما رو دیدم که توی عنوان تاپیک فقط می نویسید سئوال !

اگر توی عنوان تاپیک بطور خلاصه قسمتی از موضوع تاپیک هم بگید فکر می کنم کمک یبشتری بشه .

البته قصد جسارت نداشتم فقط یه پیشنهاد بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ..

DrXoX
12-10-2007, 03:30

سلام

برای دسترسی به این تنظیمات باید روی Recycle Bin کلیک راست بزنی و بعد روی گزینه Properties کلیک

کنی پنجره ای مانند شکل زیر باز میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر گزینه 1 (Configure drives independently ) انتخاب کنی یعنی می خوای برای هر درایوت یه سطل

آشغال جداگانه داشته باشی

و اگر گزینه 2 (Use One Setting for all drives ) رو انتخاب کنی یعنی کل درایو هاتون یک سطل آشغال داشته باشه