PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این مشکل ما حل نشدهااااااااااااااااا

mjey
09-10-2007, 09:46
کامپیوتر من هیچ فایل مخفی را نمایش نمیدهد.بر روی هر درایوی که کلیک راست می کنم اولین گزینه auto شده در فولدر آپشن هم show hidden file...را که انتخاب میکنم بعد از تایید دو باره مراجعه میکنم برگشته به حالت DO not show...لطفا راهنمایی کنید.

Farahmand Farshidy
09-10-2007, 11:13
سلام دوست عزیزم!!

کامپیوتر شما ویروسی شده است. ویروس هم از جمله ویروس های است که پوشه ها و بعضی از فایل ها را ( مانند تصویر های به پسوند Jpg ) مخفی ( Super Hidden ) میکند.طریقه از بین بردن این ویروس را دوست عزیزم winxp عزیز بسیار خوب نوشته است.

اینم آدرس اون تاپیک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

زمانی که ویروس را بصورت دستی حذف نمودید، برایتان روش درست نمودن درایو های تان را مینویسم.

برایتان پیشنهاد میکنم تا از یک آنتی ویروس خوب مانند Kaspersky 7.125 و یا Nod32 آخرین ورژن استفاده نمایید.

نتیجه را اطلاع دهید تا با دوستان کمک تان کنیم!

در ضمن خواهش میکنم تا در صورت ایجاد نمودن یک تاپیک، از تاپیک های با عنوان های مختلف و در موضوع یکی جداً خود داری نموده و برای گرفتن جواب تان صبر و حوصله نمایید.

مؤفق و پیروز!!
فرهمنــــــــــد

DrXoX
09-10-2007, 11:28
سلام

کارهای زیر رو انجام بده (ولی مطمئن نیستم درست بشه یا نه چون تا حالا با همچین مشکلی رو به رو نشده بودم) :

1- اول این که با یک آنتی ویروس خوب مثل Nod 32 یا KasperSky سیستم رو Scan کنی (در حالت SafeMode)
2- اگر می تونی System Restore انجام بده(سیستم رو به عقب ترین روز برگردون)
3- در حالت Safe Mode هم امتحان کن ببین همین جوریه
4- با یه برنامه مثل TuneUp یا System Mechanic رجیستری رو تنظیم کن
5- یک Sfc \ScanNow هم انجام بده
6- اگه نشد منتظر پست های دوستان دیگه باش تا راهنمایی کنن