PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلات وحشتناك با n70 (مطفا كمك كنيد)

mi.graphist
05-10-2007, 17:21
سلام خدمت همه دوستان عزرير
من دو ريز پيش رفتم يه n91me بخرم كه فروشنده ها جميعا گفتند خوب نيست.و من هم رفتم ميون n93 و n70 ؛ n70 رو خريدم.العان به شدت پيشمونم.چون يه سري شمكلات باهاش دارم كه نمي دنم گوشي من مورد داره ؛ يا تنظيماتش درست نيست و يا كلا n70 ها اينجورين.از همه شما خوبان مي خوام سوال هام رو خبونيد و تا امشب جواب بديد كه از مورد از گوشيمه غردا ببرم يا تعويض كنم يا ببرم نمايندگي
ممنون
1- سرعت بسيار پايين:گوشي من سرعتش خيلي پايينه.در حدي كه اصلا نمي تونيد باور كنيد.مصلا .من از روي دستكتاپ وقتي gallery رو مي زنم 10 ثانيه طول ميكشه كه بره داخلش!دوباره بعد يه لودينگ ميده كه خيلي دردناكه

2-وقتي برنامه منشي رو نصب مي كنم و اون رو Minimize مي كنم ؛ عملا گوشيم قفل ميشه و مجبور باطري رو درآرم .حتي خاموش هم نمي تونم بكنم!

3- من گوشيم رو نمي تونم خاموش كنم!!!وقتيكه كليد بالاش رو فشار مي دم و switch off رو فشار ميدم ؛ حدودا 10 ثانيه وسط گوشي مي نويسه nokia!! و بعد مونيتور خاموش ميشه.البته با هر كليكي دوباره روشن ميشه!البته وقتي شمارمو ميگيرم ميگه خاموش است.

4- ضمنا من تو گالريم جمها 3 تا آهنگ دارم و كلا 5 تا نرم افزار و بازي نصب كردم.يچ كار خاصي هم انجام ندادم كه بگم از اونه.
ضمنا من قبلا k750 داشتم.و تا آخرين باري كه نوكيا داشتم ؛ يه 3310 بود!براي همين اصلا با نكيا آشنايي ندارم.نمي تونم مشكلات من طبيعيه يا خاص.البته با خوندم تاپيك كلوپ n70 ‌فهميدم كه اين مشكل به اين حادي فقط ماله.منه.
حالا اگه لطف كنيد و راهنماييم كنيد خيلي ازتون ممنون ميشم

M A T I N
05-10-2007, 18:33
سرعت کم گالری برای همست....
برای من هم اوایل خیلی قفل میکرد و باید باطریش رو درمیاوردم ولی بعد از یه مدت درست شد .....

Persian_Gun's
05-10-2007, 18:41
با این مشکلاتی که شما گفتید مطمئن باشید مشکل از گوشی شماست نه از N70 چون گوشی بسیار خوبی هست
البته من موندم که چرا بین N93i و N70 - n70 رو انتخاب کردی (البته اگه ان 93 خالی بوده درست انتخاب کردی )
به نظر من برو گوشی رو پس بده و یک ان 70 سالم بگیر و اگه پولت میرسه N93i بگیر
خودمونیما چقدر غلط املائی داشتی ها:27:
البته بهت حق میدم.

DJ.Mamal
05-10-2007, 19:03
سلام خدمت همه دوستان عزرير
من دو ريز پيش رفتم يه n91me بخرم كه فروشنده ها جميعا گفتند خوب نيست.و من هم رفتم ميون n93 و n70 ؛ n70 رو خريدم.العان به شدت پيشمونم.چون يه سري شمكلات باهاش دارم كه نمي دنم گوشي من مورد داره ؛ يا تنظيماتش درست نيست و يا كلا n70 ها اينجورين.از همه شما خوبان مي خوام سوال هام رو خبونيد و تا امشب جواب بديد كه از مورد از گوشيمه غردا ببرم يا تعويض كنم يا ببرم نمايندگي
ممنون
1- سرعت بسيار پايين:گوشي من سرعتش خيلي پايينه.در حدي كه اصلا نمي تونيد باور كنيد.مصلا .من از روي دستكتاپ وقتي gallery رو مي زنم 10 ثانيه طول ميكشه كه بره داخلش!دوباره بعد يه لودينگ ميده كه خيلي دردناكه

2-وقتي برنامه منشي رو نصب مي كنم و اون رو Minimize مي كنم ؛ عملا گوشيم قفل ميشه و مجبور باطري رو درآرم .حتي خاموش هم نمي تونم بكنم!

3- من گوشيم رو نمي تونم خاموش كنم!!!وقتيكه كليد بالاش رو فشار مي دم و switch off رو فشار ميدم ؛ حدودا 10 ثانيه وسط گوشي مي نويسه nokia!! و بعد مونيتور خاموش ميشه.البته با هر كليكي دوباره روشن ميشه!البته وقتي شمارمو ميگيرم ميگه خاموش است.

4- ضمنا من تو گالريم جمها 3 تا آهنگ دارم و كلا 5 تا نرم افزار و بازي نصب كردم.يچ كار خاصي هم انجام ندادم كه بگم از اونه.
ضمنا من قبلا k750 داشتم.و تا آخرين باري كه نوكيا داشتم ؛ يه 3310 بود!براي همين اصلا با نكيا آشنايي ندارم.نمي تونم مشكلات من طبيعيه يا خاص.البته با خوندم تاپيك كلوپ n70 ‌فهميدم كه اين مشكل به اين حادي فقط ماله.منه.
حالا اگه لطف كنيد و راهنماييم كنيد خيلي ازتون ممنون ميشم
دوست عزیز گوشیتو با این کد ریست کن ببین درست میشه یا نه
#7370#*
اگه کد خواست 12345 رو وارد کن

اگه با ریست حل نشد بگو ...یه روش دارم همه مشکلاتت حل میشه
البته سرعت n70 بطور طبیعی پایین هست و گالریش عذاب اور
ولی دیگه نه اینقدر

Saman-tci
05-10-2007, 21:07
من هم رفتم ميون n93 و n70 ؛ n70 رو خريدم.
.

میتونم بپرسم ملاک انتخابت چی بود که N70 رو انتخاب کردی ..؟

mi.graphist
05-10-2007, 21:39
سلام.من از لحاظ مبلغ هيچ مشكلي تا 450 نداشتم.دليلي هم كه ميون n93 و n70 - n70 رو انتخاب كردم فقط قيافش بود!n93 خيلي ساده بود.ولي خوب در عوض n70me بنظر من خيلي قشنگتر اومد.در مورد سرعت هم من دو تا از برنامه هام رو پاك كردم ؛ سرعت لود گالري از 10 به 5 ثانيه كاهش يافت!!!به اين نتيجه رسيدم كه زياد روي نصب نرم افزار حساب باز نكنم.ضمنا سرعت لود pdf هم بشدت دهشتناكه!العان ريست مي كنم ببينم چي ميشه!

mi.graphist
05-10-2007, 21:40
از بابت غلط هاي املايي هم روم به ديفال!!اين مشكل مادر زائيه!
ضمنا ريست هم كردم.كلا ديتا پاك شد!كمي بهتر شده ؛ ضمنايه چيز ديگه
وقتي گوشيم رو خاموش مي كنم ؛ صفحه سفيد كه مي آد بالاش كمي به سبزي ميزنه و همونطور كه قبلا گفتم اصلا خاموش نميشه و حدود 1 دقيقه همين صفحه سفيد مي مونه و بعد خاموش ميشه!البته فقط مانيور با زدن دكمه قرمز دوباره صفحه سفيد مياد!يه جورايي فكر مي كنم گوشي ميره رو standby!

DJ.Mamal
05-10-2007, 22:19
از بابت غلط هاي املايي هم روم به ديفال!!اين مشكل مادر زائيه!
ضمنا ريست هم كردم.كلا ديتا پاك شد!كمي بهتر شده ؛ ضمنايه چيز ديگه
وقتي گوشيم رو خاموش مي كنم ؛ صفحه سفيد كه مي آد بالاش كمي به سبزي ميزنه و همونطور كه قبلا گفتم اصلا خاموش نميشه و حدود 1 دقيقه همين صفحه سفيد مي مونه و بعد خاموش ميشه!البته فقط مانيور با زدن دكمه قرمز دوباره صفحه سفيد مياد!يه جورايي فكر مي كنم گوشي ميره رو standby!
شما ورژن فیرم ورت چنده؟
با این کد معلوم میشه #0000#*
ورژن رو برام بنویس
بعد از پشت گوشی یه کد 7 رقمی هست اونم بنویس Product code رو میگم

elhamandmahdi
05-10-2007, 22:33
من خودم ان70 دارم.مشکل داره ولی نه اینایی که تو گفتی.
به نظرم گوشی نو نباید این مشکلارو داشته باشه.

elhamandmahdi
05-10-2007, 22:35
من خودم ان70 دارم.مشکل داره ولی نه اینایی که تو گفتی.
به نظرم گوشی نو نباید این مشکلارو داشته باشه.
گوشیتو بده آپدیت کونن.

mi.graphist
06-10-2007, 02:09
v.5.0638.3.0.1
06-09-18
rm-84

mi.graphist
06-10-2007, 05:47
چي شد؟
كسي نبود ما رو از اين فلاكت درآره؟

DJ.Mamal
06-10-2007, 15:21
چي شد؟
كسي نبود ما رو از اين فلاكت درآره؟
چرا شما اگه میتونی گوشیتو آپگرید کن الان جدیدترین فیرم ور اینه 5.0705.3.0.1
خیلی از مشکلات گوشی حل شده

اگه هم دسترسی به اینترنت پر سرعت نداری برو کافی نت
اگه بلد نیستی بده بیرون برات فلش کنن
تازه اگه آشنا پیدا کنی برات تبدیل کنن به موزیکال خیلی عالی میشه

alisahaf70
08-10-2007, 12:44
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این را بریز
مموری من 512 بود ان70 با 512 مشکل داره(ساده فنلاند) گالری همین حدود طول می کشید بعد 1گیگ گرفتم شد 5ثانیه با127 تا کلیپ تو گالری

adsir
12-10-2007, 03:56
اين مشكل تفريبا ميشه گفت طبيعيست.من موندم چرا رفتي n70 خريدي؟
سوالات رو تو تاپيك n70 هم مي توني مطرح كني