PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wamp یا Xampp

F A R H A D
11-10-2007, 08:05
سلام به همه دوستان
من قبل از این برای کار با php از IIS استفاده میکردم. از وقتی که فهمیدم Wamp و Xampp وب سرور apache و php و MySql و PhpMyAdmin رو با هم نصب میکنه، تصمیم گرفتم که از این وب سرور ها استفاده کنم.
لطفا تفاوت این دو رو بگید و این که کدومش بهتر هست
تشکر.

my friend
11-10-2007, 08:52
فقط xampp...
این مباحث انگلیسی زبان رو بخون ، خوب هستن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hodanaz
11-10-2007, 10:25
:46:سلام دوست عزیز
IIS برای برنامه نویسهای ÷یش رفته است و خیلی بهتر و پیشرفته تر از Wamp
Wamp چون با پایگاه داده کار می کنه خیلی ساده تره و آسون تر

my friend
11-10-2007, 11:20
IIS ؟؟
بهترین بستر برای PHP همون Apache هست... xampp و wamp هم از apache استفاده میکنن...
در خیلی اوقات از apache (یا همون فایل htaccess) برای ریرایت کردن آدرس ها و تغییر سطح دسترسی و غیره استفاده میشه ، کاری که در IIS نمیشه انجام داد.

F A R H A D
11-10-2007, 23:51

???
دوست عزیز، IIS فقط یک وب سرور هست که php رو به صورت مجازی راه اندازی میکنه و در مقابل apache قابل مقایسه نیست.
در پست اول گفتم که قبلا با IIS کار می کردم. اما الان میبینم که پاسخگو نیست
شما هم اگر با php کار میکنی، wamp یا xampp رو نصب کن . وقتی که PhpMyAdmin و File Zilla و ... رو ببینی، نظرتون عوض میشه.
از my friend عزیز هم تشکر می کنم
پیروز باشید

J A V I D
12-10-2007, 00:07
من با نود درصد برنامه هاي سرور مجازي كار كردم آخر رسيدم به همين برنامه كه تو امضامه . هم اف تي پي داره هم ميل سرور حتي اس اس ال هم داره و خيلي كامله فقط حجمش يكم بالاست 100 مگه ! اسمش Apache2Triad اسمو نوشتم چون شايد بعدا امضام رو عوض كردم !!!!

peyman1987
12-10-2007, 00:11

به حق چيزاي نديده و نشنيده!!!!
:18::18::18:
Wamp رو با IIS مقايسه ميکنن!!!!
ميگن IIS بهتر از Apache يه !!!!
بعدش تازه ميگن Wamp با پايگاه داده کار ميکنه!!!

ميشه منبع سخنانتون رو معرفي کنين. فکر کنم هر چي تا حالا ياد گرفتم اشتباه بوده!!!!

adsir
12-10-2007, 03:56
من wamp رو پيشنهاد مي كنم.تا حالا كار من رو كه راه انداخته!

shahramkh59
04-05-2008, 23:40
من با نود درصد برنامه هاي سرور مجازي كار كردم آخر رسيدم به همين برنامه كه تو امضامه . هم اف تي پي داره هم ميل سرور حتي اس اس ال هم داره و خيلي كامله فقط حجمش يكم بالاست 100 مگه ! اسمش Apache2Triad اسمو نوشتم چون شايد بعدا امضام رو عوض كردم !!!!

ممکنه درباره میل سرور یه کم توضیح بدین

hosseintdk775
05-05-2008, 11:51

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
البته Apache2Triad در فایرفاکس با utf مشکل دارد و نوشته ها برای زبان فارسی به درستی نشان داده نمی شود.

mummified
13-10-2008, 18:13
???
دوست عزیز، IIS فقط یک وب سرور هست که php رو به صورت مجازی راه اندازی میکنه و در مقابل apache قابل مقایسه نیست.
در پست اول گفتم که قبلا با IIS کار می کردم. اما الان میبینم که پاسخگو نیست
شما هم اگر با php کار میکنی، wamp یا xampp رو نصب کن . وقتی که PhpMyAdmin و File Zilla و ... رو ببینی، نظرتون عوض میشه.
از my friend عزیز هم تشکر می کنم
پیروز باشید

دوست من
تا اونجایی که من میدونم file zilla یکی از برنامه های مدیریت ftp و ربطی به لوکال کار کردن نداره.:11:

jandedy
13-10-2008, 20:11
Xampp بهترين گزينه است . من تا الان با Xampp هيچ مشكلي نداشتم . البته من طبق نظر يه كهنه كار پي اچ پي اين كار رو كردم

F A R H A D
14-10-2008, 08:35
دوست من
تا اونجایی که من میدونم file zilla یکی از برنامه های مدیریت ftp و ربطی به لوکال کار کردن نداره.:11:

سلام. يادم رفته بود چنين تاپيكي هم ايجاد كردم!!! زير خاكي پيدا كرديد :46:
من حرفي از لوكال يا طرز كار file zilla زدم؟ فقط نام بردم
منظورتون رو دقيقتر توضيح بديد
موفق باشيد