PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقدام عجیب نوکیا که بسیاری را متحیر کرده!

dubairan
05-10-2007, 12:19
سلام
همه دنبال دانلود نرم افزار وخرید گوشی و... هستیم وبی اهمیت از مسایل حاشیه ای آن میگذریم. اما این موضوعی است که شاید ارزش خواندن وفکر کردن داشته باشد.
حتما شنیدید که درآخرین آپدیت نرم افزاری نوکیا 5700 که بتازگی توسط نوکیا ارائه شده برنامه ای حاوی اذان، اوقات شرعی هر منطقه بهمراه تقویم قمری قرارداده شده است. اگر در فروم موبایل سایتهای خارجی نیز سرچ کنید به این موضوع پرداخته شده است. علت این امر چیست؟
آیا یک حربه تبلیغاتی است؟
بنظر نمیرسد چنین یاشد. شاید مسلمانان این موضوع را تحسین کنند ولی مشتریان ضد اسلام که کم نیستند چه؟
قطعا شرکتی با این وسعت بی حساب ونسنجیده کاری نمیکند پس واقعا علت چیست؟
هرچه هست وبا هرمنظور تبلیغ وترویجی است برای دین مبین اسلام که من شخصا خوشحالم.

پرسپوليس
05-10-2007, 12:34
آفرين به نوكيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

capitan black
05-10-2007, 12:39
چه حرفها چه كارا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAEED_BARCELONA
05-10-2007, 12:51
نصفه کاربرای نوکیا مسلمونن اکثر این مسلمونا هم ایرانین. اون کاربرایی هم که مسلمون نیستن که همشون ضد اسلام نیستن که بخوان عصبی بشنو تحریم کنن گوشیای نوکیارو. خواسته تو این ماه رمضونیه یه حالی داده باشه

sorset
05-10-2007, 12:53
چقدر شما ساده هستین.
فکر میکنید نوکیا دلش برای مسلمونا سوخته؟
نه آقا برای کسب طرفدار و فروش بیشتر در منطقه ی خاورمیانه این کارو کرده.

!As@d
05-10-2007, 12:59
چقدر شما ساده هستین.

کاملا تائید میشه....

MaSoOd
05-10-2007, 13:13
کاملا درسته

هر چی باشه تبلیغی برای اسلامه

ایول به نوکیا

M.K_Soft
05-10-2007, 13:29
من كه ميگم هيچ گربه اي براي رضاي خدا موش نمي گيره!!!

DJ.Mamal
05-10-2007, 13:33
وحشتناک تایید میشه

aslanaslan
05-10-2007, 15:37
هیچ وقت کسی نمی یاد از این بی پدر و مادر ها حمایت کنه. بازاریابی پسر...اینم تو این وضعیت گیری بیری تحریم...بنزین سهمیه...اجناس درجه سه چینی و داخلی...

Lovelyman
05-10-2007, 15:50
سلام
همه دنبال دانلود نرم افزار وخرید گوشی و... هستیم وبی اهمیت از مسایل حاشیه ای آن میگذریم. اما این موضوعی است که شاید ارزش خواندن وفکر کردن داشته باشد.
حتما شنیدید که درآخرین آپدیت نرم افزاری نوکیا 5700 که بتازگی توسط نوکیا ارائه شده برنامه ای حاوی اذان، اوقات شرعی هر منطقه بهمراه تقویم قمری قرارداده شده است. اگر در فروم موبایل سایتهای خارجی نیز سرچ کنید به این موضوع پرداخته شده است. علت این امر چیست؟
آیا یک حربه تبلیغاتی است؟
بنظر نمیرسد چنین یاشد. شاید مسلمانان این موضوع را تحسین کنند ولی مشتریان ضد اسلام که کم نیستند چه؟
قطعا شرکتی با این وسعت بی حساب ونسنجیده کاری نمیکند پس واقعا علت چیست؟
هرچه هست وبا هرمنظور تبلیغ وترویجی است برای دین مبین اسلام که من شخصا خوشحالم.

چقدر شما ساده هستین.

کاملا تائید میشه....

وحشتناک تایید میشه

آفرين به نوكيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه حرفها چه كارا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نصفه کاربرای نوکیا مسلمونن اکثر این مسلمونا هم ایرانین. اون کاربرایی هم که مسلمون نیستن که همشون ضد اسلام نیستن که بخوان عصبی بشنو تحریم کنن گوشیای نوکیارو. خواسته تو این ماه رمضونیه یه حالی داده باشه
من نمي دونم چرا ما ايرانيا به همه چيز شك داريم؟:41::13::19:
فيلم خارجي ميبينيم ميگيم آره فلان جاش چنين قصدي داشت نوكيا براي كابراي مسلمونش يه نم افزار كاربردي بيده بيرون ميگم قصد داشت به خدا اينطوريا نيست!!!:41:

