PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با D900 samsung

egoldfars
07-10-2007, 15:41
با سلام
من یه گوشی D900 samsung دارم هر سیم کارتی که میزام داخلش ازم قفل sim میخواد ولی باسیم کارت اولی که روش بوده مشکلی نداره حالا بایید چیکارکنم .
لطفا راهنمایی کنید.

EHSANRF
07-10-2007, 22:05
من شنیدم سامسونگ های D900 دارن از تو بازار جمع میشن. به دلیل مشکل سخت افزاری !

M Like Mother
08-10-2007, 00:46
با سلام
من یه گوشی D900 samsung دارم هر سیم کارتی که میزام داخلش ازم قفل sim میخواد ولی باسیم کارت اولی که روش بوده مشکلی نداره حالا بایید چیکارکنم .
لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز اگه درست متوجه شده باشم این مشکل نیست این یه امکانه ...

شما می تونی یه کد برای سیم کارت بذاری که روی هر گوشی بذارن اون کد رو بخواد تا کسی نتونه از سیم کارت کسی یا سیم کارت دزدی سواستفاده کنه ...

روی سیم کارت اولی کد نمی خواد چون فعال نیست روی اون سیم کارت ها می خواد چون این کد فعاله ... اگر سیم کارتی که بهت میدن Pin کدش رو رو موبایل قبلی خاموش ( غیر فعال کنند ) وقتی رو موبایل خودت بذاری دیگه ازت کد نمی خواد ... حتما سیم کارت هایی که داخلش میذاری از قبل پین کد اونها فعاله ولی برای خودت ( سیم کارت اولی) فعال نبوده ...

در ضمن بهتر بود این سوال رو تو قسمت گوشی سامسونگ و تو کلوپ D900 مطرح می کردی ..

egoldfars
11-10-2007, 11:40
من هر کاری که گفته شده انجام دادم ولی نشد. آخه من کد قفل sim ندارم .لطفا کمک کنید.

M Like Mother
11-10-2007, 15:12
یعنی اگه pin code رو تو گوشیت غیر فعال کنی دوباره سیم کارت رو بیرون بیاری و جا برنی ازت کد می خواد؟ دقیقا چه کدی می خواد؟

ببین اون سیم کارتی که کد می خواد بذار تو گوشی قبلی یا یه گوشیه دیگه ... بعد تو تنظیمات امنیتی کد ها رو غیر فعال کن ... خصوصا کد Pin .... بعد سیم کارت رو دوباره رو گوشی خودت بذار ببین بازم کد میخواد یا نه

egoldfars
13-10-2007, 20:07
مشکل حل نشد
من رفتم داخل گزینه settings و بعد security وبعد sim lock دو گزینه داره disable و enable گوشی من روی enable هست موقعی که میخوام به disable تغییرش بدم ازم password سیم میخواد آخه من پاسوردش ندارم حتی pincode و پاسوردی که روی گوشیم گذاشته بودم رو هم وارد کردم اما نشد .
لطفا کمک کنید.

boy iran
13-10-2007, 20:13
دوست خوب در بخش سامسونگ مطرح کنید انشا الله مشکل برطرف میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید