PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور باید داخل فایل ini اطلاعات رو بنویسم ؟

rezaete
08-10-2007, 22:35
من یه برنامه دارم که اطلاعات رو به صورت فایل ini ذخیره میکنه و این اطلاعات رو هم باید یکی یکی وارد کرد اما من میخوام 54.000 تا داده رو وارد کنم . وقتی هم که این داده ها رو داخل این فایل کپی میکنم برنامه اون ها رو نمیخونه . شما راهی بلد هستید که بشه داخل این جور فایل ها اطلاعات وارد کرد؟

winxp
08-10-2007, 23:18
سلام دوست عزیز

متوجه منظورت نشدم
میشه دقیق تر توضیح بدی

یهنی چی قبول نمیکنه ؟

rezaete
09-10-2007, 00:11
این جور بگم که من یه برنامه ارسال پی ام دارم که باید یکی یکی آی دی هارو داخلش اد کنی تا بعد به اونا پی ام بفرستی و این آی دی ها رو داخل یه فایل ini ذخیره میکنه . اما حدود 54000 تا آی دی رو جمع کردم که به اونا پی ام بدم . حالا میخوام یه راهی پیدا بشه که این آی دی هارو مستقیم داخل این فایل کپی کنم و لازم نباشه یکی یکی توی برنامه اد کنم.

mahdi7610
09-10-2007, 01:07
سلام
راستش من نمی دونم کار این برنامه چه جوریه .
خوب چه کاریه .
اگه می خواهید به همه ادلیستتون پی ام بدید خوب همه ار کافی با درگ کردن موس انتخاب کنید و روی یکی از اونها راست کلیک کنید و یک صفحه پی ام باز کنید و با زدن send پی ام به همه ارسال می شه

rezaete
09-10-2007, 09:32
آقا مهدی اون رو که خودم بلدم اما من میخوام با این برنامه 54.000 تا پی ام بفرستم یعنی بدون اد کردن مثلا شما با دادن آی دی شما به این برنامه براتون پی ام میفرسته .

winxp
09-10-2007, 11:52
سلام دوست عزیز

شما میتونین در یک new text بیاین همه id هاتون رو اضافه کنین و با نام همون برنامه و با پسوند .ini سیو کنین

تست کنین جوابشو بدین

موفق باشین

Farahmand Farshidy
09-10-2007, 14:13
آقا مهدی اون رو که خودم بلدم اما من میخوام با این برنامه 54.000 تا پی ام بفرستم یعنی بدون اد کردن مثلا شما با دادن آی دی شما به این برنامه براتون پی ام میفرسته .

سلام دوست عزیز!!

چون اسم برنامه را ننوشتی و ما هم علم غیب نداریم بناءً فقط میتونم برات بگم که از راهنمایی خود برنامه ( منوی Help و یا گزینه Help ) برای یافتن جوابت استفاده کن. اگر هم با فینگلیش آنقدر سازگار نیستی، فایل Help برنامه را برام Upload کن تا بعد از مطالعه آن جوابت را بنویسم. در صورتی که برنامه این امکانات را در اختیار کاربران قرار بده، حتماً توی Help اش روش استفادشو مینویسه.

مؤفق باشید!!!:10:
فرهمنــــــــــد

rezaete
10-10-2007, 14:06
سلام دوست عزیز

شما میتونین در یک new text بیاین همه id هاتون رو اضافه کنین و با نام همون برنامه و با پسوند .ini سیو کنین

تست کنین جوابشو بدین

این روش جواب نداد . :sad:

چون اسم برنامه را ننوشتی و ما هم علم غیب نداریم بناءً فقط میتونم برات بگم که از راهنمایی خود برنامه ( منوی Help و یا گزینه Help ) برای یافتن جوابت استفاده کن. اگر هم با فینگلیش آنقدر سازگار نیستی، فایل Help برنامه را برام Upload کن تا بعد از مطالعه آن جوابت را بنویسم. در صورتی که برنامه این امکانات را در اختیار کاربران قرار بده، حتماً توی Help اش روش استفادشو مینویسه.

مورچه چی داره که کله پاچش چی باشه . کل برنامه 206 کیلوبایته.

winxp
11-10-2007, 01:24
این روش جواب نداد . :sad:

سلام دوست من

ببین

اون فایل ini رو که باز کردی محتویاتش رو داخل یه text کپی کن و حالا id هارو اضافه کن و file رو با پسوند ini و با همون اسم در یه مسیر دیگه save کن

حالا بازش کن ببین تغییراتی که اعما کردی هست یا نه که باید باشه

حالا اینو کپی کن تو مقصد مورد نظر و رو همون فایل بریز

حالا بازش کن ببین تغییر کرد یا نه

اگه تغییر نکرده بود و برنامه رو باز کردی وو اضافه نشده بود , برنامه رو ببند دوباره همون فایل رو باز کن ببین تغییر کرده یا نه

اگه تغییر کرده بود پس راهی نداره و مشکل اینجاست که این برنامه میاد تا اجرا میشه فایل ini رو با یه فایل دیگه که در اصل id ها اون جا ذخیره میشه مطابقت میده و شما نمیتونین کاری انجام بدین

تست کنین جوابشو بگین

موفق باشین

:11: