PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای خرید اسکنر چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟؟؟

iman17
03-10-2007, 22:25
سلام!

من قصد دارم یه اسکنر بخرم بیشتر جهت اسکن کتاب با کیفیت مناسب. شما چه مارکی رو پیشنهاد میدین؟
البته قبلش یه سئوال:
به نظر شما امکانش هست که با اسکنر یه کتاب با حجم زیاد مثلا 500 یا 600 صفحه ای رو اسکن کرد؟ منظورم اینه که اصلا میشه که یه کتاب قطوری رو با اون حجمش گذاشت تو اسکنر واسه اسکن؟

amin123
04-10-2007, 00:38
سلام.شدنش که میشه اما کیفیت و خوانایی را از دست میده.scanner هم یا HP و یا GENIUS بگیر.........

javadshahvand
04-10-2007, 10:44
سلام!

من قصد دارم یه اسکنر بخرم بیشتر جهت اسکن کتاب با کیفیت مناسب. شما چه مارکی رو پیشنهاد میدین؟
البته قبلش یه سئوال:
به نظر شما امکانش هست که با اسکنر یه کتاب با حجم زیاد مثلا 500 یا 600 صفحه ای رو اسکن کرد؟ منظورم اینه که اصلا میشه که یه کتاب قطوری رو با اون حجمش گذاشت تو اسکنر واسه اسکن؟

بسته به اندازه کتاب اسکنر هم باید بزرگت بگیری

اینجارو هم بخونی بد نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman17
04-10-2007, 21:32
با تشکر از راهنمایی شما دوستان عزیز!

خب! حالا با توجه به اینکه من بیشتر جهت اسکن کتاب میخوامش و شاید نیاز باشه که کتاب های زیادی و با حجم زیاد رو باهاش اسکن کنم و در نتیجه باید توانایی انجام کارهای سنگین رو داشته باشه به نظر شما چه مارکی رو انتخاب کنم؟ خواهش میکنم مارک دقیقش رو بگید!!

راستی! اندازه کتاب هایی رو هم که میخوام اسکن کنم در حد ابعاد فیزیک هالیدی هست یعنی هر صفحش به اندازه برگ A4 هست پس وقتی بازش میکنی میشه به اندازه دو تا A4 . با این اندازه مشکلی نیست دیگه، نه؟؟؟

amin123
05-10-2007, 02:18
CANON - CanoScan LiDE 25

GENIUS - HR8 SLIM

HP - 3800