PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قبول نكردن براي Rename و اين اخطار در فايلها و پوشه ها ؟

jedivssith
11-10-2007, 11:36
درود

هنگامي كه مي خواهم فايل يا پوشه اي را تغيير نام دهم - Rename - اين اخطار كه تصويرش را در پايان مي بيند
نمايش داده مي شود چه كار بايد كرد ؟

با سپاس فراوان
بدرود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pd2006
11-10-2007, 13:35
سلام

ظاهرا در سیستم شما با ایجاد تغییر ، پسوند فایل ها هم نشون داده میشه و وقتی شما میخواهید فایل رو تغییر اسم بدین ، پسوند هم تغییر میکنه .
یا از فولدر آپشن ، تیک نمایش پسوند فایل هارو بزارین ، و یا موقع تغییر نام ، ---. یعنی پسوند فایل رو هم بنویسید .

K A R I M I
11-10-2007, 15:01
برای کامل تر شدن جواب pd2006 عزیز :
مطابق شکل تیک قسمت مشخص شده را بزنید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DrXoX
11-10-2007, 16:57
سلام

اگر با جواب های دوستان خوبم K A R I M I و pd2006 مشکل حل نشد با برنامه TuneUp Utilities می تونی سیستم رو کاملا تنظیماتش رو مثل روز اول کنی و تمامی مشکلات ویندوز حل میشه من مشکلات دیگه ای در ویندوز برام پیش اومد که مجبور بودم سیستم رو Format کنم ولی با این برنامه مشکلاتم حل شد

Farahmand Farshidy
11-10-2007, 17:11
سلام

اگر با جواب های دوستان خوبم K A R I M I و pd2006 مشکل حل نشد با برنامه TuneUp Utilities می تونی سیستم رو کاملا تنظیماتش رو مثل روز اول کنی و تمامی مشکلات ویندوز حل میشه من مشکلات دیگه ای در ویندوز برام پیش اومد که مجبور بودم سیستم رو Format کنم ولی با این برنامه مشکلاتم حل شد

سلام DrXOX جان!!

این TuneUp Utilities درد هر درمان بوده:31::31:

نکنه برای شركت Tune-Up تبلیغ میکنی!!:31::31:

مؤفق باشی دوست من!!:10:
فرهمنــــد

DrXoX
11-10-2007, 17:29
سلام DrXOX جان!!

این TuneUp Utilities درد هر درمان بوده:31::31:

نکنه برای شركت Tune-Up تبلیغ میکنی!!:31::31:

مؤفق باشی دوست من!!:10:
فرهمنــــد

سلام

Farahmand Farshidy جان تبلیغ نیست ، حقیقته :46:

باور نمی کنی؟ من الان 9 ماهه ویندوز عوض نکردم همش هم به خاطر Tune-Up هستش البته آنتی ویروس... هم رو سیستم نصبه اسم آنتی ویروس رو نگفتم ، گفتم شاید باز هم شما بگید تبلیغاته:46:

jedivssith
11-10-2007, 23:04
درود

دست همگي درد نكند بله مشكل از همان قسمت Folder Option بود كه به اشتباه تيك زده بودم.

موفق باشيد.

بدرود