PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با outlook express در دریافت ایمیلهااز yahoo

hassan_ali
09-10-2007, 03:34
:41:
وقتی میخوام ایمیلهامو با outlook از yahoo بگیرم این error رو میده.
همه تنظیمات رو انجام دادم وypops هم همراه outlook اجرا میکنم.

Message number 1 could not be retrieved. Account: '127.0.0.1', Server: '127.0.0.1', Protocol: POP3, Server Response: '-ERR message 1 could not be downloaded', Port: 110, Secure(SSL): No, Server Error: 0x800CCC90, Error Number: 0x800420CD

wordist
09-10-2007, 07:21
:41:
وقتی میخوام ایمیلهامو با outlook از yahoo بگیرم این error رو میده.
همه تنظیمات رو انجام دادم وypops هم همراه outlook اجرا میکنم.

Message number 1 could not be retrieved. Account: '127.0.0.1', Server: '127.0.0.1', Protocol: POP3, Server Response: '-ERR message 1 could not be downloaded', Port: 110, Secure(SSL): No, Server Error: 0x800CCC90, Error Number: 0x800420CD
سلام دوست عزيز

تا اونجايي كه من مي‌دونم نسخه Free ايميل ياهو كه من و احتمال قريب به يقين شما هم داري ازش استفاده مي‌كني قابليت pop3 را پشتيباني نميكنه

اين كارا توي ياهوي Free خطرناكه حسن :31:

بايد GMail داشته باشي تا بشه حسن

شاد باشي

marmdn
09-10-2007, 16:35
راه را يافتم شما بايد به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برويد و كلمه ي ypops را سرچ كنيد و دانلود كنيد و از راهنما استفاده كنيد .من اين كار رو كردم و الان دارم ازpop3 ياهو استفاده مي برم.

Elfin-D
09-10-2007, 19:58
راه را يافتم شما بايد به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برويد و كلمه ي ypops را سرچ كنيد و دانلود كنيد و از راهنما استفاده كنيد .من اين كار رو كردم و الان دارم ازpop3 ياهو استفاده مي برم.
مطمئنی؟!
من خیلی دنبال این بودم...ولی حوابی نگرفتم...بعدی میدوم میل فری یاهم پاپ 3 ساپورت کنه...و البته بازم بعیده بشه دورش زد
مخلصیم

Mr.Lover
10-10-2007, 15:53
سلام
من خودم از نرم افزار Yahoopops استفاده می کنم و مشکلی هم ندارم.
در ضمن اون مشکلی که دوستمون که در پست اول مطرح کردند بخاطر اینه که از ورژن های قدیمی این نرم افزار استفاده می کنند. یک سری به سایت نرم افزار Yahoo pops بزنید و آخرین نسخه موحود رو دریافت کنید تا مشکل کاملاً بر طرف بشه.

در ضمن برای کار با این نرم افزار احتیاج هست تا یک سری تنظیمات انجام بگیره که به شرح ذیل می باشد:
ابتدا برنامه Yahoo POPs را نصب كرده و وارد برنامه Outlook Express شويد.
مراحل تنظيمات به شرح زير است :
1- از منوي Tools گزينه Account را انتخاب كنيد.
2- كليد Add را كليك كرده و گزينه Mail... را انتخاب كنيد.
3- نام خود را وارد كرده و Next را بزنيد.
4- نشاني ايميل خود درياهو را وارد كرده و Next را بزنيد.
5- در قسمت My incoming mail server is a گزينه POP3 را انتخاب كنيد.
6- در دو كادر زيرين شماره IP را به صورت 127.0.0.1 وارد كنيدو Next را بزنيد.
7- برنامه Yahoo POPs را از لحاظ فعال بودن SMTP در ان چك كنيد.
8- در قسمت Account name اين پنجره IDخود را وارد كرده و در قسمت Password نيز پسورد خود را وارد كنيد. سپس Next و Finish را بزنيد.
9- Accountي را كه با نام 127.0.0.1 درست شده را با موس مشخص كرده و بر روي دكمه Properties كليك كنيد.
10- به تب Server برويد و گزينه My Server requires authentication را در حالت انتخاب قرار دهيد.
11- به تب Advaned برويد و در قسمت Server Timeout اهرم را به آخرين قسمت سمت راست يعني زمان 5 دقيقه بكشيد.
12- گزينه هاي ديگري را براي دريافت ايميلها مي توانيد در برنامه Outlook Express انجام دهيد كه به برنامه Yahoo POPs مربوط نمي شود.
با انجام اين مراحل مي توانيد ايميلهاي ياهو را با برنامه OE دريافت كنيد.

marmdn
10-10-2007, 16:11
سلام
من خودم از نرم افزار Yahoopops استفاده می کنم و مشکلی هم ندارم.
در ضمن اون مشکلی که دوستمون که در پست اول مطرح کردند بخاطر اینه که از ورژن های قدیمی این نرم افزار استفاده می کنند. یک سری به سایت نرم افزار Yahoo pops بزنید و آخرین نسخه موحود رو دریافت کنید تا مشکل کاملاً بر طرف بشه.

در ضمن برای کار با این نرم افزار احتیاج هست تا یک سری تنظیمات انجام بگیره که به شرح ذیل می باشد:
ابتدا برنامه Yahoo POPs را نصب كرده و وارد برنامه Outlook Express شويد.
مراحل تنظيمات به شرح زير است :
1- از منوي Tools گزينه Account را انتخاب كنيد.
2- كليد Add را كليك كرده و گزينه Mail... را انتخاب كنيد.
3- نام خود را وارد كرده و Next را بزنيد.
4- نشاني ايميل خود درياهو را وارد كرده و Next را بزنيد.
5- در قسمت My incoming mail server is a گزينه POP3 را انتخاب كنيد.
6- در دو كادر زيرين شماره IP را به صورت 127.0.0.1 وارد كنيدو Next را بزنيد.
7- برنامه Yahoo POPs را از لحاظ فعال بودن SMTP در ان چك كنيد.
8- در قسمت Account name اين پنجره IDخود را وارد كرده و در قسمت Password نيز پسورد خود را وارد كنيد. سپس Next و Finish را بزنيد.
9- Accountي را كه با نام 127.0.0.1 درست شده را با موس مشخص كرده و بر روي دكمه Properties كليك كنيد.
10- به تب Server برويد و گزينه My Server requires authentication را در حالت انتخاب قرار دهيد.
11- به تب Advaned برويد و در قسمت Server Timeout اهرم را به آخرين قسمت سمت راست يعني زمان 5 دقيقه بكشيد.
12- گزينه هاي ديگري را براي دريافت ايميلها مي توانيد در برنامه Outlook Express انجام دهيد كه به برنامه Yahoo POPs مربوط نمي شود.
با انجام اين مراحل مي توانيد ايميلهاي ياهو را با برنامه OE دريافت كنيد.
تاييد مي شود!!!!:40::10::31::11:

hassan_ali
11-10-2007, 02:25
:20:
ممنون از راهنماییاتون ولی فهمیدم باید تو برنامه ypops در قسمت miscellaneous آخرین گزینه enable uidl رو تیک بزنی.

farshad_4017
12-10-2007, 17:35
آقايي اين تنظيمات براي Mozilla Thunderbird چجورياس ؟

shahin_mahvareh
11-06-2010, 14:45
آقا من تمام این کارا رو کردم همه چی هم درسته.ولی وقی send/recive رو میزنم هیچ ایمیلی داخل inbox نیمیاد و اینم بگم هیچ error ی هم نمیده copmlate میده.تو رو خدا کمک کنید.