PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Ie

paradise2008
04-10-2007, 22:27
سلام دوستان.من مشکلی دارم که خواهش می کنم کمک بفرمایید.در IE 7 وقتی من دکمه clear history را می زنم یه پنجره باز میشه که مدام در حال پاک کردن history هست و تا وقتی که من با task manager اونو نبندم تمام نمیشه و در نتیجه history پاک نمیشه.خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم تا مشکل حل بشه.با تشکر

Elfin-D
04-10-2007, 23:16
سلام دوستان.من مشکلی دارم که خواهش می کنم کمک بفرمایید.در IE 7 وقتی من دکمه clear history را می زنم یه پنجره باز میشه که مدام در حال پاک کردن history هست و تا وقتی که من با task manager اونو نبندم تمام نمیشه و در نتیجه history پاک نمیشه.خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم تا مشکل حل بشه.با تشکر
احتمالا هیستوری های شما زیاد هست و در هنگام پاک شدن مقدار زیادی از فضای سی پی یو و رم رو اشغال میکنه...
بهتره یا اجازه بدید که به طور کامل کارش رو انجام بده یا اینکه به طور دستی اونها رو پاک بفرمایید
مخلصیم

paradise2008
05-10-2007, 00:55
احتمالا هیستوری های شما زیاد هست و در هنگام پاک شدن مقدار زیادی از فضای سی پی یو و رم رو اشغال میکنه...
بهتره یا اجازه بدید که به طور کامل کارش رو انجام بده یا اینکه به طور دستی اونها رو پاک بفرمایید
مخلصیم
از پاسخ جنابعالی خیلی ممنونم.راستش من نیم ساعت هم منتظر موندم ولی هنوز به کارش ادامه میده.فکر نمی کنم فضای زیادی اشغال کرده باشه.به نظر شما قسمت مربوط به هیستوری من خراب نشده؟بار اول که clear history را زدم درست بود ولی دفعه بعد اینجوری شد و دیگه تا حالا درست نشده.نظرتان چیست؟ممنون

dariushiraz
05-10-2007, 01:01
خب هر برنامه ای امکان خراب شدنش وجود داره . حتی ویندوز . یک بار دیگر Ie را نصب کن ببین باز هم مشکل دارد یا نه ؟

amiroo88
05-10-2007, 01:06
به طور عادی رو تو این پوشه ها هرچی هست پاک کن درست میشه:

C:\Documents and Settings\Amir\Local Settings\Temp
و
C:\Documents and Settings\Amir\Local Settings\Temporary Internet Files
و
C:\Documents and Settings\Amir\Local Settings\History

paradise2008
05-10-2007, 14:36
به طور عادی رو تو این پوشه ها هرچی هست پاک کن درست میشه:

C:\Documents and Settings\Amir\Local Settings\Temp
و
C:\Documents and Settings\Amir\Local Settings\Temporary Internet Files
و
C:\Documents and Settings\Amir\Local Settings\History
دوستان من حتی خودم محتویات temporary و history را پاک کردم اما درست نشد.آیا میشه IE7 را repair کرد؟چون شنیدم اگه خودم یکبار دیگه IE7 را بریزم ویندوز خراب میشه.دوستان شما چی پیشنهاد می فرمایید؟ممنون

Elfin-D
05-10-2007, 15:42
دوستان من حتی خودم محتویات temporary و history را پاک کردم اما درست نشد.آیا میشه IE7 را repair کرد؟چون شنیدم اگه خودم یکبار دیگه IE7 را بریزم ویندوز خراب میشه.دوستان شما چی پیشنهاد می فرمایید؟ممنون
شما ctrl+h رو بزن تا هیستوری ها نمایش داده بشه...بعد دونه دوهه هر کدوم رو که خواستی رایت کلیک کن و دلیت کن!
مخلصیم

paradise2008
05-10-2007, 22:19

paradise2008
06-10-2007, 17:02
از دوستان خواهش می کنم بنده را راهنمایی بفرمایند

dariushiraz
06-10-2007, 17:31
از دوستان خواهش می کنم بنده را راهنمایی بفرمایند

من خودم تا حالا یکبار اینترنت اکسپلورر را عوض کردم و مشکلی پیش نیامد . فقط باید اول 7 را Remove کنی بعد در Add/remove اینتر نت 6 را پاک کنی .و بعد از دوباره 6 را نصب کنی و سپس 7 را نصب کنی .

این پیشنهاد است فقط .

paradise2008
06-10-2007, 22:53
من خودم تا حالا یکبار اینترنت اکسپلورر را عوض کردم و مشکلی پیش نیامد . فقط باید اول 7 را Remove کنی بعد در Add/remove اینتر نت 6 را پاک کنی .و بعد از دوباره 6 را نصب کنی و سپس 7 را نصب کنی .

این پیشنهاد است فقط .
دوست من از پاسخ جنابعالی ممنونم.راستش ویندوز من از اول روش IE7 نصب بوده و در add/remove چیزی برای پاک کردن نیست.آیا خراب میشه اگه روی IE7 خودم یکبار دیگه IE7 نصب کنم؟میشه خواهش کنم کمک و راهنماییم کنید

FARID88
07-10-2007, 15:24
سوالم رو همینجا میپرسم من Visual C++ runtime رو روی پی سی نصب کردم حالا در IE روی هر لینک ماوس رو نگه میدارم runtime ارور میده و IE اتوماتیک بسته میشه راهی برای رفع این مشکل هست.