PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حرفه ای ها کمک: ويژگی Read Only و write protect از روی فایلها و درایو برداشته نمیشه!!!!

Contractor
08-10-2007, 18:05
از داخل properties فایلها تیکRead only رو بر میدارم و OK می کنم اما باز که برمیگردم میبینم تیک سر جاشه:41:
هر بار هم که فلش دوربین دیجیتال یا هارد اکسترنال رو میخوام از طریق کام‍پیوتر فرمت کنم یا فایلاشونو رو ‍‍پاک کنم رید آنلی شدن و اخطار write protect میده!!! در صورتیکه دکمه ی فلش دورین دیجیتال در حالت Lock نیست و هارد اکسترنال هم که دکمه ای برای Lock کردن نداره!!!! این اخطار write protect دیگه ماجراش چیه این وسط؟؟؟

winxp
08-10-2007, 23:38
سلام دوست عزیز

شما سیستمت ویروس داره

یکی از پوشه هات رو با این دستور چک کن ببین درست میشه یا نه

attrib -r -s -h c:\windows /s /d

به جای c:\windows باید مسیر فایل مربوطه رو بنویسی

اگه مشکل حل شد که هیچی و الا ویروس داری و باید سیستم رو چک کنی

موفق باشی

site_hamid
09-10-2007, 00:53
winxp تو عشق انتی ویروسی مثل اینکه! من الان 5 یا 6 تا پست ازت دید که دقیقا همین ها رو توش تکرار کرده بودی:13:
دیگه همه چیز که به ویروس مربوط نمیشه عزیز!!!!!!!

Contractor اولا بصورت Administrator وارد شو و ثانیا به من بگو که آیا درایو هایی که این مشکل رو دارن ntfs هستند و یا اینکه fat؟ (روی درایو راست کلیک کن و properties) و آیا در My Computer>Tools>Folder Options>View گزینه Use simple file sharing تیک خورده یا نه؟ بهتره برای من pm بدی چون ممکنه یادم بره به اینجا سر بزنم:31:
ضمنا از برنامه هایی مثل TuneUp utility هم استفاده کنی بد نیست.

Contractor
09-10-2007, 05:26
نه دیگه اونقدرا هم خنگ نیستم که... بابا خودمون یک ‍پا...:46:

سلام دوست عزیز

شما سیستمت ویروس داره

یکی از پوشه هات رو با این دستور چک کن ببین درست میشه یا نه

attrib -r -s -h c:\windows /s /d

به جای c:\windows باید مسیر فایل مربوطه رو بنویسی

اگه مشکل حل شد که هیچی و الا ویروس داری و باید سیستم رو چک کنی

موفق باشی
شک دارم از ویروس باشه الان چون برنامه های حفاظتی خوب و آ‍پدیتی دارم... بگذریم اما احتمالش هم هست
اون دستور هم جواب نداد:41:

winxp تو عشق انتی ویروسی مثل اینکه! من الان 5 یا 6 تا پست ازت دید که دقیقا همین ها رو توش تکرار کرده بودی:13:

Contractor اولا بصورت Administrator وارد شو و ثانیا به من بگو که آیا درایو هایی که این مشکل رو دارن ntfs هستند و یا اینکه fat؟ (روی درایو راست کلیک کن و properties) و آیا در My Computer>Tools>Folder Options>View گزینه Use simple file sharing تیک خورده یا نه؟ بهتره برای من pm بدی چون ممکنه یادم بره به اینجا سر بزنم:31:
عزیزم من خودم قبلا از سربرگ سکیوریتی همه ی Permission ها رو چک کردم و یوزر ادمین سیستم هستم... ‍پس روش دیگه ای رو معرفی کن لطفا...
از تون آ‍پ استفاده نمیکنم یعنی ممکنه کار سیستم مکانیک ۶ که دارم باشه و خودم با این برنامه چنین کاری کرده باشم و فراموش کرده باشم؟؟:18:
همه ی درایوام ntfs هست

winxp
09-10-2007, 11:58

سلام دوست عزیزم

راست میگی من خیلی به این ویروس گیر دادم ولی الان اکثر کاربران همین ویروس رو گرفتن و من هم نگفتم صد در صد ویروسه
فقط گفتم این راهشه که بفهمی ویروسه یا نه

و حالا ملوم شد ویروسه

باشه من چیزی نمیگم ولی اگه ویروس بود بگو تا راهنماییت کنیم

منم تاپیکو دنبال میکنم ببینم نتیجه چی میشه :46:

موفق باشی گلم :5: