PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریموت ارور

zendegi
10-10-2007, 22:36
میشه در مورد این ارورها کمکم کنید چند روزه که وقتی میخوام به اینترنت وصل بشم باهاشون مواجه میشم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط لطفا برام ترجمه نکنین که بلدم میخوام بدونم که مشکل از کجاست چون قبلا چنین مشکلی نداشتم ....مرسی از همه دوستان..........:10:

nightmare
10-10-2007, 22:46
90 % مشکل از سرور ISP شماست zendegi عزیز .

اکانت رو عوض کردین ؟

zendegi
10-10-2007, 23:38
بله دوست عزیز این کارو قبلا کردم ولی بازم مشکل دارم ..........اگه مطمئن بشم که عیب از سیستمم نیست خیالم راحت میشه چون اگه از سرور باشه خودش درست میشه...........بازم مرسی...........

nightmare
10-10-2007, 23:41
مدتی که من توی ISP کار می کردم و نجربه هایی که دیدم و دارم میگه این ارور ماله سرور ISP هست و مشکل از Client نیست . با این حال در پست قبلم 10 % هم احتمال گذاشتم که مشکل از جای دیگه باشه که من تا به حال ندیدیم و بی اطلاعم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...

winxp
11-10-2007, 00:58
سلام دوست عزیز

همون طور که nightmare عزیز گفتن این مشکل میتونه از isp باشه مخصوصا errore 777

ولی من همین مشکل رو داشته ام و تشخیش داده شد مودمم خرابه که نمیتونه با computer راه دور ارتباط بر قرار کنه

شم قبل از تعویض مودم میتونی درایورشو نصب کنی یا slot رو عوض کنی بعد اگه درست نشد مودم رو تعویض کنی

موفق باشی

DrXoX
11-10-2007, 02:15
سلام

در مورد ERROR 777 من هم با این مشکل مواجه شدم ولی با ساختن یک کانکشن جدید مشکلم حل شده

در مورد Error 721 کامپیوتر نمی تونه با ISP ارتباط برقرار کنه که این ارتباط توسط ppp انجام میشه

ppp باعث میشه که از خط تلفن به ISP منتقل بشید.

برای حل این مشکل :

1- مودم را Unistall و دوباره نصب کن

2- کانکشن های موجود رو پاک و یک کانکشن جدید ایجاد کن

اگر با اکانت موجود باز هم ارور می داد با یک اکانت دیگه امتحان کنید

mahdi7610
11-10-2007, 10:02
سلام دوست عزیز

همون طور که nightmare عزیز گفتن این مشکل میتونه از isp باشه مخصوصا errore 777

ولی من همین مشکل رو داشته ام و تشخیش داده شد مودمم خرابه که نمیتونه با computer راه دور ارتباط بر قرار کنه

شم قبل از تعویض مودم میتونی درایورشو نصب کنی یا slot رو عوض کنی بعد اگه درست نشد مودم رو تعویض کنی

موفق باشی

سلام
کاملا درسته
من هم فکر می کنم مشکل اول می تونه از isp شما باشه
و در درجه بعد مشکل از مودم هستش که نمی تونه با راه دور ارتباط برقرار کنه

zendegi
11-10-2007, 14:52
با تشکر از تمامی دوستان.........امروز که فعلا گوش شیطون کر داره درست وصل میشه تا بعد ببینم چی میشه......مرسی..........