PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي كم كردن حجم اهنگ

كاميار2003
09-10-2007, 08:47
سلام
من نياز به كمك دارم
خواهش ميكنم يكي به من بگه چطور مي تونم حجم اهنگ رو كم كنم؟
من مي خوام اهنگ وبلاگم رو از توي كامپيوتر خودم بذارم
اما نه مي دونم كه چطور بايد حجمش رو كم كنم نه اينكه چطور اپلودش كنم
لطفا يكي به صورت واضح كمكم كنه
ممنونم:11:

my friend
09-10-2007, 09:54
دوست عزیز ، طراحی صفحات وب چه ربطی به درخواست نرم افزار داره؟!؟!

انجمن درخواست نرم افزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DaRiOuShJh
09-10-2007, 15:18
My Friend جان زیاد سخت نگیر یه نمه مربوط میشه این سوال...

آموزشه تصویریه کانورت با jetaudio6.4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی...

my friend
09-10-2007, 17:56
داریوش جان،
این سوال هیچ ربطی به برنامه نویسی نداره...
همونطور که یه بار دیگه گفتم ( همین چند روز پیش ، فکر میکنم به شما ) این انجمن مخصوص طرح سوالات ، آموزش ها و بحث در مورد زبان های برنامه نویسی وب ، در بخش کلاینت ساید هست ، نه درخواست نرم افزار.

این کار باعث افزایش کیفیت انجمن میشه ، در ثانی ، کسی که از قابلیت سرچ استفاده میکنه برای پیداکردن نرم افزار مورد نظرش در بخش جستجو انجمن "درخواست نرم افزار" رو انتخاب میکنه ( برای اینکه نتایج دقیق باشه ) ، پس اگه به اونجا منتقل بشه و اینجور سوالات تنها در اون قسمت مطرح بشه افراد دیگه ای هم که همین سوال رو دارن زودتر به نتیجه میرسن و دیگه تاپیک اضافه ای ایجاد نمیکنن...

pooryaspeed
09-10-2007, 18:59
سلام
من نياز به كمك دارم
خواهش ميكنم يكي به من بگه چطور مي تونم حجم اهنگ رو كم كنم؟
من مي خوام اهنگ وبلاگم رو از توي كامپيوتر خودم بذارم
اما نه مي دونم كه چطور بايد حجمش رو كم كنم نه اينكه چطور اپلودش كنم
لطفا يكي به صورت واضح كمكم كنه
ممنونم:11:

من خودم هم کاربر جدید این سایت هستم و لی آخه عزیز من این چیزی که تو نوشتی ربطی به طراحی صفحات وب نداره.

DaRiOuShJh
09-10-2007, 21:50
داریوش جان،
این سوال هیچ ربطی به برنامه نویسی نداره...
همونطور که یه بار دیگه گفتم ( همین چند روز پیش ، فکر میکنم به شما ) این انجمن مخصوص طرح سوالات ، آموزش ها و بحث در مورد زبان های برنامه نویسی وب ، در بخش کلاینت ساید هست ، نه درخواست نرم افزار.

این کار باعث افزایش کیفیت انجمن میشه ، در ثانی ، کسی که از قابلیت سرچ استفاده میکنه برای پیداکردن نرم افزار مورد نظرش در بخش جستجو انجمن "درخواست نرم افزار" رو انتخاب میکنه ( برای اینکه نتایج دقیق باشه ) ، پس اگه به اونجا منتقل بشه و اینجور سوالات تنها در اون قسمت مطرح بشه افراد دیگه ای هم که همین سوال رو دارن زودتر به نتیجه میرسن و دیگه تاپیک اضافه ای ایجاد نمیکنن...

درسته حق با شماس
ولی بارها و بارها من دیدم مطالبی که خودم توضیح دادم و حتی آموزش گزاشتم و آرشیو کردم مطرح میشه و دوستان زحمتش رو میکشن و دربارش بحث میکنن و ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه دقت کرده باشید من خودم از هیچی برایه این انجمن کم نزاشتم و هر چی اطلاعات داشته باشم در اختیاره دوستان قرار میدم و به قوله بعضی دوستان رازهایه کاری ندارم

ولی متاسفانه مشکلاته این انجمن یکی دو تا نیس و مشکله ضعفه مدیریتی داره

یه وقت خدایی نکرده بی احترامی به امیرعباس جانه گل نباشه :10: ایشون خیلی زحمت کشیدن ولی کاره یه نفر نیس

مگه اینجا چیش از تالاره فلش یا فتوشاپ کمتره؟! بیشتر بازدید کننده نداشته باشه کمتر هم نداره ولی ماشالله نه همکار داره نه کاربره فعال و ... آخرشم همین میشه:41:

اون مواردی که شما اشاره کردید بدونه رعایت و در نظر گرفتنه این موارد و ... معنی ای نداره

چندین بار هم هم در این مورد با صاحبانه فروم و بالا دستی ها تماس گرفتم ولی متاسفانه گوشه شنوایی نیس
بعضا ترش هم میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سوالات و سوالاته این مورد و حتی اون تاپیکه من به اینجا تا حدودوی مربوط میشن
مثلا همین موضوع تنظیماته کانورت برایه وب و فرمت هایه اون با اونی که برایه کامپیوتر و ... کانورت میکنیم زمین تا آسمون فرق داره
اونوقت به نظره شما مربوط به اینجا نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته قسمتی هم مربوط به این میشه که بخش ها کلی هستن و به هم ارتباط ندارن

در هر صورت ببخشید که سرتون رو درد آوردم ولی حداقله انتظارم اینه که برایه کارهایی که یوزر ها انجام میدن ارزش قایل بشن

من خودم هم کاربر جدید این سایت هستم و لی آخه عزیز من این چیزی که تو نوشتی ربطی به طراحی صفحات وب نداره.

:13:گزاشتنه موزیک یا صدا رویه صفحه وب یا وبلاگ و تنظیمات و برنامه یه کانورته اون و به قولی بهینه سازیه فایل برایه وب به نظر شما هیچ ربطی نداره به این مقوله؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
09-10-2007, 22:59
ولی بارها و بارها من دیدم مطالبی که خودم توضیح دادم و حتی آموزش گزاشتم و آرشیو کردم مطرح میشه و دوستان زحمتش رو میکشن و دربارش بحث میکنن و ....
به نظر من بهتره که بگید قبلا بحث شده و دیگه در اون تاپیک بحث نکنید و ادامه بحث رو به تاپیک قدیمی منتقل کنید .... اینطوری برای پیدا کردن یه مطلب لازم نیست چندین تاپیک رو بخونیم... در حالی که بیش از نیمی از مطالب تکراری هست...

اگه دقت کرده باشید من خودم از هیچی برایه این انجمن کم نزاشتم و هر چی اطلاعات داشته باشم در اختیاره دوستان قرار میدم و به قوله بعضی دوستان رازهایه کاری ندارم
درسته ، اما بعضی مواقع به قول شما رازهای کاری واجبه...
منم تا جایی که تونستم جواب دادم ، بعضی از سوال ها رو هم که حتی 1% احتمال بدم که جوابم اشتباه هست رو تو گوگل یا سایت های دیگه سرچ میکنم ، اگه به نتیجه مطمئنی رسیدم جواب میدم ، در غیر اینصورت... ( چه ربطی به بحث داره حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

مگه اینجا چیش از تالاره فلش یا فتوشاپ کمتره؟! بیشتر بازدید کننده نداشته باشه کمتر هم نداره ولی ماشالله نه همکار داره نه کاربره فعال و ... آخرشم همین میشه
کاربر فعال که کاره ای نیست... همکار هم که یکی دو تا داریم (که فکر میکنم سطح دسترسی شون فقط قفل کردن تاپیک هست ، خب کمه...)... مدیر هم که امیر عباس هست... اما مثل اینکه چند روزی هست که پیداش نیست... ( جا داره که همینجا از همکارا و امیر عباس تشکر کنم. )
بهرحال حرف شما متین هست ، این انجمن نیاز به مدیرهای بیشتری داره که حداقل روزی یکی دو بار چک بشه و دستی به سرو روش بکشن...

چندین بار هم هم در این مورد با صاحبانه فروم و بالا دستی ها تماس گرفتم ولی متاسفانه گوشه شنوایی نیس
بعضا ترش هم میکنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
...

این سوالات و سوالاته این مورد و حتی اون تاپیکه من به اینجا تا حدودوی مربوط میشن
مثلا همین موضوع تنظیماته کانورت برایه وب و فرمت هایه اون با اونی که برایه کامپیوتر و ... کانورت میکنیم زمین تا آسمون فرق داره
اونوقت به نظره شما مربوط به اینجا نمیشه
به نظر من... نه!
چون همش با یه نرم افزار انجام میشه میگیره و هیچ ربطه به طراحی صفحات وب نداره...

