PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایى در قفل گذارى پیشرفته روى فایلها

majid20
06-10-2007, 15:07
سلام به همه بروبچ
من تمام فايلهاى محرمانه خودم رو يا با Folder Lock و يا با Folder Guard پنهان ميکنم
همونطور که ميدونيد Folder Lock سه نوع قفل روى پوشه محرمانه ميزاره :1-قفل ساده 2-قفل نرمال 3-قفل پيشرفته
وقتى شما گزينه 3 رو بزنيد برنامه شروع به رمزگذرى روى تمام فايلهاى داخل پوشه ميکنه طوريکه حتى در محيط داس و... نشه هيچکارى کرد اما متاسفانه چون من اکثرا فايلهايى تا حجم چند گيگ رو ميخوام قفل بذارم ، Folder Lock چون کرک شده نميتونه اينکار رو بکنه
اما نرم افزار Folder Guard هيچ محدوديت حجمى نداره و بايد گزينه مربوط به حال داس رو فعال کرد .وقتى ميخواى اين گزينه رو فعال بکنى ، نرم افزار ميگه بايد به صورت دستى اين گزينه فعال بشه ؟؟؟؟
خب دوستان من در اين زمينه از شما کمک ميخواستم:
1- چطور ميشه اين گزينه مربوط به پنهان سازى حتى در محيط داس رو در Folder Guard فعال کرد؟
2-آيا دوستان کسى نرم افزار Folder Lock رو که 100% کرک شده باشه داره معرفى کنه؟
3-اگه فرمت درايوى رو که ميخوام فايلهام رو قفل بکنم از FAT به NTFS تغيير بدم بازم ميشه از محيط داس روى درايو NTFS دست برد؟
4- اگه نرم افزار بهترى سراغ داريد که ميدونيد هيچ نقطه ضعفى نداره لطفا معرفى کنيد

wordist
06-10-2007, 15:33
سلام به همه بروبچ
من تمام فايلهاى محرمانه خودم رو يا با Folder Lock و يا با Folder Guard پنهان ميکنم
همونطور که ميدونيد Folder Lock سه نوع قفل روى پوشه محرمانه ميزاره :1-قفل ساده 2-قفل نرمال 3-قفل پيشرفته
وقتى شما گزينه 3 رو بزنيد برنامه شروع به رمزگذرى روى تمام فايلهاى داخل پوشه ميکنه طوريکه حتى در محيط داس و... نشه هيچکارى کرد اما متاسفانه چون من اکثرا فايلهايى تا حجم چند گيگ رو ميخوام قفل بذارم ، Folder Lock چون کرک شده نميتونه اينکار رو بکنه
اما نرم افزار Folder Guard هيچ محدوديت حجمى نداره و بايد گزينه مربوط به حال داس رو فعال کرد .وقتى ميخواى اين گزينه رو فعال بکنى ، نرم افزار ميگه بايد به صورت دستى اين گزينه فعال بشه ؟؟؟؟
خب دوستان من در اين زمينه از شما کمک ميخواستم:
1- چطور ميشه اين گزينه مربوط به پنهان سازى حتى در محيط داس رو در Folder Guard فعال کرد؟
2-آيا دوستان کسى نرم افزار Folder Lock رو که 100% کرک شده باشه داره معرفى کنه؟
3-اگه فرمت درايوى رو که ميخوام فايلهام رو قفل بکنم از FAT به NTFS تغيير بدم بازم ميشه از محيط داس روى درايو NTFS دست برد؟
4- اگه نرم افزار بهترى سراغ داريد که ميدونيد هيچ نقطه ضعفى نداره لطفا معرفى کنيد
سلام
امنيت همه جانبه روي همه اجزاء ويندوز فقط با PC Security

majid20
07-10-2007, 12:05
دوست عزیز من یه مدت از PC Security استفاده کردم که باعث میشد گاها سیستم خودکار خاموش بشه. بعد از اینکه اونو حذف کردم دوباره ویندوز به حالت اول برگشت پس میشه گفت که این برنامه روى سرعت ویندوز و عملکرد اون تاثیر داره

wordist
08-10-2007, 13:33
دوست عزیز من یه مدت از PC Security استفاده کردم که باعث میشد گاها سیستم خودکار خاموش بشه. بعد از اینکه اونو حذف کردم دوباره ویندوز به حالت اول برگشت پس میشه گفت که این برنامه روى سرعت ویندوز و عملکرد اون تاثیر داره
من كه الان مدتهاست دارم ازش استفاده مي كنم ولي نه در سرعت تاثير داشته و نه سيستم را خاموش كرده

ايني كه ميگي خيلي عجيبه احتمالا يا درست نصب نشده يا عيب از ويندوزه

majid20
08-10-2007, 20:18
دوست عزیز اگه یه لینک از ورژن خوب PC Security رو سراغ داری لطف میکنى اینجا بذارى:8:

majid20
11-10-2007, 19:12
دوستان غرض از بوجود آوردن این تاپیک این بود که بتونیم با راهنمایى شما به امن ترین روش براى محافظت از پوشه هاى شخصى پى ببریم و یکدیگر رو از مشکلات کار با نرم افزارهاى مربوطه آگاه کرده و روش حل مشکلات رو بیان بکنیم:10: در ابتداى تاپیک که نقص دو برنامه خوب در زمینه قفل گذارى رو پوشه ها رو گفتم (Folder Lock & Folder Guard):19:
حالا میخوام یه برنامه بد در این زمینه رو معرفى کنم که متاسفانه بعضى ها هنوز از اونا استفاده میکنند:
Hide File and Folder : به تمام معنا بى عرضه چون نرم افزارهاى بالا یا مشکل از کرک بوده یا عدم آشنایى من به کارکرد صحیح اون برنامه اما این برنامه Hide File and Folder کلا در این زمینه ضعیف عمل میکنه ( چندین سایت خارجى رو که نگاه کردم از این برنامه انتقاد کردند):2:
دوستانى که در زمینه امنیت فایلها تجربه دارند لطفا بیایند و در زمینه نحوه حفاظت از اطلاعات توضیح بدند ( اگه برنامه اى معر فى میکنید که باید تنظیماش رو تغییر داد حتما ذکر کنید):20:
منظور از یه برنامه خوب در این زمینه اینه که فایلها رو از پاک کردن ، مشاهده در حالت DOS یا Safe Mode ، ... حفظ بکنه:5: