PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه باید از اون درایو مخفی اول در نوت بوکها استفاده کرد

rasool1
03-10-2007, 13:24
با عرض سلام و خسته نباشد آیا از دوستان کسی اطلاع داره چگونه میشه از اون درایو مخفی اول در نوت بوکها که کارش نصب ویندوز در نوت بوکها است استفاده کرد چون ویندوز نوت بوک به هم ریخته و می خوام اونو دوباره نصب کنم ممنون می شم اگه کسی راهنمایی کنه یا علی

amin123
03-10-2007, 15:08
دوست عزیز من که متوجه منظور شما نشدم.اما برای نصب مجدد ویندوز روی نوت بوک ها میتوانید از Cd که همراه نوت بوک است استفاده کنید که به همراهه خودش نرم افزار های جانبی و درایور ها را داره..........

rasool1
03-10-2007, 18:06
دوست عزیز بعضی نوت بوکها در هنگام خرید دارای cd نیستند و بجای آن ایمجی از یک ویندوز اورجینال بر روی قسمتی از هارد آن کپی شده که در هنگام اولین راه اندازی ویندوز از روی این ایمیج بر روی سیستم نصب می شود و بعد از نصب کامل ویندوز و بالا آمدن سیستم تمام هارد به صورت یک درایو شده اما اگر در دسکت منجمنت نگاهی بیاندازید می بینید که قسمتی از هارد به عنوان مخفی بصورت یک درایو در حد 2 تا 3 گیگ در اول وجود دارد که فکر می کنم ایمیج ویندوز اولی روی آن قرار دارد که در صورت نیاز مجدد می توان از روی آن نصب کرد اما من نمی دونم چگونه که در این مورد راهنمایی می خوام یا علی