Eshghe_door
05-10-2007, 15:55
دوست عزیز تصحیحش کن
بد بین هستیم

p990
05-10-2007, 18:04
به نظر من در اين بازي هيچ كس بازنده نيست.
هم مردم مسلمان كه علاقه به اين مسائل دارن مي تونن از خدماتي كه نوكيا عرضه كرده استفاده كنن.
و هم براي نوكيا تبليغ خوبي ميشه.
انتظار بي موردي كه نوكيا دست رو دست بزاره .
يه همچين حركت هايي هست كه كيفيت و خدمات رو بالا ميبره.

amirfarrokh
05-10-2007, 19:58
جالبه...مسلمونای ایران نمیدونم چرا اینقدر میخوان دینشون رو به همه جا سرایت بدن؟؟؟یه همچین برنامه ای روی frimware گوشی5700 گذاشته نوکیا، که خیلیا در اولین اقدام پاکش کردن، حالا مسلومنای ایران میان میگن ایول...دمش گرم...اگه برنامه برای مسیحیت گذاشته بود فکر میکنید مسیحی های دنیا اینجوری برخورد میکردن؟؟؟شاد میشدن از اقدام نوکیا؟؟؟از اینکه برای دینشون یه تبلیغی کرده شاد میشدن؟؟؟نه...چون از نظر خیلیا دین یه مسئله شخصیه...و لزومی نداره من بخوام دینم رو به شما تحمیل کنم و یا برعکسش...
اگه برنامه ای برای دین یهود یا بهایی گذاشته بود خیلی از مسلمونای ایران نوکیا رو تحریم میکردن...غیر از اینه؟؟اگه برنامه یهودیت بود شرکت نوکیا متهم به طرفداری از صیهونیسم میشد و حتی امکانش بود که واردات این گوشی به کشور عزیز اسلامیه ایران ممنوع بشه...
نمیدونم خوشحال باشم از این وضع و طرز فکر یا ناراحت باشم...

aslanaslan
05-10-2007, 22:17
هیچ وقت کسی نمی یاد از این بی پدر و مادر ها حمایت کنه. بازاریابی پسر...اینم تو این وضعیت گیری بیری تحریم...بنزین سهمیه...اجناس درجه سه چینی و داخلی...
نزدیکترین دوست من بعد از آپ تو دیت کردن 5700 اون نرم افزار رو پاک کرد...می گفت چرا بی خود جا اشغال کنه؟! یه سوال: چند تا نرم افزار بعد از آپ تو دیت کردن Add میشه یا یکی؟

MaSoOd
05-10-2007, 22:58
یعنی نرم افزار به این خوبی ( الان توو یه تاپیک جداگانه دربارش بحث میشه ) ارزش چند کیلو بایت اشغال فضا رو اونم توو رم 1 گیگ نداشت ؟

M.etallic.A
06-10-2007, 00:03
این گوشی تو بازارهای دیگه فروش خوبی نکرده و نوکیا بازار خاورمیانه رو برای این گوشی در نظر گرفته و این اقدام هم برای جلب مشتری بوده... به هر حال این کمپانی ها بدنبال فروش بیشتر هستن و برای رسیدن به این هدف ترفندهای مختلفی اجرا میکنن و ایرادی هم نمیشه به کارشون گرفت طبیعت تجارت و بازاریابی اینه...

Ship Storm
06-10-2007, 09:29
واقعا دمش گرم من خودم 5700 دارم حتما آپدیتش میکنم ببینم چطور میشه

mehdi_ag
06-10-2007, 11:07
كسي مي دونه چه جوري ميشه دقيق تنظيمش كرد؟ ساعت هايي كه مال من نشون مي ده يه كمي عقب و جلوست

!Bikhaneman!
06-10-2007, 12:21
این گوشی تو بازارهای دیگه فروش خوبی نکرده و نوکیا بازار خاورمیانه رو برای این گوشی در نظر گرفته و این اقدام هم برای جلب مشتری بوده... به هر حال این کمپانی ها بدنبال فروش بیشتر هستن و برای رسیدن به این هدف ترفندهای مختلفی اجرا میکنن و ایرادی هم نمیشه به کارشون گرفت طبیعت تجارت و بازاریابی اینه...

کاملاً درسته..این گوشیها جای دیگه ای عرضه نمیشه که بخواد تبلیغی برای اسلام باشه !! این نرم افزارها روی گوشیهای ارائه میشه که برای کشورهای خاورمیانه و عربی ریلیز شدن .

جالبه...مسلمونای ایران نمیدونم چرا اینقدر میخوان دینشون رو به همه جا سرایت بدن؟؟؟یه همچین برنامه ای روی frimware گوشی5700 گذاشته نوکیا، که خیلیا در اولین اقدام پاکش کردن، حالا مسلومنای ایران میان میگن ایول...دمش گرم...اگه برنامه برای مسیحیت گذاشته بود فکر میکنید مسیحی های دنیا اینجوری برخورد میکردن؟؟؟شاد میشدن از اقدام نوکیا؟؟؟از اینکه برای دینشون یه تبلیغی کرده شاد میشدن؟؟؟نه...چون از نظر خیلیا دین یه مسئله شخصیه...و لزومی نداره من بخوام دینم رو به شما تحمیل کنم و یا برعکسش...
اگه برنامه ای برای دین یهود یا بهایی گذاشته بود خیلی از مسلمونای ایران نوکیا رو تحریم میکردن...غیر از اینه؟؟اگه برنامه یهودیت بود شرکت نوکیا متهم به طرفداری از صیهونیسم میشد و حتی امکانش بود که واردات این گوشی به کشور عزیز اسلامیه ایران ممنوع بشه...
نمیدونم خوشحال باشم از این وضع و طرز فکر یا ناراحت باشم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
06-10-2007, 12:47
این نرم افزارها روی گوشیهای ارائه میشه که برای کشورهای خاورمیانه و عربی ریلیز شدن .

یکی دیگه همهمین رو میگفت میگفت فقط برای کشورهای خاورمیانهاین نرم افزار رو ریختن

!Bikhaneman!
06-10-2007, 16:12
یکی دیگه همهمین رو میگفت میگفت فقط برای کشورهای خاورمیانهاین نرم افزار رو ریختن

معلومه اینکارو میکنه...عقلش کم نشده که..تو گوشیهای اینتر نشنال اگه اینکارو میکرد الان صد دفه از طرف امریکا تحریم شده بود :31: اصلاً مسخره بود اگه اینکارو میکرد..

alireza fatemi
06-10-2007, 16:25
حدود دو دو هفته پیش دختر عموم نوکیا6300 گرفت که برنامه ای به نام Islamic Organizer داشت که هنگام اذان و
تاریخ هجری شمسی و قمری را اعلام می کرد

akmepe
06-10-2007, 16:34
اگه مسیحیان هم اوقات شرعی داشتن تا به حال صد در صد این کار رو برای اونا هم می کرد. یه ترفند تبلیغاتی اون هم برای خاورمیانه!
اما باز هم جای خوشحالی داره، در هر حال به نفع ماهاست...

rainysky50
06-10-2007, 20:09
بدلیل اشتباه چاپی ویرایش میکنیم!!

!Bikhaneman!
06-10-2007, 21:19
ویرایش شد.

rainysky50
06-10-2007, 22:00
حالا چرا ناراحت میشی؟؟؟من منظور شما رو از اون جمله درست نفهمیدم!اگه ناراحتتون کردم ببخشید!الان اون پست رو می ویرایشم!

DJ.Mamal
06-10-2007, 23:30
این نرم افزار بعد از آپگرید فقط روی گوشیهایی نصب میشه که پروداکت کدشون مال منطقه خاورمیانه س
حالا بازار گرمی بوده یا هر چیز دیگه چیز جالبیه
من قبل از اینکه برای این فیرم ور بیاد از سایت نوکیا دانلود کرده بودم البته فقط برای چند مدل گوشی بود
تازه N73 جدیده رو چی میگین که فقط مخصوص مسلمونای منطقه خاورمیانس ..از طراحیش بگیر تا نرم افزارهای پیش فرضی که روش نصبه

!Bikhaneman!
07-10-2007, 00:01
حالا چرا ناراحت میشی؟؟؟من منظور شما رو از اون جمله درست نفهمیدم!اگه ناراحتتون کردم ببخشید!الان اون پست رو می ویرایشم!

ناراحت ؟ من ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اصلاً ناراحت نشدم چون می دونستم منظورمو متوجه نشدی عزیز جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فقط از دست DJ.Mamal شاکیم که گوشیشو آپدیت کرد مال منو نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aslanaslan
07-10-2007, 22:47
حالا میشه یکی بگه کدوم گوشی ها آپ دیت اسلامی میشن؟!

DJ.Mamal
08-10-2007, 00:26
ناراحت ؟ من ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اصلاً ناراحت نشدم چون می دونستم منظورمو متوجه نشدی عزیز جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فقط از دست DJ.Mamal شاکیم که گوشیشو آپدیت کرد مال منو نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی مخلصیم قربان :21:
ما که هر کاری کردیم گوشی شما گفت نه که نه
راستی چیکارش کردی؟ فروختی؟

حالا میشه یکی بگه کدوم گوشی ها آپ دیت اسلامی میشن؟!

آپدیت اسلامی دیگه چیه؟
این فقط یه نرم افزاره

!Bikhaneman!
08-10-2007, 11:32
خیلی مخلصیم قربان :21:
ما که هر کاری کردیم گوشی شما گفت نه که نه
راستی چیکارش کردی؟ فروختی؟

آپدیت اسلامی دیگه چیه؟
این فقط یه نرم افزاره

آقایی
آره...360 فروختم..