PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر سایز کلاستر و 0 کیلوبایتی شدن فایلها

M.etallic.A
05-10-2007, 22:38
با سلام دوباره...

من اومدم با یه مشکل جدید...

یه هارد 320 خریدم شد بلای جونم...

برم سر اصل مطلب یعنی مشکلی که برام پیش اومده امیدوارم اساتید گرامی راه حلی داشته باشن.

من تصمیم گرفتم سایز کلاستر یکی از درایوهام که 4 کیلوبایتی بود رو به یک کیلوبایت تبدیل کنم و توسط برنامه پارتیشن مجیک این کار رو کردم. سایز این درایو 233 گیگابایت بود. سیستم ری استارت شد و عملیات شروع شد ولی نمیدونم چه مشکلی پیش اومد. وقتی سیستم بالا اومد بعضی از شاخه های موجود تو درایو E باز نمیشدن. دوباره سیستم رو ری استارت کردم و قبل از بالا اومدن ویندوز شروع کرد به چک کردن Error درایوها و وقتی رسید به درایو E حدود 2 ساعتی طول کشید و تو این مدت تمام فایلها رو لیست کرد و آخرش هم یه چیزی نوشت به این معنی که Mft بازسازی شد. منم خوشحال از اینکه مشکل رو خود ویندوز حل کرده منتظر بالا اومدن سیستم شدم. مشکل وارد شدن به شاخه ها حل شد ولی یه اتفاق بدتر افتاد اینکه بیشتر فایلها سایزشون شده 0 کیلوبایت . خود فایلها بدون هیچ مشکلی هستن ولی هیچ کدوم اجرا نمیشن سایزشون هم که 0 کیلوبایته... با برنامه Get Data Back هم ریکاوری کردم اما اون هم فایلها رو با سایز 0 کیلو بایت ریکاور کرد. حالا سوال من اینه میشه این فایلها رو دوباره بدست آورد. چون خیلی برام مهم هستن. کلی برنامه دانلود کرده بودم که اکثرشون دچار این مشکل شدن. البته ناگفته نمونه همه فایلها موجود تو درایو E اینجوری نشدن. ولی میشه گفت اکثرشون و از شانس بد من اون مهم هاش 0 کیلوبایتی شدن. خواهشا اگر راه حلی سراغ دارید دریغ نکنید. قول میدم دیگه از برنامه لعنتی پارتیشن مجیک استفاده نکنم. بلاهای زیادی سر من آورده...

در ضمن اینرو هم اضافه کنم که سایز کلاستر تغییر نکرد و همون 4 کیلوبایت موند.

WooKMaN
05-10-2007, 23:23
سوالات ، اشكالات و هر گونه بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزار هاي مختلف را اينجا مطرح كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينجا محلي براي بحث و تبادل نظر درباره كامپيوتر و مباحث مرتبط با آن است!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M.etallic.A
05-10-2007, 23:45
چشم نویدخان..

حواسم بود جاش نیست... ولی دیگه ...