PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور مي شه بازي را بدون گزاشتنcd داخل درايو انجام داد؟

coopro
05-10-2007, 22:03
با سلام
من يه بازي دارم كه موقع اجرا بايد cd بازي را توي درايو بزاري چطور مي شه كه بازي را بدون قرار دادن cd توي درايو اجرا كرد؟

rassool
05-10-2007, 22:32
به نقل از روزنامه جام جم
نرم افزار Game jackal pro برنامه اي عالي مخصوص بازي خورهايي است كه از دست پيغام هاي مبني بر قرار دادن سيدي يا دي وي دي هنگام اجراي بازي خسته شده اند و بدنبال راه حلي مناسب براي رفع اين مشكل هستند. با استفاده از اين برنامه ديگر هنگام اجراي بازيها پيغامي مبني بر قرار دادن سي دي در درايو مربوطه مشاهده نخواهيد كرد واين عمل نه تنها موجب افزايش سرعت اجراي بازي هاي شما ميشود بلكه در افزايش عمر مفيد درايو سي دي خوان شما وهمچنين عمر سيدي شما ميشود. براي دريافت اين نرم افزار به سايت زير مراجعه فرماييد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اينم بگم كه من خودم اين برنامه رو دانلود كردم ولي براي بازي igi1 كار نكرد من نميدونم چرا اصلا سيستم من براي igi1 سيدي ميخاد.

Amin Asterix
05-10-2007, 23:00
حتما igi فایلایی تو سیدیش داره که جز بازیه:3:

Oracle_Eldorado
05-10-2007, 23:18
دوست عزیز یه راه دیگه هم هست :
از سیدی بازی Image بگیری ( با برنامه ای مثل Alcohol 120% ) بعد دیگه احتیاجی به سیدی نیست .

V A H I D
05-10-2007, 23:22
دوست عزیز یه راه دیگه هم هست :
از سیدی بازی Image بگیری ( با برنامه ای مثل Alcohol 120% ) بعد دیگه احتیاجی به سیدی نیست .

به نظر منم این بهترین راهه خودمم بیشتر وقت ها این کارو می کنم...
البته یادتون نره بعد از گرفتن ایمیج اونو مونت کنید:31::31: