PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل pdf فارسی به text

micropersian
06-10-2007, 20:43
من مدت هاست که دنبال یه اینچنین برنامه ای یا یه همچین ترفندی میگردم که بتونم pdf فارسی رو یه جوری به فایل متنی برگردونم و این برای من هم خیلی ارزش داره اگه هر کی بتونه این روش یا ترفند رو در اختیار من بزاره ازش خیلی ممنون میشم حتی میتونم یه جورایی از خجالتشم در بیام:21:

کمکم کنید:11:

wordist
07-10-2007, 07:27
من مدت هاست که دنبال یه اینچنین برنامه ای یا یه همچین ترفندی میگردم که بتونم pdf فارسی رو یه جوری به فایل متنی برگردونم و این برای من هم خیلی ارزش داره اگه هر کی بتونه این روش یا ترفند رو در اختیار من بزاره ازش خیلی ممنون میشم حتی میتونم یه جورایی از خجالتشم در بیام:21:

دوست عزيز سلام

فعلا به هيچ عنوان راهي براي تبديل پي دي اف فارسي به متن وجود نداره و همه نرم‌افزارها با اون مشكل دارن

گشتم نبود ، نگرد نيست

darvish1900
07-10-2007, 07:46
برای تبدیل PDF به فارسی فقط یک راه وجود داره اون هم استفاده از ocr فارسی که این قابلیت رو داره البته باز هم توش مشکل هست ول ینه زیاد

darvish1900
07-10-2007, 07:47
دوست عزيز سلام

فعلا به هيچ عنوان راهي براي تبديل پي دي اف فارسي به متن وجود نداره و همه نرم‌افزارها با اون مشكل دارن

گشتم نبود ، نگرد نيست

گشتم بود بگرد هست

wordist
07-10-2007, 07:54
گشتم بود بگرد هست
مطمئن باش در حال حاضر هيچ نرم‌افزاري وجود نداره كه بطور كامل اينكار رو انجام بده

مطمئن

darvish1900
07-10-2007, 08:27
مطمئن باش در حال حاضر هيچ نرم‌افزاري وجود نداره كه بطور كامل اينكار رو انجام بده

مطمئن

انقدر مطمئن حرف نزن از چیزی که اطلاع نداری. ocr فارسی رو تست کن بعد اینجا پست بده

wordist
07-10-2007, 09:11
انقدر مطمئن حرف نزن از چیزی که اطلاع نداری. ocr فارسی رو تست کن بعد اینجا پست بده
دوست عزيز

همونظور كه خودت هم گفتي يه مشكلاتي وجود داره

البته باز هم توش مشکل هست ول ینه زیاد

من هم گفتم كه بطور كامل نميشه

بطور كامل اينكار رو انجام بده

pd2006
07-10-2007, 10:12

سلام

همونطور که دوست عزیز اشاره کردن ، هیچ نرم افزاری اینکار رو بصورت صد در صد انجام نمیده اما به کمک ocr میتونین تا حد زیادی اینکار رو انجام بدین .
البته ocr کمی بهم ریختگی هم ایجاد میکنه .
همچنین اگه فونت متن pdf مورد نظر ، از خطوط ساده باشه احتمال موفقیتش باز هم بیشتر .
مثلا اگه یه متن با فونت نستعلیق رو با این روش به Text تبدیل کنین ، نتیجه نهایی ابدا جالب نیست ولی اگه فونت های استاندارد خود ویندوز باشه ، نتیجه تا حد زیادی خوبه .
(البته اینها فقط تجربه شخصی بنده بودش) .

Jalal
07-10-2007, 11:08
سلام

دوستان مباحث PDF را در تاپیک زیر دنبال کنن
برنامه های مرتبط با Pdf در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قفل شد

ممنون