PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار آموزشی(فوری)

sara46
04-10-2007, 04:05
سلام
من نرم افزار آموزش #C گرفتم . اما فقط با سی دی اجرا میشه . و اگر قرار باشه این 8 تا سی دی رو من با دی وی دی رام لپ تاپم استفاده کنم که دیگه چیزی ازش نمی مونه و مستهلک میشه. همه ی محتویات سی دی رو روی هارد کپی کردم اما اجرا نشد . فایل اصلی رو که اجرا می کنم یه لحظه ظاهر میشه و بسته میشه .
چه راهی هست که من بتونم بدون سی دی این نرم افزار رو اجرا کنم ؟

اینم محتویات سی دی:(البته وقتی که روی هارد کپی کردم . فرقی نمی کنه .)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c0a74363

wordist
04-10-2007, 07:24
سلام
من نرم افزار آموزش #C گرفتم . اما فقط با سی دی اجرا میشه . و اگر قرار باشه این 8 تا سی دی رو من با دی وی دی رام لپ تاپم استفاده کنم که دیگه چیزی ازش نمی مونه و مستهلک میشه. همه ی محتویات سی دی رو روی هارد کپی کردم اما اجرا نشد . فایل اصلی رو که اجرا می کنم یه لحظه ظاهر میشه و بسته میشه .
چه راهی هست که من بتونم بدون سی دی این نرم افزار رو اجرا کنم ؟

اینم محتویات سی دی:(البته وقتی که روی هارد کپی کردم . فرقی نمی کنه .)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c0a74363
سلام دوست عزيز

راه حلي كه به ذهن من مي‌رسه استفاده از نرم‌افزار Virtual Drive يا نرم‌افزارهاي مشابه آن است كه يك درايو مجازي از اون CD برات مي‌سازه و ديگه هنگام اجرا نياز به سي دي نداري

خوش باشي

sara46
04-10-2007, 14:38
میشه بیشتر توضیح بدی ؟

لینک دانلودش رو داری ؟

Alastoor
04-10-2007, 15:31
سلام

براي ساخت درايو مجازي و ايجاد ايميج از اينا مي توني استفاده كني:

Alcohol / تمامی ورژنها در این تاپیک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

FarStone VirtualDrive / تمامی ورژنها دراینجا :

ساخت و مدیریت ایمیج های مختلف با Virtual CD :

و ...

sara46
04-10-2007, 23:37
من با کلون و ویرتوال دیمون درایو مجازی ساختم . اما وقتی میخاد اجرا بشه و می نویسه شناسایی سی دی ، اونجا ارور میده . چیکار کنم ؟ تو رو خدا یکی کمک کنه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ffbad11e

sara46
05-10-2007, 00:50
ای خدا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا

کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سرم داره سوت می کشه .

sara46
05-10-2007, 15:29
اساتید کجا رفتید ؟

Alastoor
05-10-2007, 17:45
بهتر بود نوع نرم افزار و ايراني بودنش رو مشخص نمي كردي...

طبق قوانين : هرگونه بحث و درخواست پيرامون قفل و يا كرك نرم افزارهاي ايراني ممنوع مي باشد:

12. مطابق قوانين مصوب جمهوري اسلامي ايران ، كليه حقوق مادي و معنوي نرم افزارها ، متعلق به پديدآورنده نرم افزار است .
بنابراين ، درخواست و يا ريليز كرك نرم افزارهاي ايراني ممنوع مي باشد .
و منظور از كرك ، هر گونه عمليات براي تضييع حقوق پديدآورنده نرم افزار است .
12.1. مصاديق نرم افزارهاي قانون شماره 12 انجمن :
- نرم افزارهاي آموزشي ، كاربردي ، بازي و ... توليد شده در ايران
- نرم افزارهاي خارجي كه به فارسي برگردانده شده اند
- نرم افزارهاي سازگار و مكمل ايراني براي ساير نرم افزارها
- نرم افزارهاي جديدي كه توسط ساير نرم افزارها پديد آمده اند
- مجموعه هاي نرم افزاري و به طور كلي collection هاي جمع آوري شده
- رسانه هاي صوتي و تصويري ( فيلم ، موسيقي و ... )
توضيح : نرم افزارهاي توليد شده براي تلفن همراه نيز از جمله مصاديق اين قانون به شمار مي آيند و همانند ساير نرم افزارها داراي حقوق مادي و معنوي مي باشند .
12.2. درخواست كرك چه به صورت مستقيم و چه به صورت غير مستقيم مطرح گردد ، خلاف قوانين مي باشد .
12.3. سوالاتي كه جنبه عمومي داشته باشند ، خلاف اين قانون در نظر گرفته نمي شوند .
12.4. در موارد پيش بيني نشده اين قانون ، مدير يا همكار انجمن ، شخصا تصميم گيري خواهند كرد

خب چيز زيادي ديگه نميشه گفت. فقط اينكه: سي دي هاي شما قفل دارن و احتمال داره با اين نرم افزارهايي كه ذكر شد هم نشه كپيشون كرد و تنها از روي سي دي مي تونيد از اونا استفاده كنيد... (بستگي به قفلش داره...)

احتمالا بسته يا منتقل بايد بشه...

ژولی لسکو
05-10-2007, 20:02
سلام
با این ازش ایمیج بگیر
رد خور نداره
من برای درایو مجازی این رو پیشنهاد میکنم
Virtual CloneDrive