PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی سیم کارت رو نمیشناسه !!!!!!!!!

farshidshd
10-10-2007, 11:16
من گوشیم وقتی سیم کارت میزارم توش میزن No Service واسه چیه؟؟؟ درست میشه؟ گوشیم موتورلا L7 هست:41::41::41::41::41:

Corvette
10-10-2007, 12:51
من گوشیم وقتی سیم کارت میزارم توش میزن No Service واسه چیه؟؟؟ درست میشه؟ گوشیم موتورلا L7 هست:41::41::41::41::41:

دوسته عزیز احتمالا مشکل از سیم کارته.شما یه سیمه دیگه بنداز ببین وضعیت چطوره..!؟

farshidshd
10-10-2007, 16:02
دوسته عزیز احتمالا مشکل از سیم کارته.شما یه سیمه دیگه بنداز ببین وضعیت چطوره..!؟

سیمکارتو گذاشتم تو یه گوشی دیگه کار کرد

anti_girl
10-10-2007, 18:08
دوست عزیز شما یه سیم کارت دیگه بزار تو گوشی ببین اون وقت هم همین ارور میاد ؟ بگو که چه اتفاقی افتاده که این طوری شده؟ یکم بیشتر توضیح بده تا کمکت کنیم شاید احتیاج به فلش باشه

Corvette
11-10-2007, 02:11
سیمکارتو گذاشتم تو یه گوشی دیگه کار کرد

نه دوسته من یه سیم بزار تو گوشیه خودت .ببین تو این حالت چه اتفاقی میفته؟؟!!

farshidshd
11-10-2007, 10:58
داده بودم فلش بزنن شاید بلوتوثش درست شه چون مشکل داشت یه کم.... یارو باز کرد گوشیو تا بلوتوثش رو درست کنه زد همه چیشو داغون کرد سیمکارت گذاشتم توش میشناسه ولی آنتنش نمیاد آنتن نداره یه سیم دیگه گذاشتم بازم نشد ....... یارو میگه بلوتوثش درست میشه آنتنشم درست میشه ولی دوربینش از کار میافته ...... من چی کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟ دارم منفجر میشم !!!!!!!!!!!!

Corvette
11-10-2007, 13:52
داده بودم فلش بزنن شاید بلوتوثش درست شه چون مشکل داشت یه کم.... یارو باز کرد گوشیو تا بلوتوثش رو درست کنه زد همه چیشو داغون کرد سیمکارت گذاشتم توش میشناسه ولی آنتنش نمیاد آنتن نداره یه سیم دیگه گذاشتم بازم نشد ....... یارو میگه بلوتوثش درست میشه آنتنشم درست میشه ولی دوربینش از کار میافته ...... من چی کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟ دارم منفجر میشم !!!!!!!!!!!!

من نمی دونم اینا چه ارتباطی به هم داره!!

دوسته عزیز نباید گوشیتو دسته هر کسی میدادی مخصوصا متورولا که اکثرا تعمیر کارا توش سر رشته ندارند و

فقط میخان بازش کنن تا ببینن توش چه خبره!! این وسط یه خراب کاریم میکنن که شمارم تو دردسر میندازن.

من از سخت افزار سر رشته ندارم. به نظره من ببرش پیشه یه تعمیر کاره خوب ، و براش توضیح بده تا ان شاالله

مشکلوتون حل بشه.

Corvette
11-10-2007, 13:52

من نمی دونم اینا چه ارتباطی به هم داره!!

دوسته عزیز نباید گوشیتو دسته هر کسی میدادی مخصوصا متورولا که اکثرا تعمیر کارا توش سر رشته ندارند و

فقط میخان بازش کنن تا ببینن توش چه خبره!! این وسط یه خراب کاریم میکنن که شمارم تو دردسر میندازن.

من از سخت افزار سر رشته ندارم. به نظره من ببرش پیشه یه تعمیر کاره خوب ، و براش توضیح بده تا ان شاالله

مشکلوتون حل بشه.

farshidshd
11-10-2007, 14:22
پس بد بخت شدم رفتتتتتتتتتتتتتتتت

anti_girl
11-10-2007, 18:48
عجب تعمیر کارایی پیدا میشه ها شما ازش نپرسیدی اینا چه ربطی بهم دارن که دوربین از کار میافته؟ واقعا عجیبه!! به نظره من ببرش پیشه یه حرفهای که این کاره باشه امیدوارم درست بشه