PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر مجوز دسترسی

redblood
03-10-2007, 15:27
سلام به همگی.کسی میدونه که چطور میشه مجوز دسترسی به یک فایل رو تغییر داد؟
چون من میخوام یک پوشه رو که عامل ویروسی شدن کامپیوترم شده پاک کنم،ولی هنگام پاک کردن اخطار Access Denied میده و نمیذاره پاک بشه.چطوری باید مجوز دسترسیشو عوض کرد؟
از همگی ممنون:11:

Farahmand Farshidy
03-10-2007, 15:46
سلام دوست عزیز!!

من نمیدانم پوشه ای را که شما به آن اشاره نمودید چه نوع پوشه ای است اما برای حذف آن میتوانید از برنامه Unlocker استفاده نمایید. این برنامه تمام سرویس ها و برنامه های را که از این برنامه استفاده میکنند، توقف داده و دسترسی آنها را به این پوشه قطع نموده و سپس پوشه را حذف، کات و یا کپی میکند.

اینم آدرس دانلود برنامه Unlocker1.8 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم: 255 کیلو بایت

پاسورد:

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

mahdi7610
03-10-2007, 15:50
redblood جان اول بگو ببینم فایل سیستم درایوی که این پوشه توی اونه چیه ؟

mahdi7610
03-10-2007, 16:27
سلام دوست عزیز!!

من نمیدانم پوشه ای را که شما به آن اشاره نمودید چه نوع پوشه ای است اما برای حذف آن میتوانید از برنامه Unlocker استفاده نمایید. این برنامه تمام سرویس ها و برنامه های را که از این برنامه استفاده میکنند، توقف داده و دسترسی آنها را به این پوشه قطع نموده و سپس پوشه را حذف، کات و یا کپی میکند.

اینم آدرس دانلود برنامه Unlocker1.8 :

حجم: 255 کیلو بایت

پاسورد:

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

با این برنامه که دوست عزیزم فرهمنــــــــــد گفتند راحتر می شه پاک کرد البته اول شاید پاک نشه اما پیغام میده که در راه اندازی بعدی سیستم پوشه پاک خواهد شد .
اگه بخوام از طریق فایل سیستم برات توضیح بدم یکم خسته کننده و طولانی هستش .

redblood
03-10-2007, 17:26
بچه ها از راهنمایی همتون تشکر.ولی فرهمند جان،unlocker هم نتونست کاری کنه.مهدی جان،winxp گفت که باید پوشه system volume information رو پاک کنم تا مشکل ویروسم حل شه.ولی پاک نمیشه

ADRIEN
03-10-2007, 17:31
اينجور كارهارو از داس انجام بده نه از توي ويندوز

winxp
03-10-2007, 18:56
شب برات جوابشو با عکس برات میزارم

mahdi7610
03-10-2007, 20:12
redblood جان سیستم را در حالت safe mode راه اندازی کن احتمالا بشه از اونجا پاکش کرد .

redblood
03-10-2007, 20:31
شب برات جوابشو با عکس برات میزارم

winxp دستت درد نکنه،خیلی مرام گذاشتی:11:

redblood جان سیستم را در حالت safe mode راه اندازی کن احتمالا بشه از اونجا پاکش کرد .

مهدی جان امتحان کردم،نشد:41:
فکر کنم این کامپیوتر من جنی شده،باید وقتی درست شد یه سور بدم!!:8:

ولی خیلی لطف کردی ،دستت درد نکنه.

winxp
04-10-2007, 02:30
سلام

برو folder option\view
برو اخرین گزینه که اسمش هست use simple sharing ... رو تیکشو بردار و حالا برو رو سیستم ولوم اینفورمیشن راست کلیک کن برو پروپرتیش و سپس تب security

حالا برو advanced و برو سربرگ owner

روی user که باهاش login شدی کلیک کن و گزینه replace ... رو تیک بزن و حالا apply

بیا بیرون و برو داخل system volume information

kasper رو فعال کن و داخل پوشه رو اسکن کن ببین چیزی پیدا میکنه یا نه

هر کار شد تو کار نداشته باش , فقط پوشه رو shift delete کن و برا همه درایوها غیر از درایو سی همین کار رو انجام بده

اینم عکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

,,و اینم عکس دوم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farahmand Farshidy
04-10-2007, 09:43
بچه ها از راهنمایی همتون تشکر.ولی فرهمند جان،unlocker هم نتونست کاری کنه.مهدی جان،winxp گفت که باید پوشه system volume information رو پاک کنم تا مشکل ویروسم حل شه.ولی پاک نمیشه

سلام redblood عزیز!!:11::11:

شما حد اقل یه معلومات کوچیک در مورد پوشه ای که میخواهی خذفش کنی بده تا من و دوستان هم بتوانیم راه درستی برایت پیشنهاد کنیم!!

شما به این سوالات جواب بده لطفاً!!

1- پوشه در کدام درایو موقعیت دارد و توش چه چیزی ریخته ای؟

2- اسم پوشه فارسی است یا نه؟

3- از برنامه Lock folder و امثال آن استفاده میکنی یا نه؟

4- فایل سیستم درایوی که پوشه توش است، چیه؟

مؤفق و پیروز!!:10:
فرهمنــــــــــد

redblood
04-10-2007, 13:57
سلام redblood عزیز!!:11::11:

شما حد اقل یه معلومات کوچیک در مورد پوشه ای که میخواهی خذفش کنی بده تا من و دوستان هم بتوانیم راه درستی برایت پیشنهاد کنیم!!

شما به این سوالات جواب بده لطفاً!!

1- پوشه در کدام درایو موقعیت دارد و توش چه چیزی ریخته ای؟

2- اسم پوشه فارسی است یا نه؟

3- از برنامه Lock folder و امثال آن استفاده میکنی یا نه؟

4- فایل سیستم درایوی که پوشه توش است، چیه؟

فرهمنــــــــــد

مرسی فرهمند جان از لطف و توجهت.بذار جاوابتو کلی بدم.یک پوشه به نام system volume information در درایو c که درایو ویندوزم هست بدلیل مشکلی که برای کامپیوترم پیش اومده باید پاک شه(یعنی بچه ها لطف کردند و گفتند)در ضمن از برنامه lock folder و امثال اونم استفاده نمیکنم.خودمم چیزی توش نریختم.با این وضعیت میتونی کمکم کنی؟ممنونتم،خیلی زیاد:11:

redblood
04-10-2007, 16:32
آقا مشکل من حل شد.باید از همگی مخصوصا winxp عزیز و فرهمند تشکر کنم.ولی مژده بدم که یه مشکل دیگه پیش اومده که توی تاپیک دیگه اونو مطرح میکنم.قربون همتون.

Farahmand Farshidy
05-10-2007, 11:48
آقا مشکل من حل شد.باید از همگی مخصوصا winxp عزیز و فرهمند تشکر کنم.ولی مژده بدم که یه مشکل دیگه پیش اومده که توی تاپیک دیگه اونو مطرح میکنم.قربون همتون.

سلام دوست عزیز!!

دیشب رفتم خونه و چند روش بنظرم رسید که بلاخره مؤفق شدم با یکی از آن روش ها همان پوشه را حذف کنم.

اما خوشحالم از اینکه خودت حذفش نمودی!

فرهمنــــــــــد