PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر خواهی و قیمت گذاری در مورد کار گرافیکی

hosein0251
03-10-2007, 04:17
با سلام خدمت همتون . من یه طرح برای یه هیئت زدم . اینجا گذاشتم تا نظرتون و همچنین برای قیمت گذاری این بک گراند کمکم کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsoft
03-10-2007, 08:34
سلام

فکر نمیکنم اینطور رو کاری بشه قیمت گذاری کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یک پیج از یه نرم افزاره

قیر از این باشه

تا جایی که من میدونم کسی روی این کارها قیمت نمیذاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه حکم تابلو فلکسیه یا پوستر و.. بورشور یا طراحی تم یه نرم افزار رو نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میتونید معادل وقتی که رو کار صرف کردید یه مبلغی رو درخواست کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

hosein0251
03-10-2007, 13:33
فکر نمیکنم اینطور رو کاری بشه قیمت گذاری کرد

این یک پیج از یه نرم افزاره

قیر از این باشه

تا جایی که من میدونم کسی روی این کارها قیمت نمیذاره
نه حکم تابلو فلکسیه یا پوستر و.. بورشور یا طراحی تم یه نرم افزار رو نداره

میتونید معادل وقتی که رو کار صرف کردید یه مبلغی رو درخواست کنید

این عکس ، صفحه اول از نرم افزار مولتی مدیا هست که براشون ساختم .
البته Mahsoft جان نظرتون یه جوری زد تو ذوقم . شما نمی دونید که من چقد برای ساختن همین کارها وقت گذاشتم :41:
در مورد این هم اگر قیمت گذاری بکنید ممنون میشم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maysam-BFU
03-10-2007, 13:56
طرحتون قشنگه ،

البته اگر اون اولی کیفیتش بالاتر بود قشنگ تر می شد.

والا منم چون تاحالا طرحی نفروختم نمی تونم قسمت بگذارم

mahsoft
03-10-2007, 14:05
حسین جان

من نگفتم که کارتون بی ارزشه خیلی هم قشنگ شده

اخه اینطور نمیشه قیمت گذاری کرد

شما تو عنوانتون نوشتید

با سلام خدمت همتون . من یه طرح برای یه هیئت زدم . اینجا گذاشتم تا نظرتون و همچنین برای قیمت گذاری این بک گراند کمکم کنید .

منم تا بحال ندیدم کسی روی یه بگراند قیمت گذاری کنه

تو پست قبلی هم گفتم

میتونید معادل وقتی که رو کار صرف کردید یه مبلغی رو درخواست کنید

hosein0251
03-10-2007, 17:33
من هم وقتی پست اولتون رو دادی متوجه سوتی خودم شدم .
و بعد تو پستی که دادم این رو گفتم .

این عکس ، صفحه اول از نرم افزار مولتی مدیا هست که براشون ساختم .

در ضمن ممنون از نظرت .

atilaa
12-10-2007, 03:53
حسين جان طرحت خوب و ساده است
اگه اين طرحو براي هيئت كار كرده فكر كنم نبايد پول بگيري
ولي اگه ميخوايي قيمت همچين كاري را بدوني بايد بگم يه طراح معمولي فوقش 10000 تومان براي اين طرح پول بخواد و ميتونه هچين طرحي رو تو 3 ساعت بهت تحويل بده

ghafeleh
01-11-2007, 17:06
این طرحی که شما زدید دور و بر 10 الی 12 هزار تومان می باشد ....

Cinoheh
01-11-2007, 17:27
تا جائی که من میدونم کانون های گرافیکی عرفی که برای دستمزد گرافیست در نظر میگیرن ، مبناش روی ساعتی 10 هزار تومن هست. حالا شما بیا حساب کن مفید چند ساعت کار کردی.

neyrizboys
01-11-2007, 20:51
طراحی تابلو تا اونجایی که من خبر دارم متری 2000 تومان هست. البته اینجور کاری خیلی که بخوای بگیری 8000 تومان.

از من میشنوی اصلا پول نگیر. چون در اصل برای اهل بیت زدی نه برای فردی یا کسی!! مزدش رو خدا بهت میده...

mh2002ir
01-11-2007, 21:22
سلام
نرخ کار طراحی بنر حرفه ای 60000 تومان است
کارهای روتین طراحانی که توی شرکت های تبلیغاتی کار می کنند از 10000 تومان تا 25000 تومان است .
این طرح شما توی رنج 15000 تومان است

TT-Graphic
02-11-2007, 00:31
منم بنر کار کردم و بابت هر کدوم 20000 تومن گرفتم که اصلا هم راضی نبودم . از یه نفر که 15 سالیه تو کاره گرافیکه پرسیدم که چقدر قیمت بدم گفت 70000 تومن . با کلی چک . چونه یارو به 20 تومن راضی شد . حاضر هم نبود قید مارو بزنه گیر داده بود . هم میبرید و هم میدوخت تا بعد 10 12 تا کار باهاش دعوا کردم و ...

اگه میخای پول بگیری به نظر من ببین چقدر وقت صرفش کردی ، بعد به عضافه یه 5 تا 10 هزار تومان کن و به مشتری فاکتور بده تا همون مبلغی که خودت خاستی گیرت بیاد !!

مشتری من که خیلی خسیس بازی در می اورد ایشالا که ماله شما اینجوری نباشه !!!