PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز گردانی یک فایل به حالت پیشینیش...

Reza goli
04-10-2007, 21:40
بسم رب شهدا!

می خواستم بدانم که چه طور و با کمک چه برنامه ای می توان یک فایل را که با زبان Borland C++ DLL Method 1 نوشته شده است را به سورسش باز گرداند یعنی اینکه در قالب فایل باشد که هنوز به EXE یا dll تبدیل نشده باشد؟

mJo0T
07-10-2007, 13:07
خب اگه تبدیل فایل به سورس به همین راحتی باشه :46: پس ما باید بریم غاز بچرونیم
من که تا حالا همچین برنامه ای ندیدم:8:

BioHazard
07-10-2007, 13:26
بسم رب شهدا!

می خواستم بدانم که چه طور و با کمک چه برنامه ای می توان یک فایل را که با زبان Borland C++ DLL Method 1 نوشته شده است را به سورسش باز گرداند یعنی اینکه در قالب فایل باشد که هنوز به EXE یا dll تبدیل نشده باشد؟

سلام
میتونی Debug کنی فقط که بهترین برنامه هم Ollydbg هست

Delphi_Developer
09-10-2007, 07:13
به این جور برنامه ها که شما میخوای میگن Decompiler - این برنامه ها برای هر زبان برنامه نویسی جداست - البته اسمشون Decompiler هست و کلا برنامه رو Decompile نمیکنن فقط فرم ها و ... و بعضیاشون هم کد رو بر میگردونن ولی به زبان اسمبلی - شما برای Borland C باید دنبال Borland C Decompiler بگردید

Reza goli
18-10-2007, 17:29
بسم رب شهدا!

از راهنمایی شما سپاس گزارم...
ولی باید گفت که چنین برنامه ای وجود دارد و نمی توان منکر آن شد.
در واقع همان کسی که این کار ها را به روش دستی بلد بوده است آن را به صورت برنامه کرده است.

persiankitty
18-10-2007, 17:51
خب اگه تبدیل فایل به سورس به همین راحتی باشه :46: پس ما باید بریم غاز بچرونیم
من که تا حالا همچین برنامه ای ندیدم:8:

به هر حال ما بايد غاز بچرانيم ...
يك برنامه اي بود به نام Dede كه Dafixer نوشته بود. براي دلفي بود اما امكانش هست كه براي BCB هم كار بكنه .

hakhamanesh
18-10-2007, 19:51
براي دلفي بود اما امكانش هست كه براي BCB هم كار بكنه .
منظورت Borland C هست؟

Reza goli
19-10-2007, 08:36
بسم رب شهدا!

يك برنامه اي بود به نام Dede كه Dafixer نوشته بود. براي دلفي بود اما امكانش هست كه براي BCB هم كار بكنه .

خوب حالا کجا هست. اگر امکان دارد این جا بگذارید.
در ضمن هر برنامه ای که این کار را بکند را معرفی نمایید.
پس زیاد به تبدیل آن به چه زبانی دقت نکنید...

من در مجموعه هک پرند روی لوح 1 و در بخش Programming از این جور برنامه ها را دیدم ولی لوح من خراب شده است و دیگر این بخش کارنمی کند...
البته این نوع برنامه ای که من می خواستم را نداشت ولی برنامه های مشابهی برای این جور کارها داشت!!!

mJo0T
24-10-2007, 13:46
يك برنامه اي بود به نام Dede كه Dafixer نوشته بود. براي دلفي بود اما امكانش هست كه براي BCB هم كار بكنه
ولی DeDe هم فقط فرم ها و کنترل های دلفی رو بر میگردونه ، وکدها رو به صورت اسمبلی باقی میزاره،:10:

LordPE
24-10-2007, 14:53
در مورد c من چنین چیزی ندیدم ولی یه چیزی به نام REC وجود داشت که فایل های c رو دکامپایل میکرد

Reza goli
27-10-2007, 15:16
بسم رب شهدا!

ولی DeDe هم فقط فرم ها و کنترل های دلفی رو بر میگردونه ، وکدها رو به صورت اسمبلی باقی میزاره،:10:

اگر می شود برنامه را قرار دهید و چانه زنی نکنید.

amirgooran
27-10-2007, 15:41
لینک دانلود Dafixer DeDe:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Reza goli
23-01-2008, 13:21
بسم رب شهدا!

دست شما درد نكنه ولي نرم افزار كاربرد تري سراغ نداري؟؟؟