PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اونایی که N95 و N93 داشتن و دارن بیان نظر بدن (مقایسه کیفیت فیلمبرداری)

!Bikhaneman!
09-10-2007, 19:42
سلام به همگی

راستش خیلی جستجو کردم تا بفهمم کیفیت کدوشون بهتره ...به سایت gsmarena هم رفتم و نمونه فیلمبرداری هردوتا رو دانلود کردم ..تا حالا فکر میکردم تفات این دو گوشی فقط در 3X Optical zoom در N93 هست اما اونچه که من از نمونه فیلمبرداری این دو فهمیدم ، کیفیت N93 بهتره.

آیا شما هم تست کردید و مقایسه ای داشتید ؟

tanzad
10-10-2007, 04:00
خیلی سخته که کسی رو پیدا کنی که هر دو گوشی رو داشته باشه...!
اما برای قیاص خودت، من یه نمونه فیلم گوشی خودومو تو تاپیک N95 گذاشتم برای دانلود...
میتونی خودت مقایسه کنی...

!Bikhaneman!
10-10-2007, 22:26
خیلی سخته که کسی رو پیدا کنی که هر دو گوشی رو داشته باشه...!
اما برای قیاص خودت، من یه نمونه فیلم گوشی خودو تو تاپیک N95 گذاشتم برای دانلود...
میتونی خودت مقایسه کنی...

ممنون دوست عزیز
دیشب کلی تحقیق کردم و نمونه دانلود کردم . با نمونه فیلمبرداری شما کامل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چندجا خونده بودم N95 به صورت استریو صدابرداری نمیکنه و تو نمونه ها کاملاً این مطلب ثابت شد . N93 صدا رو بسیار واضح و به صورت استریو ضبط میکنه
نکته دوم کیفیت خود فیلم بود که باز هم N93 کمی برتری داره
به قول یکی از کسانی که تو یه سایت خارجی مطلب می نویسه ، N93 واقعاً برای فیلمبرداری ساخته شده

marmdn
10-10-2007, 22:34
من هم ان 93 دارم و حتي در سايتشم نوشته كه ان 93 براي فيلم برداري و ان 95 براي اينترنت و مولتي ميديا ساخته شده.

M.etallic.A
14-10-2007, 23:10
از نظر سخت افزاری این دو تا گوشی تقریبا یکی هستن.