PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت کردن Memory Stick Pro

Delphi_Developer
09-10-2007, 06:52
سلام

من یه مموری 1 1GB برای K750i ام خریدم بعد میخواستم فرمتش کنم حواسم نبود با کامپیوتر فرمتش کردم !!! همونطور که میدونید این مموری ها فرمتشون RAW هست و وقتی با کامپیوتر فرمت کنی فرمتش میشه FAT حالا وقتی فایل بریزی رو مموری بعد بذاریش روی گوشی بعد از چند دقیقه گوشی قاطی میکنه و میریزه به هم و LCD خاموش و روشن میشه !!! :blink: بعد هم که مموری رو روی کامپیوتر باز میکنی فایل ها خراب شده و ریخته به هم - میخواستم اگه کسی برنامه ای چیزی برای فرمت کردن به فرمت RAW داره بذاره ممنون میشم - خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم

ajnoori
09-10-2007, 13:24
یه نفر جواب دوستمون رو بده تا ما هم استفاده کنیم
اخه من هم یه همچین مشکلی دارم:10:

masoud911
10-10-2007, 03:44
سلام
خب نمیتونی بذاری تو گوشی و فرمت کنی؟
تو همون چند دقیقه ای که کار میکنه!

با کامپیوتر هم با fat16 امتحان کن

امیدوارم مشکل حل بشه

Delphi_Developer
10-10-2007, 10:22
نه متاسفانه با اونم امتحان کردم نشد بعدش که فایل ریختم روش کار کرد ولی بعد از چند دقیقه دوباره ریخت به هم ... فکر کنم مشکل فیزیکی داره ! آخه قبلنا هم من Memory های دیگه رو با PC فرمت کرده بودم مشکلی نداشت !

Mahdi_Moosavi
10-10-2007, 11:46
سلام

من یه مموری 1 1GB برای K750i ام خریدم بعد میخواستم فرمتش کنم حواسم نبود با کامپیوتر فرمتش کردم !!! همونطور که میدونید این مموری ها فرمتشون RAW هست و وقتی با کامپیوتر فرمت کنی فرمتش میشه FAT حالا وقتی فایل بریزی رو مموری بعد بذاریش روی گوشی بعد از چند دقیقه گوشی قاطی میکنه و میریزه به هم و LCD خاموش و روشن میشه !!! :blink: بعد هم که مموری رو روی کامپیوتر باز میکنی فایل ها خراب شده و ریخته به هم - میخواستم اگه کسی برنامه ای چیزی برای فرمت کردن به فرمت RAW داره بذاره ممنون میشم - خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم

اولآ سلام دوست عزیز .

دومآ تمام گوشی های جاوا سونی اریکسون میتونن مموری رو با فرمت FAT تشخیص بدن و بدون مشکل کار کنن .

الان گوشی خود من ( W810 ) داره با همون فرمت FAT رو مموری 2GB کار میکنه . :46:

حالا مشکل شما به احتمال زیاد به خرابی مموری یا .......... بر میگرده که باید بیشتر توضیح بدی تا به نتیجه بریسم.

اگه هم می خوای که فرمت مموریی که خریدی مثل اولش خام ( RAW ) بشه می تونی این برنامه رو دانلود کنی :

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اول کرکش رو کپی کن . بعد وقتی مموری رو با رم ریدر یا خود USB گوشی به PC وصل کردی تو قسمت پنل بالای

برنامه درایو مموری رو انتخاب کن بعد از تب های سمت چپ Eraser رو انتخاب کن و در صفحه جدید

Full erase رو انتخاب کن و بعد Erase رو بزن . احتمال زیاد شاید 1 ساعت طول بکشه ( اگه با usb گوشی وصل

کنی ) . بعد از این که تموم شد مموریت مثل موقعی میشه که از تو جعبش درآوردی بیرون . :31:

بعد بنداز رو گوشی و با خود گوشی فرمتش کن . :46:

امیدوارم جواب بده . اگه کار نکرد همین مموری رو بنداز رو یه گوشیه دیگه تست کن ببین چی میشه . :5:

موفق باشی . :11:

Delphi_Developer
10-10-2007, 13:42
سلام

دوست عزیز از لطفت خیلی خیلی ممنون - الان دانلودش کردم امتحانش میکنم ببینم چی میشه

بازم ممنون

Delphi_Developer
10-10-2007, 21:21
فرقی نکرد دوباره ... !!!!!!! :24::41::blink::wac: