PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال به web server با استفاده از internet conection

akbarzade
09-10-2007, 17:18
با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان
من با استفاده از تنظیمات dns و iis تونستم یک web server تعریف کنم حالا می خوام با استفاده از internet conection کاربر ها به او وصل بشن و از web sait من استفاده کنن لطفن بگین باید چه کاری انجام بدم .... در ضمن میخواستم بدونم در isp ها از چه نوع سروری استفاده می شه ....... متشکرم...

hamedvahedi
09-10-2007, 18:59
تو dns چه IP گذاشتی؟ در واقع بايد وضعيت اتصال به اينترنت مشخص کنيد. چون هر اتصال به يک IP وابسته است و اين IP رو به وب سرورت بدي. و در dns هم اين ip رو به domain name بدی. حله.البته این همه چیزنیست

akbarzade
10-10-2007, 01:17
با تشکر از توجه شما
در سایت یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یک) آموزش تصویری در خصوص راه اندازی web server درج شده من تمام اون تنظیمات زا انجام دادم همچنین برای server ام DHCP تعریف کردم البته می خواستم RRAS تعریف کنم که متاسفانه خطای فعال بودن سکیوریتی میداد به هر حال ورودی به سیستم را با incoming conection تنظیم کردم .. در حال حاظر با user...pass به من وصل میشن IP هم میگیرن اما سایتم را نمی تونن باز کنن روی اون سیستم مینویسه نمیتونه بازش کنه یا پیداش کنه وب سایت من رو.......متشکر از راهنماییتون........

secure
10-10-2007, 09:58
شما اولا باید دارای ای پی Public باشید.و هنگام ایجاد وب سرور و وب سایت از این ای پی پابلیک استفاده کنید .در اینصورت کاربر ها میتونند با تایپ ای پی شما به سایت دسترسی داشته باشند.

اگه هم میخواین از طریق نام باشه باید یک دومین رجیستر کنید بعد در تنظیمات اون دومین DNS server ها رو ای پی Public خودتون قرار بدین.

akbarzade
13-10-2007, 00:13
نه عزیزم من نمی خوام از طریق اینترنت به web server من وصل بشن من می خوام با قسمت internet conection مستقیم به سیستم من وصل بشن

SILWESTER
13-10-2007, 03:08
نه عزیزم من نمی خوام از طریق اینترنت به web server من وصل بشن من می خوام با قسمت internet conection مستقیم به سیستم من وصل بشن
سلام!
جناب اكبر زاده شما همه رو كيج كردين! دوست من فكر كنم شما منظورتان intranet هست نه اينترنت! ولي نوشتين "من می خوام با قسمت internet conection مستقیم به سیستم من وصل بشن"
اين جمله كيج كننده است. بهتر بود كه مي گفتين كاربرها از طريق dialup modem به سيستم من وصل بشن
در ضمن بايد اين رو بدونيد اگر داريد از ويندوز xp و incomming connection استفاده ميكنيد فقط يك كاربر ميتونه به شما وصل بشه
در مورد سرور هاي isp ها هم بايد بگم اونا معمولا web server ندارن. راست كارشون نيست!!

akbarzade
13-10-2007, 19:03
شرمنده که شیوه بیان من باعث سردر گمی دوستان شده
لازم می دونم توضیح کامل تری بدم
علت این که نوشتم internet conection این بود که می خوام دوستانم با استفاده از یوزر و پسورد وشماره diall ای که من در اختیارشون قرار میدم بدون نیاز به ساختن یک vpn conection ینی با همون کانکشنی که به اینترنت وصل میشن به سیستم من وصل بشن در واقع احساس کنن که من یه isp هستم ولی از نوع مجازی و اونها فقط بتونن از وب سایت من استفاده کنن
امیدوارم تونسته باشم واضح و کامل توضیح بدم
با تشکر فراوان از شما دوستان

mkoleiny
13-10-2007, 23:22
از diall in توی xp میتونید استفاده کنید و همچنین از RRAS توی ویندوز سرور.(RAS)

SILWESTER
14-10-2007, 00:05
تا الان تازه فهميديم شما ميخواهيد intranet web server راه بيتدازيد
ولي هنوز هم تو پست هاتون معلوم نيست سيستم عامل شما چيه
xp 2000 يا 2003 server ?

akbarzade
14-10-2007, 14:57
windows server 2003 enterprise edition

SILWESTER
15-10-2007, 02:09
windows server 2003 enterprise edition
2003 كه باقلواست!!!
دوست گراميمان secure آموزش كامل تصويري گذاشته كه كاملا دقيقه
منتها شما پله پله جلو برو
اول iis رو تنظيم كن. بعد تست كن ببين كلاينت ها با ip ميتونن سايت رو باز كنن يا نه؟ اگه تونستن اونوقت بريد سراغ dns و تنظيمات آن
در ضمن شما يادمه از incomming connection نام برده بودين. نميدونستم 2003 هم داره.
در كل فكر ميكنم استاندارد اينه كه از routuin and remote access استفاده كنيد.
خبرشو بده ببينم چكار كردي!