در هر صورت ببخشید که سرتون رو درد آوردم ولی حداقله انتظارم اینه که برایه کارهایی که یوزر ها انجام میدن ارزش قایل بشن
من باید معذرت خواهی کنم...
منظورتون رو از جمله دوم متوجه نشدم....

بهتره بیش از این نریم تو خاکی و در مورد جای این تاپیک بحث نکنیم... بالاخره یه مدیری میاد و در این مورد تصمیم میگیره...

DaRiOuShJh
09-10-2007, 23:50
موضوعه بحثه ما صرفا این تاپیک نیس در کله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من بهتره که بگید قبلا بحث شده و دیگه در اون تاپیک بحث نکنید و ادامه بحث رو به تاپیک قدیمی منتقل کنید .... اینطوری برای پیدا کردن یه مطلب لازم نیست چندین تاپیک رو بخونیم... در حالی که بیش از نیمی از مطالب تکراری هست...

این امر جز با پشتیبانیه کسانی که سطحه دسترسیه بالاتری دارن از یوزر هایه معمولی امکانپذیر نمیباشد
اگر همینطوری معمولی پیش بریم یا طبقه نظراته شما پیش بریم (که صد البته درست هستن):

1. ممکنه صاحبه تاپیک ناراحت بشن و یه چند تا فحش و ناسزا به صورته اشانتیون روانه کنن
2. یکی دیگه از دوستان پاسخ میدن و شما میشد آدم بده
3. تاپیک هایه کلی میرن پایین و این تاپیک ها ممکنه به خاطره بحث و ... بیان بالا
و ...

پس باید پشت گرمی باشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم تا جایی که تونستم جواب دادم ، بعضی از سوال ها رو هم که حتی 1% احتمال بدم که جوابم اشتباه هست رو تو گوگل یا سایت های دیگه سرچ میکنم ، اگه به نتیجه مطمئنی رسیدم جواب میدم ، در غیر اینصورت... ( چه ربطی به بحث داره حالا )

یه ربطه کوچیکش اینه که چند یوزر که حداقل فعال بودن در این ضمینه دارن بحث میکنن نه یکی که نقشی نداشته یا تازه از راه رسیده و ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من... نه!
چون همش با یه نرم افزار انجام میشه میگیره و هیچ ربطه به طراحی صفحات وب نداره...

درسته ولی به نظره منم به دلایله مشابه صرفا به قسمته معرفیه نرم افزار مربوط نمیشه
اگر بخشی به نامه "نرم افزارهایه وب" بود باز یه چیزی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونطور که میدونید خودتون طراحیه وب صرفا به گزاشتنه کد یا معرفیه کد مربوط نمیشه
به خیلی چیزها و برنامه هایه دیگه مربوطه
نمیشه اونها رو در نظر نگرفت و یه انجمنه طراحیه وبه خوب و مفید داشت!

منظورتون رو از جمله دوم متوجه نشدم....

متاسفانه به دلایلی که خدایی نکرده یه وقت سوتفاهم بشه نمیتونم توضیح بدم ولی مربوط به وضع و حاله انجمن میشه

بهتره بیش از این نریم تو خاکی و در مورد جای این تاپیک بحث نکنیم... بالاخره یه مدیری میاد و در این مورد تصمیم میگیره...

مخالفم
چون اکثرا در حاله حاضر ما کاربرها داریم اینجا رو میچرخونیم کاش یه تاپیکه انتقادات و پیشنهادات هم داشت اینجا:12:

كاميار2003
10-10-2007, 04:19
سلام
اولا ممنون از همتون
my friend عزيز از شما هم ممنون
عزيزان من تازه اومدم به اينجا و زياد از قوانين اينجا اطلاعي ندارم
پس اگه مي بينيد كه اشتباهي شده بذاريد به حساب ناشي گري من
در هر صورت از همه ممنونم
داريوش عزيزم از شما هم ممنون نه به خاطر خودم بلكه به خاطر اينكه
از خرج اطلاعات خودت دريغي نداري و به قول خودت رازي براي خودت باقي نذاشتي
عزيزم ممنونم از راهنايي كه به من كردي
فقط اينكه من اگه بازم مشكل داشتم چه طوري ميتونم
سرت رو درد بيارم و ازت كمك بگيرم؟
بازم از شما و همه دوستان خوب ممنونم

my friend
10-10-2007, 06:45
این امر جز با پشتیبانیه کسانی که سطحه دسترسیه بالاتری دارن از یوزر هایه معمولی امکانپذیر نمیباشد
اگر همینطوری معمولی پیش بریم یا طبقه نظراته شما پیش بریم (که صد البته درست هستن):
درسته.
و منظور من گفتن تمام اون متنی که نقل قول کردید به کاربر هست ، نه فقط جمله اول... اینطوری کاربر حتما میتونه مسئله رو درک کنه...

