PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پرینتر

SAEED_BARCELONA
08-10-2007, 00:14
سلام
من میخوام یه پرینتر لیزری رنگی بگیرم یکی دو نفر سامسونگ مدل Clp-300 رو معرفی کردن. لطفا بگید قیمتش چنده اگر هم تو این مایه ها چیزی سراغ دارید معرفی کنید. ممنون:11:

SAEED_BARCELONA
08-10-2007, 22:36
ممنون از اینکه اینقد کمک کردید

solo_88
08-10-2007, 23:24
سلام.عزیز شما بودجه رو تعیین کن تا بچه ها کمکت کنن.در ضمن سامسونگ اصلا توصیه نمیشه به دلیل کاتریج های بیخودش.

SAEED_BARCELONA
09-10-2007, 13:57
بودجم حداکثر 300 تومن

javadshahvand
09-10-2007, 15:25
بودجم حداکثر 300 تومن

این مدل رو بهت پیشنهاد میکنم HP - 2600N

solo_88
09-10-2007, 18:24
این مدل رو بهت پیشنهاد میکنم Hp - 2600n

تایید میشه.فقط مواظب باش با گارانتی خوب بگیری تا کاتریج هاش اصل باشه.

shahab_f
09-10-2007, 20:29
خب حالا نوبت منه. اگه می شه یه پرینتر چندکاره : پرینتر اسکنر کپی تا سقف قیمت 200 تومن به من معرفی کنید . مرسی.

A r c h i
09-10-2007, 20:38
سلام
من میخوام یه پرینتر لیزری رنگی بگیرم یکی دو نفر سامسونگ مدل Clp-300 رو معرفی کردن. لطفا بگید قیمتش چنده اگر هم تو این مایه ها چیزی سراغ دارید معرفی کنید. ممنون:11:

پرینتر لیزری رنگی نداریم..پرینتر جوهر افشانه که رنگی داره..پرینتر لیزری فقط سیاه سفید میگیره..اینو برای اطلاع گفتم چون خیلی های دیگه اینجا این اشتباه را می کنند.

solo_88
09-10-2007, 20:50
خب حالا نوبت منه. اگه می شه یه پرینتر چندکاره : پرینتر اسکنر کپی تا سقف قیمت 200 تومن به من معرفی کنید . مرسی.

ببین دوست من حسن این چند کاره ها اینه که هم جا کمتر میگیرن هم یه منبع برق میخوان اما مطمئنا کارایی و کیفیت تکی رو ندارن.

اگه جدا جدا بگیری بهتره.اگه تصمیمت عوض شد در خدمتیم اگه نه بازم در خدمتیم:31:.

تو چند کاره ها epson بهتر جواب داده اما باز نظرم روی جدا جدا هست.

موفق باشی

SAEED_BARCELONA
09-10-2007, 22:59
این مدل رو بهت پیشنهاد میکنم HP - 2600N

تایید میشه.فقط مواظب باش با گارانتی خوب بگیری تا کاتریج هاش اصل باشه.

ممنون از راهنمایی هر دوتون

پرینتر لیزری رنگی نداریم..پرینتر جوهر افشانه که رنگی داره..پرینتر لیزری فقط سیاه سفید میگیره..اینو برای اطلاع گفتم چون خیلی های دیگه اینجا این اشتباه را می کنند.

مطمئنی؟ پس این تبلیغا که میگن پرینتر لیزری رنگی منظورشون چیه؟

solo_88
09-10-2007, 23:32

سر شبی گرفتی مارو؟!!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟برو یه اب به صورتت بزن بیا اینجا عزیز!!!

اقلا تا امروز 700 صفحه رنگی با پرینتر لیزری پرینت کردم.حتما توهم بوده!

A r c h i
10-10-2007, 00:35
اقلا تا امروز 700 صفحه رنگی با پرینتر لیزری پرینت کردم.حتما توهم بوده!

کارتریجاش چه جوریه؟ یعنی میشه یک عکس ازشون بذاری؟

solo_88
10-10-2007, 01:52
عزیزم من که بهت دروغ نمیگم.پرینترم رو نیاوردم اینجا مونده تهران.ولی میخوای مطمئن بشی اینجارو یه نگاه بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برا من مدل 2550 هست.

من باهاش اکثرا کاور دی وی دی چاپ میکردم.با پوشش 40%

شما میری پرینتر لیزری رنگی میگیری در واقع فقط پول کاتریج و تونر میدی.قیمت هر کاتریج رنگی 70 تومن و مشکی 50 تومن هست.به این راحتی ها هم شارژ نمیشن!

فقط خواهشی که دارم اینه که تا یه چیزی رو مطمئن نشدی عنوان نکن یا لاقل عنوان میکنی به بقیه توهین نکن.

موفق باشی.

darvish1900
10-10-2007, 02:16
خوب اون دوستمون از کم تجربگی این حرف زد. شما به دل نگیر
پریزنتر اچ پی مارک خوبی
یادش بخیر اون مدل1500 عجب خر کاری بود خدایی هنوزم شرف داره به این جدیدا
اما در مورد اون دوستمون که سه کاره میخواست حرف این یکی دوستمون درست جدا بگیری بهتر.
اون های یکه جوهر افشان اپسون دارن هم میتونند از سیستم انتقال رنگ استفاده کنند که خلی با صرفه است.
یکمی رفتی جاده خاکی که دوستان از این خبر آخری خبر دار بشن

A r c h i
11-10-2007, 02:06
خوب اون دوستمون از کم تجربگی این حرف زد. شما به دل نگیر

من تقریبا 6 ساله که کارم با پرینتره انقدرم کم تجربه نیستم ولین بار که رفته بودم واسه پلات رنگی ، دقیقا به من گفتن که رنگی لیزری نداریم.کلی هم مسخرم کردن!!!!. بعد ازاینکه خودم خواستم بخرم هم دقیقا همینو گفتن

این نشانه پیشرفت تکنولوژی در 1ساله اخیر هست!!!!! :31:

فقط خواهشی که دارم اینه که تا یه چیزی رو مطمئن نشدی عنوان نکن یا لاقل عنوان میکنی به بقیه توهین نکن.

ببخشین دقیقا جمله ای که به کسی توهین کرده باشم را میشه بگین؟؟؟ چرا الکی شلوغش می کنین؟

شما میری پرینتر لیزری رنگی میگیری در واقع فقط پول کاتریج و تونر میدی.قیمت هر کاتریج رنگی 70 تومن و مشکی 50 تومن هست.به این راحتی ها هم شارژ نمیشن!

خب حلا شما بگین منم یاد بگیرم ،هر کارتریج چند صفحه پرینت می گیره؟ و آیا این لیزری ها سه کاره هم داره؟

solo_88
14-10-2007, 16:43
من تقریبا 6 ساله که کارم با پرینتره انقدرم کم تجربه نیستم ولین بار که رفته بودم واسه پلات رنگی ، دقیقا به من گفتن که رنگی لیزری نداریم.کلی هم مسخرم کردن!!!!. بعد ازاینکه خودم خواستم بخرم هم دقیقا همینو گفتن

این نشانه پیشرفت تکنولوژی در 1ساله اخیر هست!!!!!

خب پس از تجربت استفاده کن!!!و یه سرچی تو اینترنت و یه گشتی تو پاساژهای کامپیوتر.

ببخشین دقیقا جمله ای که به کسی توهین کرده باشم را میشه بگین؟؟؟ چرا الکی شلوغش می کنین؟

اقا من خوابم میومد یه چیزی پروندم.گیر دادیا!

خب حلا شما بگین منم یاد بگیرم ،هر کارتریج چند صفحه پرینت می گیره؟ و آیا این لیزری ها سه کاره هم داره؟

اولا ما از شما یاد میگیریم.

ثانیا تعداد صفحات پوششی توسط کارتریج بستگی به پوشش و کیفیت رنگ استفاده شده داره.
مثلا 2550 میتونه تا 8000 صفحه متن سیاه سفید پرینت کنه...و به قول خودشون 3000 صفحه رنگی.البته من تا الان 700 صفحه معمولی پرینت رنگی گرفتم و جوهراش 20% هم کم نشده.
به عنوان نمونه یی که الان جلوم هست کارتریج جوهرافشان hp رنگی 134 میتونه 200 صفحه پرینت بگیره.ولی 50 تا با کیفیت خوب ازش میگیری تموم میشه.
تمام امارهایی که میدن مربوط به حداکثر توان کارتریج هست یعنی حداقل پوشش جوهر.
من لیزری سه کاره ندیدم ولی نمیگم نیست.البته صحبتم سر مدل های خونگی هست.

reza1078
29-10-2007, 23:06
خوب رنگی لیزری وجود داره اما من در پی
یه مشورت در مورد پرینتر رنگی با مشخصات زیر هستم:
لیزری باشه
سرعتش مهم نیست
قیمتش بین 250 تا 300 باشه خوبه
کیفیت مهمترین اصله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m654
08-12-2007, 19:25
اول سلام

شما و جویندگان چاپگرهای سیاه و سفید

میتونید از بین محصولاتی که در آدرس زیر موجوده، یکی رو انتخواب کنید، با توجه به سلیقه، نیازها و جیبتون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باشد برای استفاده های نیک