PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : AV.WebCam.Morpher.Gold.v1.0.67

zeos
08-10-2007, 14:55
هیچ کرک یا سریالی روش کار نمیکنه من چی کار کنم پس؟هیچ کی نتونسته این برنامه رو اجرا کنه؟تو سایت هم بود.چند وقت پیشم درخواست دادم کسی نتونست کرک بده براش ممنون میشم یکی کرک سالم بده

zeos
09-10-2007, 16:25
ممنون از این همه جواب

Alastoor
09-10-2007, 18:02
سلام

اگر جوابي از كسي دريافت نكرديد به تاپيك خود پاسخ ندهيد كه كه به بالاي صفحه منتقل شود ٫ بلكه به جاي اينكار صبر داشته باشيد.

براي ورژن 1.0.74 (ورژن بالاتر) تونستم پيدا كنم:

AV WebCam Morpher GOLD 1.0.74 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zeos
09-10-2007, 21:29
ممنونalastoor عزیز.ولی خوب من برنامشو باز از کجا پیدا کنم تازه اونم معلوم نیست کار کنه مجددا

M.C.
09-10-2007, 21:51
ممنونalastoor عزیز.ولی خوب من برنامشو باز از کجا پیدا کنم تازه اونم معلوم نیست کار کنه مجددا

He who wants a peacock must suffer the hardships of India
:27:

Alastoor
09-10-2007, 22:11

ولي در پي سي هر كه طاووس خواهد بايد به باغ وحش مراجعه كند...:31:

Download AV Webcam Morpher Gold 1.0.74 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته هيچ تضميني وجود نداره كه كركش كار كنه. اگه مشكلي با دانلودش نداريد، مي تونيد امتحانش كنيد...:20:

zeos
09-10-2007, 23:07

خوب همون چون دستم از هندوستانش کوتاه بود گفتم یکی که رفته برام یکی از اون طاووسا بیاره ولی مثله اینکه بقیه هم نرفتن.من تعجب میکنم که چطوری سایت برنامه رو گذاشته با کرک.
نه alastoor عزیز ممنون نمیخوام چون این چور برنامه ها کرکی براش پیدا نمیشه درستو حسابی این ورژنی که شما هم لطف کردی گذاشتی مثله قبلی بی کرکه.هنوز قبلیش نداره چه برسه به بعدیش.به قول m.c این جور طاووسا رو نمیشه راحت پیدا کرد.خریدنیه

M.C.
10-10-2007, 07:17
خوب همون چون دستم از هندوستانش کوتاه بود گفتم یکی که رفته برام یکی از اون طاووسا بیاره ولی مثله اینکه بقیه هم نرفتن.من تعجب میکنم که چطوری سایت برنامه رو گذاشته با کرک.
نه alastoor عزیز ممنون نمیخوام چون این چور برنامه ها کرکی براش پیدا نمیشه درستو حسابی این ورژنی که شما هم لطف کردی گذاشتی مثله قبلی بی کرکه.هنوز قبلیش نداره چه برسه به بعدیش.به قول m.c این جور طاووسا رو نمیشه راحت پیدا کرد.خریدنیه

ظاهرا متوجه منظور بنده نشدید