1. ممکنه صاحبه تاپیک ناراحت بشن و یه چند تا فحش و ناسزا به صورته اشانتیون روانه کنن
2. یکی دیگه از دوستان پاسخ میدن و شما میشد آدم بده
3. تاپیک هایه کلی میرن پایین و این تاپیک ها ممکنه به خاطره بحث و ... بیان بالا
و ...
1. اگه قوانین سایت رو موقع ثبت نام خونده باشن نباید ناراحت بشن... چون این موارد در قوانین ذکر شده و هیچ کس اینجا وظیفه همکاری داره ، بلکه داره لطف میکنه و راهنمایی میکنه...
2. این هم برمیگرده به مورد یک...
3. تاپیک های کلی میان بالا و تاپیک های تکراری حذف میشن ، بحث در یک مکان ادامه پیدا میکنه ، افراد بعدی سریعتر به جواب میرسن و نظم انجمن حفظ میشه.

اگر بخشی به نامه "نرم افزارهایه وب" بود باز یه چیزی
همونطور که میدونید خودتون طراحیه وب صرفا به گزاشتنه کد یا معرفیه کد مربوط نمیشه
به خیلی چیزها و برنامه هایه دیگه مربوطه
نمیشه اونها رو در نظر نگرفت و یه انجمنه طراحیه وبه خوب و مفید داشت!
در مورد نرم افزار های وب ، بد نیست تو بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید...
اما هم اکنون سوالات در مورد دریم ویور و فرانت پیج و امثالهم در بخش استاتیک و در مورد زند و ایزی پی اچ پی و VWD و VWDE و VS و امثالهم در بخش دات نت یا دینامیک بحث میشه... به نظر من اینطوری بهتر است از ایجاد انجمن جداگانه...
بهرحال ، من ربط نرم افزار های صوتی رو با نرم افزارهای طراحی وب متوجه نمیشم...

تقصیر شما نیست... من هم موقع عضویت در این فروم مثل خیلی های دیگه از این کار ها میکردم...
شاید بخواطر اینکه با محیط این انجمن آشنا نبودم و نمیدونستم که سوالم رو دقیقا باید کجا مطرح کنم.
( که صد البته کسی که سطح دسترسی بالاتر از یه یوزر معمولی رو داره باید کمک کنه [امیر عباس] که ایشون هم گناهی ندارن ، تک و تنها هستن و نمیتونن تمام وقتشون رو صرف این کار بکنن... )

درسته ، اما بعضی مواقع به قول شما رازهای کاری واجبه...
این حرف منه ، باید یه توضیحی بدم تا یه موقع سوء تفاهم پیش نیاد...
منظورم از رازهای کاری این نیست که به کسی کمک نکنیم... بلکه هر کس سوالی داشته باشه بهش به نحو احسن سعی میکنیم (میکنند) (میکنم) کمک کنیم (کنند) (کنم) ( البته اگه بلد باشم. ) ، بلکه منظورم از رازهای کاری اینه که ایده ها رو نباید لو داد. مثلا ، من رئیس شرکت گوگل ، تو این انجمن عضو هستم ، شما میایید و در انجمن میپرسید که الگوریتم جستجوی گوگل چیه؟ مسلما من نمیام این الگوریتم رو برای شما توضیح بدم ، چون به ضرر خودم و شرکت ( و هزاران کارمند دیگه ) هست... و صد البته به مدیریت درخواست حذف تاپیک رو میدم... (که چون سوال در مورد من هست و به ضرر من هست ، به احتمال بسیار زیاد تاپیک حذف میشه) (البته نباید در مورد انتقاد ها از اینجور درخواست ها به مدیریت اعلام کنم(که این هم خودش دهها شرط داره که در این بحث نمیگنجه.)

DaRiOuShJh
10-10-2007, 14:28
سلام
اولا ممنون از همتون
در هر صورت از همه ممنونم
داريوش عزيزم از شما هم ممنون نه به خاطر خودم بلكه به خاطر اينكه
از خرج اطلاعات خودت دريغي نداري و به قول خودت رازي براي خودت باقي نذاشتي
عزيزم ممنونم از راهنايي كه به من كردي
فقط اينكه من اگه بازم مشكل داشتم چه طوري ميتونم
سرت رو درد بيارم و ازت كمك بگيرم؟
بازم از شما و همه دوستان خوب ممنونم

خواهش میکنم دوسته عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیش میاد دیگه
والا با این تفاضیل خودم هم نیمدونم شاید بشه از طریقه پیغام خصوصی و یاهو و ... حل کرد
ولی اگه تو فروم میشد خیلی بهتر تر بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته.
و منظور من گفتن تمام اون متنی که نقل قول کردید به کاربر هست ، نه فقط جمله اول... اینطوری کاربر حتما میتونه مسئله رو درک کنه...

1. اگه قوانین سایت رو موقع ثبت نام خونده باشن نباید ناراحت بشن... چون این موارد در قوانین ذکر شده و هیچ کس اینجا وظیفه همکاری داره ، بلکه داره لطف میکنه و راهنمایی میکنه...
2. این هم برمیگرده به مورد یک...
3. تاپیک های کلی میان بالا و تاپیک های تکراری حذف میشن ، بحث در یک مکان ادامه پیدا میکنه ، افراد بعدی سریعتر به جواب میرسن و نظم انجمن حفظ میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی بگم والا؟!

بهرحال ، من ربط نرم افزار های صوتی رو با نرم افزارهای طراحی وب متوجه نمیشم...

وب رابطه یه تنگاتنگی با Multimedia داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این حرف منه ، باید یه توضیحی بدم تا یه موقع سوء تفاهم پیش نیاد...
منظورم از رازهای کاری این نیست که به کسی کمک نکنیم... بلکه هر کس سوالی داشته باشه بهش به نحو احسن سعی میکنیم (میکنند) (میکنم) کمک کنیم (کنند) (کنم) ( البته اگه بلد باشم. ) ، بلکه منظورم از رازهای کاری اینه که ایده ها رو نباید لو داد. مثلا ، من رئیس شرکت گوگل ، تو این انجمن عضو هستم ، شما میایید و در انجمن میپرسید که الگوریتم جستجوی گوگل چیه؟ مسلما من نمیام این الگوریتم رو برای شما توضیح بدم ، چون به ضرر خودم و شرکت ( و هزاران کارمند دیگه ) هست... و صد البته به مدیریت درخواست حذف تاپیک رو میدم... (که چون سوال در مورد من هست و به ضرر من هست ، به احتمال بسیار زیاد تاپیک حذف میشه) (البته نباید در مورد انتقاد ها از اینجور درخواست ها به مدیریت اعلام کنم(که این هم خودش دهها شرط داره که در این بحث نمیگنجه.)

دقیقا حق با شماس، منضوره شما رو همون دفه یه اول من متوجه شدم:46:

راز داریم تا راز

متاسفانه بعضی دوستان یه کده نیم وجبی و یا بر فرضه مثال نحو یه کار و نصبه مامبو رو هم جزوه اسراره کاریشون به حساب میارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته هر طراحی یه شگرد و ... مخصوصه خودش داره و میشه اونها رو هم به عنوانه رموزه کاری در نظر گرفت
همین طور که شما هم دارید منم دارم و ... هم دارن

البته امیدوارم با این همه رمز و رموز موضوع مرموز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
10-10-2007, 22:08
وب رابطه یه تنگاتنگی با Multimedia داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هنوز سر حرفم هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

iranesabz
26-12-2007, 13:51
براي اين دوست عزيز كه اين سوال رو پرسيده بود، من نرم افزار GoldWave رو پيشنهاد ميكنم.
نرم افزاري بسيار ساده و تنها از قسمت Save As مي تونيد سايز و يا همون bitrate آهنگتون رو تغيير بديد.

بگرديد!
اگر نرم افزار رو پيدا نكردي، بگو تا آپلود كنم.

DaRiOuShJh
26-12-2007, 18:15
WoW
ممنون ایران جان
ولی این دوستمون گویا خیلی وقته مفقود شده!:12:

iranesabz
27-12-2007, 14:03
خواهش ميكنم! :)