PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دراوردن شماره تلفن در چت yahoo 7.0

mehdi jooon
24-09-2005, 19:49
سلام
لطفا منو راهنمایی کنید
یا آدرس نرم افزارو بهم بدین
متشکرم

Tornado2800
25-09-2005, 00:01
با برنامه ی مودم اسپای می شه این کار کرد اگه می خوای برات آپ لود می کنم فارسی هم هستش

hatef_4541
25-09-2005, 00:13
من که میگم نمیشه ! حداقل تو ایران ! مودم اسپای به چت چه ربطی داره ؟؟

mohammad hamed
25-09-2005, 16:04
اره باب نمیشه بی خیال شو

masoud.b
25-09-2005, 16:13
من با modemspy کار کردم اونقدر بهب error داد که بیخیال شدم. البته اینم بگم که مطمئن نیستم کار نکنه .مودم من zoltrix v.92 isja .اگر برای کسی کار کرد به ما هم خبر بده. .

rasool_bbc
25-09-2005, 16:16
درسته مودم اسپای eror میده

Tornado2800
25-09-2005, 16:41
ببینید توی همین انجمن گفتن کار می کنه و یه جای خوندم که باید یک چیزی دیگه هم که مکمل اون هستش نصب کنی تا کار کنه

Lord_theOne
25-09-2005, 20:48
توی یک آموزش هک دیدم همچین آموزشی نوشته اگه دوست داری برو سی دیشو بخر

R£ɀД
25-09-2005, 21:06
مودم اسپاي يك پلاگين براي اين موضوع داره كه بايد اون رو نصب كرد ولي بايد بگم كه نه تنها اين برنامه بلكه هيچ برنامه اي اين كار رو نميكنه مخصوصا در ايران.
من كه تا حالا 1 نفر رو هم نديدم كه نتيجه گرفته باشه پس بي خيال شو.

baba barghi
29-11-2005, 14:10
سلام رضا جان
چه طور می گی نیست مگه شمت از 70 میلیون نفر که تو ایران هست سوال کردی؟من یکی از دوست های پسرخالم بلد بود ولی بهم نگفت ولی فکر کنم با مودم اسپای بشه همه می گن با این برنامه می شه اگر کسی آموزشش رو داره بگه

ممنون
بای

Spy
29-11-2005, 14:28
یکی بگه مودم اسپای چه ربطی داره به یاهو مسنجر . اینا همش حرفه. قبلا که وبسایتش رو دیدم . میگفت این عمل فقط برای شمال آمریکا امکانپذیره .در ضمن شاید اینجور برنامه ای وجود داشته باشه .ولی دست هر کسی نمیفته .

Suse
29-11-2005, 14:40
موضوع اين تاپيكم همينه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
29-11-2005, 17:17
سلام اسپای جان
شما نمی دونید چه جوری می شه این کار رو کرد؟و اسم برنامه ی مربوط به این کار رو نمی دونید؟
من تا اونجا که می دونم یک برنامه برای این کار می خواهد که اون آیپی که با شما تمسا گرفته رو بشناسه و بعد به وسیله ی آی پی و پورت که به دست آورد تو کامپیوترش نفوذ کنه و تلفنش رو از آی اس پی که به اون وصل شده که ببره

ممنون
بای

Reza1969
01-12-2005, 20:12
خدمت همه دوستان عرض کنم که با مودم اسپای میشه شماره تلفن طرف رو پیدا کرد.فقط باید در حال چت کردن با طرف مقابل با استفاده از یاهو مسنجر از او voice بگیری یا فایلی براش بفرستی.در ضمن پلاگین های اون را باید بطور کامل داشته باشین.البته امکان داره در بعضی مناطق با سیستم مخابرات منطقه سازگار نباشه.

pedram2005
01-12-2005, 20:37
سلام به بروبچ p30world
اگه مي تونيد كد هاي تقلب counter strik رو مي خوام هر چه زود تر

با تشكر پدرام

pedram2005
01-12-2005, 20:41
سلام به بروبچ p30world
اگه مي تونيد كد هاي تقلب counter strik رو مي خوام هر چه زود تر

با تشكر پدرام

baba barghi
01-12-2005, 22:08
سلام
اول از همه رضا جان خب یه آموزش کامل می دادید که چه کار کنیم که شما وارد هستید ممنون می شم
در ضمن پدرام 2005 جان عضویت شما رو تبریک می گم ولی اینجا جای این پستی که دادید نیست و یک پست رو دوبار نمی خواد بدید و باعث بی نظمی می شه

ممنون
بای

R£ɀД
01-12-2005, 22:26
سلام رضا جان
چه طور می گی نیست مگه شمت از 70 میلیون نفر که تو ایران هست سوال کردی؟من یکی از دوست های پسرخالم بلد بود ولی بهم نگفت ولی فکر کنم با مودم اسپای بشه همه می گن با این برنامه می شه اگر کسی آموزشش رو داره بگه

ممنون
بای

وليزاده جان من خيلي ها رو ديدم كه مثل خودم دنبال همين كارا بودن ولي به نتيجه نرسيدن.
اول و آخر همه ميگن مودم اسپاي كه اين حرف هم اشتباه هست.

جواب حرفتون رو هم اسپاي دادن.
مودم اسپاي يك پلاگين براي اين كار داره ولي توي ايران جواب نميده و براي آمريكا هست.
در ضمن من نگفتم كه امكان نداره من گفتم توي ايران اين برنامه جواب نميده .

baba barghi
02-12-2005, 00:28
سلام رضا جان
اون کسی که گفتم این کار رو کرده تو ایران هست نه آمریکا و خودم هم ایرانم بعد شما می گید تو شمال آمریکا می شه و تو ایران نمی شه پس این بچه ها از تو چون من در آورده می گم هست و می شه بگید باشه چون من با چشم خودم دیدم ولی روشش رو نگفت نامرد پس فطرت

ممنون
بای

R£ɀД
02-12-2005, 23:07
ولي زاده جان شما خوب پست هاي من و اسپاي رو نخوندين ما ميگيم با اين برنامه توي ايران نميشه .
در ضمن من توي پست قبليم هم اشاره كردم كه " من نگفتم كه اين كار امكان نداره و نشدني هست"
طبق گفته اسپاي و خود شما افراد خيلي خاص با برنامه هاي مخصوص اين كار رو ميتونن انجام بدن ولي دستشون را رو نمي كنن.

baba barghi
02-12-2005, 23:59
سلام رضا جان
اتفاقا پست های شما دو نفر رو که استاد من هستید بیشتر و با دقت می خونم منم گفتم یکی رو می شناختم با همین برنامه یعنی مودم اسپای رو این کار رو کرد اونم تو ایران حالا اگر شما غیر از این یه برنامه ای برای این کار می شناسید معرفی کنید و کامل توضیح بدید در ضمن شما که می گید تو خارج مودم اسپای کار می ده همون کاری رو که تو خارج برای این کار با مودم اسپای می کنن رو به من بگید

ممنون
بای

mohammad8
03-12-2005, 00:56
سلام

عرض به خدمت دوستان كه اين مدم اسپاي اصلا نميتونه همچين كاري بكنه . اين يه برنامه براي ضبت صداي شما و كسي كه بهتون زنگ ميزنه يا شماره طرف كه زنگ ميزنه تو كامپيوترتون ميفته و از اين جور كاره ... فقط همين الكي هم خودتونو اذيت نكنين به جايي نميرسين .

Reza1969
03-12-2005, 02:41
ولي زاده جان شما خوب پست هاي من و اسپاي رو نخوندين ما ميگيم با اين برنامه توي ايران نميشه .
در ضمن من توي پست قبليم هم اشاره كردم كه " من نگفتم كه اين كار امكان نداره و نشدني هست"
طبق گفته اسپاي و خود شما افراد خيلي خاص با برنامه هاي مخصوص اين كار رو ميتونن انجام بدن ولي دستشون را رو نمي كنن.

آقا رضا

خدمت شما عرض کنم حدود دو سه ماه قبل در سایتی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبلیغ نرم افزاری رو دیدم که سایت ادعا می کرد با نصب اون یه کادر به کادر چت یاهو مسنجر اضافه میشه و با شروع چت با یه نفر شماره تلفن طرف+آی پی او+ user name و password اکانت اینترنت طرف مقابل بلا فاصله به شما نشون داده میشه.البته یه هزینه اشتراک ماهیانه پنج هزار تومنی هم از شما می خواست برای ارسال مطالب و نرم افزارها.به نظر شما چنین چیزی امکان داره یا نه؟

H3SAM
03-12-2005, 04:10
من ModemSpy رو دارم هیچ اروری هم نمیده ولی شماره تلفن نمیگیره

baba barghi
03-12-2005, 08:48
سلام رضا جان 1969
من هم به دوستان می گم که چنین برنامه ای هست و یکی از دوستام این کار رو تو کافی نت کرد و گفت 20000 تومن دادم تا برنامه ی این کار رو توی آیدیم بزاره البته اینی که می گم برای به دست آوردن پسورد آیدی در یاهو هست ولی برای به دست آوردن تلفن کسی که با آن چت می کنم حتما یک برنامه ای هست و تو دنیای فناوری امروزه همه چیز هست و نه نیست به هر حال اگر ممکن هست نام برنامه رو بزارید شاید گیر آوردم

ممنون
بای

R£ɀД
03-12-2005, 10:05
رضا 1986 جان منم دقيقا اين موضوع رو شنيدم و فكر مي كنم واقعيت هم داره.( گفته ميشه به وسيله چت كردن آي پي و پسورد رو نشون ميده. البته هزينه اي براي خريد اين برنامه بايد بديم . ولي من همچين كاري نكردم.)
وليزاده جون خوب شما به دوستت بگو اون برنامه اي كه براش 20 هزار تومان داده رو به قيمت 50 هزار تومان بفروشه اونوقت 5-6 نفري با هم پول ميزاريم از خجالتش در ميايم. ( يا اصلا 200 هزار تومان بفروشه . بالاخره هر كسي و هر چيزي قيمتي داره )

baba barghi
03-12-2005, 10:31
سلام رضا س جان
کاشکی تمام این چیزهایی که می گید به همین راحتی بود آخه درد اینه که دوست من نیست دوست پسرخالم هست و خودم باهاش رفته بودم کافی نت و دیدم که این کار رو کرد و گفت 5 دقیق روت رو اونور کن و بعد تلفن رو بهم داد و درست بود و پسرخالم هم بوشهر هست و دوستش شیراز و من تلفنی ازش ندارم بد بختانه باید تا تابستون صبر کنید تا پسر خالم بیاد شیراز اونوقت اگر برنامه هنوز کار بده براتون می خرمش

ممنون
بای

R£ɀД
03-12-2005, 10:39
پيدا كردن آدمي كه بلد هست 1 مصيبت هستش. ياد گرفتن اين چيز ها از اين افراد 1000 تا مصيبت داره :sad:
من كه منتظر مي مونم.

baba barghi
03-12-2005, 11:40
سلام رضا اس جان
منم منتظر می مونم که گیرم بیاد ولی فکر کنم تا اون زمان اگر چتی وجود دادشته باشه اون برنامه دیگه به کار نیاد و برای به دست آوردن شماره تلفن باید 1000 تا کار بکنی پس اگر هر کاری می خوای بکنی زودتر و نتیجه رو به ما بگو بی زحمت

ممنون
بای

smd7m
05-12-2005, 18:16
من يك توربو پاسكال لازم دارم
ممنونم

smd7m
05-12-2005, 18:21
سلام خوبين ببخشيد من به عکس والپیپر نیاز دارم متشکرم

baba barghi
05-12-2005, 18:50
سلام اس ام دی 7 دی جان
اینجا که جاش نیست
فکر کنم هنوز با سایت آشنا نیستی؟
برای این کار باید اول یه جستجو کنی اگر چیزی ندیدی باید در بخش مورد نظر یک پست درخواست بزنی و درخواست خودت رو بنویسی

ممنون
بای