PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک برای spy stopper pro

Razel
22-09-2005, 19:59
سلام
اگر کسی کرک برای spy stopper pro 4.00 سراغ داره ممنون میشم کمکم کنه.
در ضمن کرکی باشه که کار کنه چون خودم چند تا پیدا کردم که کاسپرسکی به عنوان تروجان حذفش کرد.

Razel
25-09-2005, 17:22
کسی نمیخواد کمکمون کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farid007
25-09-2005, 19:45
Spyware Stopper v4.0
برو به آدرس زیر بهد از نوشتن کد امنیتی کرک رو بگیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farid007
25-09-2005, 19:47
اگر دیدی نمیخوره اسم برنامه رو کامل تر بنویس

Cracki
25-09-2005, 19:58
farid دوست عزیز به شما و همه افراد دیگه پیشنهاد میکنم که هیـــــــــــــــــــــــ ــــچ کرکی رو از سایت crackz.ws
دانلود نکنید چون همه شون بلا استثنا تروجان هستند و اصلا کرک نیستند.

البته قبلا این سایت با سایت andr.net بهترین سایت کرک بودند ولی تازگی ها همه کرک هاشون تروجان شدند و اصلا کرکی
در کار نیست.

این رو میتونی خودتون امتحان کنید یعنی همون کرکی رو که معرفی کردید دانلود کنید و بعد توسط آنتی ویروس چک کنید
تا جوابش رو دریافت کنید.

Razel جان شما هم کرک اون برنامه ای رو که درخواست کردید از این لینک پایین میتونید دانلود کرده و استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Farid007
25-09-2005, 21:21
کرکی جان من مدتها از این سایت استفاده کردم
اما شما میگید تازه گی تروجانی شده ؟ اینم حرفیه
همین کارو حتما میکنم ( تست با آنتی ویروس )
خیلی ممنون
در ضمن razel عزیز شما هم فعلا دانلود نکن ...

Razel
26-09-2005, 01:02
cracki جان دستت درد نکنه . دمت گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا فرید از شما هم ممنونم.

واقعیتش من خیلی دنبال کرک این برنامه میگشتم ،چند تا هم پیدا کردم ولی همشون محتویاتش فایلی به نام ss.drvبود که نمیدونستم باید چیکارش کنم.

در ضمن بهتون توصیه میکنم شما هم از این برنامه استفاده کنید.از وقتی نصبش کردم با بستن پورت های آزاد اجازه ورود به هیچگونه اسپایویری نمیده.

موفق باشید

Cracki
26-09-2005, 16:05
Spyware Stopper v4.0
برو به آدرس زیر بهد از نوشتن کد امنیتی کرک رو بگیر

سلام فرید جان.
دوست عزیز من هرگز سعی نمیکنم که حرفم رو از روی برداشت شخصی خودم و یا یک سری مسائل
دیگه بگم بلکه همیشه سعی کردم که با توجه به آگاهی و بعد تجربه کاری با دلیل و منطق چیزی را بپذیرم
و اگر برای فهمیدن آن تلاش کرده و آن را آموختم همیشه دوست دارم که به یکی دیگه هم بگم .

نه به خاطر اینکه بگم من میفهمم و یا خیلی بیشتر میدونم.... نه هرگز ...
فقط به این دلیل که همیشه خواستم کمک کرده باشم .

حالا دوست عزیز این سایت شما که در بالا گذاشتید و من هم گفتم که همه کرکهاشون تروجان هستند
ولی شما گفتید که خوب کرکی جان حالا شما میگید اینطوریه.... یعنی زیاد باور نداشتید
چونکه خودتون تجربه نکردید .... ولی اگر کاری رو که همون اول گفتم انجام میدادید اینقدر به فردی که
قصدش کمک به شما و تروجانی نشدن سیستمتون بوده شک نمیکردید .

طبق گفته شما من به همین سایتی که شما دادید رفتم .... هر چند که خودم همه سوراخ سنبه هاشو بلدم...
کدی رو که شما گفتید وارد کرده و کرک را دانلود کردم..... لطفا به اسم کرک هم توجه کنید.

الان یعنی کرک دانلود شد ... در عکس بالا هم میبینیم و من هم بطور مثال خوشحال از اینکه کرک رو گیر آوردم
میروم و روش دوبار کلیک میکنم و اجراش میکنم. ولی میبینم که Error داد. و یا یه چیزی باز شد که اصلا
ربطی به این برنامه که میخواستم کرکش کنم نداشت.

پیش خودم میگم آهههههههههه اینم کار نکرد . برم دنبای یکی دیگه بگردم.

اما واقعیت چیست ....
این در اصل کرک نبوده و برای همین هم ارور داد.... سیستم رو آلوده به تروجان کرد که با وصل شدن به اینترنت
یک تروجان دیگه رو از روی سرورش دانلود میکنه....

واقعیتش هم میشه با کلیک راست کردن قبل از اجرای کرک و سکان کردن آن توسط یک آنتی ویروس
خوب آن را فهمید.

خوب دوست عزیز دیدید که کرک شما سیستم من را آلوده کرد... چه بد شد ...
کرکی اولش گفته بود که این سایت کرکهاش تروجانه ....

شوخی کردم .. حرفامو به دل نگیر ... و ار منم دلخور نباش.
امنیت رو هم همیشه سعی کن رعایت کنی...
موفق باشی.

Mehdi_Best
26-09-2005, 17:26
سلام به دوستان عزيز
تمام حرفهاي cracki جان رو تاييد مي كنم. چون دقيقا مدتي است كه من هم به اين نتيجه رسيده بودم كه اين سايت ديگه كركي براي دانلود ارائه نمي كنه و فقط تروجان به خورد ملت مي ده!
يكي دو بار گفتم شايد مثلا آن يكي دو لينك مشكل داشتند اما چند تا ديگه رو هم امتحان كردم و ديدم اصلا كرك نيستند و تروجان تشريف دارند!
به هر حال حواستون باشه. بعضي سايت هاي كرك در كنار كرك اصلي، يك تروجان نيز براي دانلود ارائه مي دهند كه مي شه با دقت در فايلي كه مي خواهيد دانلود كنيد تروجان را كنار زده و فقط كرك رو دانلود كنيد. مثل سايت ---------------- اينطور هست.
بعضي سايت ها نيز در داخل فايل زيپ شده اي كه كرك داخلش هست يك تروجان مي گذارند كه اگر دقت نكنيد و اشتباها روي آن كليك كنيد تروجان رو به سيستمتون وارد كرده ايد و بعضي از سايت هاي كرك هم كه من نديدم تروجاني رو به عنوان كرك ارائه كنند. اما اين سايتي كه كركي جان گفتند ديگه شورش را در آورده و كلا به جاي كرك فايل تروجان ارائه مي ده و اصلا كرك در كار نيست.
در ضمن در زمينه مسايل امنيتي حرفهاي كركي جان رو سرسري نگيريد كه به ضررتون تموم مي شه چون واقعا استاد مسايل امنيتي هستند ايشون. از ما گفتن بود.