PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در حذف کامل یک برنامه

mamy joon
06-10-2007, 22:00
دوستان عزیز سلام

من امروز فتو شاپ CS3 خریدم.بعد با هزار شوق و ذوق اومدم نصبش کنم

خلاصه نصبش کردم،نصب شد و بعدش اومدم سریال رو دادموهمچنین کد activation رو دادم همچننین از من تشکر کرد

اما........یه جمله میگه و یه OK میده وبسته میشه این جمله:

Product license has expired

حالا من چه کار کنم حتی پاکش کردم و دوبااره نصبش کردم اما دیگه نمیشه اون رو تریال نصبش کرد و باز هم مون پیغام مزخرف رو میده!!!!!!!!!!!

حالا خواهش میکنم به من بگید که چطور می تونم اون رو مثل روز اول نصب کنم

winxp
07-10-2007, 01:03
سلام دوست من

از سیستم ریستور استفتده کن و سیستم رو برگردون یه قبل از نصب نرم افزار

حالا تاریخ سیستمت رو یه سال برگردون عقب و نرم افزار رو نصب کن

موفق باشی

DrXoX
07-10-2007, 02:55
سلام

شما فتو شاپ رو کامل Unistall کن بعد که دوباره نصب کردی با استفاده از نرم افزار زیر می تونی محدودیت نرم افزار رو از بین ببری

« حذف محدودیت برنامه های آزمایشی »
بی شک با برنامه های برخورد کرده اید که نسخه آزمایشی ( Demo ) بوده و برای استفاده محدودیتی داشته، مثلاً پس از 30 روز غیر فعال می شده و یا در دفعات اجرا محدودیت داشته و بعد از 10 بار استفاده قفل می شده !.
توسط این نرم افزار میتوانید محدودیت را صفر کنید و همانند بار اول که نرم افزار را نصب کرده اید از آن استفاده کنید، این نرم افزار از اکثر روش های محدود سازی پشتیبانی میکند.

لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جای *** باید بنویسی p 3 0 d o w n l o a d البته بودن فاصله

منبع : p30world خودمون:46:

Hamidkhann
07-10-2007, 03:10
دوستان عزیز سلام

من امروز فتو شاپ CS3 خریدم.بعد با هزار شوق و ذوق اومدم نصبش کنم

خلاصه نصبش کردم،نصب شد و بعدش اومدم سریال رو دادموهمچنین کد activation رو دادم همچننین از من تشکر کرد

اما........یه جمله میگه و یه OK میده وبسته میشه این جمله:

Product license has expired

حالا من چه کار کنم حتی پاکش کردم و دوبااره نصبش کردم اما دیگه نمیشه اون رو تریال نصبش کرد و باز هم مون پیغام مزخرف رو میده!!!!!!!!!!!

حالا خواهش میکنم به من بگید که چطور می تونم اون رو مثل روز اول نصب کنم

Startup\Run\Regedit\HKCU\Software
Startup\Run\Regedit\HKLM\Software
این دوتا مسیر رو برو پوشه مربوط به برنامه رو که قبلا نصب کردی پاک کن. با یه رجیستری ادیتور رجیستری رو یه حالی بهش بده. کامپیوتر رو ریستارت کن و برنامه رو نصب کن

arash66_2m
07-10-2007, 07:40
می تونی از این برنامه اصلا برای حذف کردن تمامی فایل هاتون استفاده کنید. یه برنامه خوبی هستش.دیگه لازم هی برید تو my compyter بعد برید قسمت add or Remove program.
اسم برنامه هستشYour Uninstaller! 2006
اینم لینک دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mamy joon
07-10-2007, 07:56
دوستان عزیز خیلی از لطف شما ممنونم.

arash66_2m
07-10-2007, 15:39
دوستان عزیز خیلی از لطف شما ممنونم.

برنامه به دردتون خورد!:31:

mamy joon
07-10-2007, 16:50
نه عزیزم

من با این برنامه پاکش کردم و همانطور که خودت میدونی خود برنامه فولدر ها و کلید رجیستری را حذف کرد اما وقتی

نصبش میکنم همون اخار رو میده و خارج میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هرکس نضر دیگه ا داره به دیده منت.

DrXoX
07-10-2007, 16:58
نه عزیزم

من با این برنامه پاکش کردم و همانطور که خودت میدونی خود برنامه فولدر ها و کلید رجیستری را حذف کرد اما وقتی

نصبش میکنم همون اخار رو میده و خارج میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هرکس نضر دیگه ا داره به دیده منت.

سلام

با برنامه TrialReset مشکلت حل میشه من خودم از Nod32 v3 که 30 روزه هست با استفاده از این برنامه 4 ماهه

دارم استفاده می کنم :46:

mamy joon
07-10-2007, 17:09
drxox جان من دیگه نمی تونم برنامه رو بصورت trial نصب کنم چه برسه به این که از حالتtrial خارجش کنم.

DrXoX
07-10-2007, 20:08
سلام

راستش هر راهی بود دوستان راهنمایی کردن یه راهی که دلیل علمی نداره من خودم یه بار که داشتم از آنتی ویروس DrWeb استفاده می کردم برام مشکل ایجاد کرده بود همین جوری به ذهنم خورد گفتم اینم بگم امتحان کن فقط اگه نشد به بزرگی خودتون ببخشید

Run بعد Regedit بعد F3 بزن و اسم برنامه رو بزن(فتو شاپ ) و بعد Find next بزن و هر چی پیدا کرد پاک کن اینایی که پیدا میکنه فایل های فتوشاپ هستند که تو رجیستری قرار گرفتن اینقدر این کارو تکرار کن تا دیگه فایلی از فتوشاپ پیدا نکنه بعد سیستم رو ریست کن و دوباره فتوشاپ رو نصب کن

arash66_2m
07-10-2007, 20:30
سلام

راستش هر راهی بود دوستان راهنمایی کردن یه راهی که دلیل علمی نداره من خودم یه بار که داشتم از آنتی ویروس DrWeb استفاده می کردم برام مشکل ایجاد کرده بود همین جوری به ذهنم خورد گفتم اینم بگم امتحان کن فقط اگه نشد به بزرگی خودتون ببخشید

Run بعد Regedit بعد F3 بزن و اسم برنامه رو بزن(فتو شاپ ) و بعد Find next بزن و هر چی پیدا کرد پاک کن اینایی که پیدا میکنه فایل های فتوشاپ هستند که تو رجیستری قرار گرفتن اینقدر این کارو تکرار کن تا دیگه فایلی از فتوشاپ پیدا نکنه بعد سیستم رو ریست کن و دوباره فتوشاپ رو نصب کن

سلام دوست عزیز.
اون برنامه ی که من گفتم دقیقا همین کارو میکنه و دیگه لازم نیست برید از گزینه Run منوی استارت این کارها رو بکنید.

اگه دوستان دیگه ی می توند کمک این دوست عزیزمون رو حل کنند خوبه!!:46: