PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشكلات كارت گرافيك pci x در بازيها

best64god
06-10-2007, 18:21
من كارت گرافيك pci xوقتي در گيم نتم سيستم روشن ميشه بعد از يه مدتي سرعتش از حالت عادي در مي ياد و خيلي زياد ميشه حتي يك فن هم گذاشتم تاگرافيك خنك بشه ولي باز دربازيها سرعتش خيلي زيادميشه
كه هركي ندونه ميگه رمز زدي بعد توي بازي كانتر تحت شبكه تيك برمداره بازي يعني چند قدم برميداره بعد گير مكنه باز چند قدم بازم گير مي كنه چيكار كنم درست شه.:41:

best64god
06-10-2007, 21:43
يكي از راهاش نوع ويندوز است مثلا ويندوز 64 يا ويندوز سرويس پك 3 نسل جوان .دوميهم بستگي به مادر بورد داردكه چي باشه

best64god
06-10-2007, 21:44
كسي نيست ادامه بده

Oracle_Eldorado
06-10-2007, 22:11
به نظر من به نوع بورد هم بستگی داره .
مثلا من خودم LeadTek داشتم هیچوقت مشکل گرافیکی نداشت ولی بورد XFX یکی از دوستام بعد از 3 ، 4 ساعت کار کردن به اصطلاح خسته میشد ! یعنی دیگه بازی هایی که به راحتی اجرا میکرد ، بعد از گذشت 3 ساعت گیر میکرد !!!
درسته به مادربورد هم بستگی داره . شما هم لطفا یکمی تحمل داشته باش !
وقتی یه تاپیک میزنی حداقل باید یه روز صبر کنی تا حداقل دیده بشه !!!

Lord_theOne
07-10-2007, 03:16
دماي Cpu چند است وقتي سرعت سيستم پايين مي ايد؟

arash rashno
07-10-2007, 06:29
من كارت گرافيك pci xوقتي در گيم نتم سيستم روشن ميشه بعد از يه مدتي سرعتش از حالت عادي در مي ياد و خيلي زياد ميشه حتي يك فن هم گذاشتم تاگرافيك خنك بشه ولي باز دربازيها سرعتش خيلي زيادميشه
كه هركي ندونه ميگه رمز زدي بعد توي بازي كانتر تحت شبكه تيك برمداره بازي يعني چند قدم برميداره بعد گير مكنه باز چند قدم بازم گير مي كنه چيكار كنم درست شه.:41:
این سوال یا جواب ؟
اگر سوالات قطعات رو مشخص کنید و بنر برد گرافیک
دمای سی پی یو

best64god
07-10-2007, 10:05
باسلام سرعتم پايين نمي ياد بلكه بالاهم مي ياد .
وقتي اين سيستم بازي كانتر را مي سازه گير نداره ولي سرعتش چند برابر ديگرسيستم هاست سيستم هاي ديگم وقتي وارد بازي اين سيستم ميشن سرعت اونا هم يكمي غير عادي ميشه وبرعكسش اين سيستم وارد بازي ديگر سيستم هاميشه من a بالاهستم بقيه دارن خريدميكنن مثل رمز شيتونك ميشه ولي دربازي گيرميكنه.
m/b msi
cpu amd 3600,4000 دوهسته اي
vga pci x xfx 256 .512 gt
ram 512
h.d.d 300 sata 2
اينم بگم ويندوز ويستا نصب كردم درايور ويستا رو هم دانلود كردم سرعتش درست شد ولي امكانات گرافيك رو نميده 30 روزه است .باگيم پورت مشكل داره يعني ابروشو درست كردم زدم چششو كوركردم از شما بزرگواران مي خام كمكم كنيد:19::41::37:

chaos theory
07-10-2007, 11:38
جالبه شما خودت سوال میکنی و از بچه ها راهنمایی میخوای خودتم به سوالت جواب میدی و خودتو راهنمایی میکنی:27::27::27:

best64god
07-10-2007, 11:57
مي خوام كسايي كه اين مشكل رادارن مشكل شون حل شه من يك سيستم ديگه داشتم اين مشكل روداشت حل كردم .
1.ويندوز سرويس پك 3 2007 نسل جوان رو نصب كردم 2.از داخل سيدي درايور Win2K_XP نصب كردم بعد يك ريسيت دادم 3.ازداخل درايورگرافيك WDM رانصب كردم خودش ريسيت كرد ووقتي بالا آمد .درست شد .
مشخصات سيستم :
m/b asus m2v
h.d.d 80 max sata
ram king ston 512 ddr2
vga pci7300xfx 512mb le

best64god
07-10-2007, 12:16
توي اون يكي سيستم جواب نداد مجبورشدم ويستانصب كنم كه براي گيم نت مناسب نيست به خاطر اين از شما دوستان كمك خواستم كه ويندوز ويستا نصب نكنم چون دردسرش خيييييييييلييييييييييي زيييييادههههههه
حالاكمكم كنيد. چون نمي تونم در كانتر fps را99 كنيم چون امكانات گرافيك را نمي ده فهميدي دوست عزيزم.
راستي كسي هست fps جوري تنظيم كنه كه دركانتر اگه دود زاانداختن از 99 پايين نياد.اگه بگيد ممنون ميشم.:43:

Mahdi_Moosavi
07-10-2007, 15:48
راستي كسي هست fps جوري تنظيم كنه كه دركانتر اگه دود زاانداختن از 99 پايين نياد.اگه بگيد ممنون ميشم.

مگه fps رو هم ميشه دستي بالا برد !!!! :41:

ميشه تنظيم كرد كه از يه حدي بالاتر نره :46: ولي افزايش fps بستگي به توانايي سخت افزاري سيستمتو داره نه

تنظيماتش . :5:

البته اگه رزوليشن و detail بازي رو پايين بياري ميشه . كه اونم كاهش كيفيت رو در پي داره . :41:

مثلآ ميتوني anti aliasing رو اگه روشنه خاموش كني . :10: