PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استخدام یک php کار

Sec Expert
02-10-2007, 16:08
با سلام
دوستان عزیز ما شرکتی داریم که احتیاج به یک php کار مسلط داره گرچه شرکت ما مستقر در شیراز اما اگر شما بتونید از هر جای ایران با ما همکاری کنید that's ok

ضمنا" می تونید روی این id هم off بذارید و هم e-mail بزنید (شاید بد نباشه برای محکم کاری هر دو کار رو بکنید)

آی دی یاهو:secblade
ای میل:secblade@yahoo.com

لطفا" توی ای میل و off مشخصات کامل سن میزان تحصیلات محل زندگی و اینکه آیا دوره ی php رو گذروندید یا نه رو ارائه کنید

راستی یادتون باشه که حتما" توی همین تاپیک هم بگید

با سپاس:46:

my friend
02-10-2007, 19:53
دوست عزیز ،

بهتره در مورد پروژه بیشتر توضیح بدید...

در ضمن:

لطفا" توی ای میل و off مشخصات کامل سن میزان تحصیلات محل زندگی و اینکه آیا دوره ی php رو گذروندید یا نه رو ارائه کنید
فکر نمیکنم سن و میزان تحصیلات و محل زندگی برای ساخت پروژه مهم باشه...
در ضمن ، دوره ی php چی هست؟ کلاس های آموزشی؟ من که اصلا بهش اعتقاد ندارم... روش آزمایش و خطا همیشه بهتر بوده و باعث میشه مطلب ملکه ذهن بشه...

Sec Expert
04-10-2007, 12:56
سلام:20:
ببینید ما در حال احداث یک شرکت طراحی وب سایت و هاستینگ هستیم هنوز شرکت به طور کامل راه نیفتاده کسانی که راغب به شرکت در آزمون ورودی(البته اگر تعداد متقاضیان کم باشد آزمونی در کار نخواهد بود) هستند اطلاعات درخواست شده در پست شماره یک را برای ما از طریق آیمیل(و همچنین آی دی) :
secblade@yahoo.com
secblade
برای ما ارسال کنند

ضمنا" دوست عزیز اون اطلاعات برای چیز دیگه ای نه تست مهارت php کار

با سپاس

my friend
04-10-2007, 14:15
آهان... این اطلاعات رو باید همون اول میدادید...
من فکر کردم میخواهید یه وبسایت راه اندازی کنید و دنبال برنامه نویس میگردید تا این پروژه رو قبول کنه ، نه اینکه برنامه نویس برای شرکت استخدام کنید تا پروژه های دیگه ای رو هم انجام بده...

من خودم وقتش رو ندارم ، وگرنه باهاتون تماس میگرفتم... تو این سایت هم شاید 2-3 نفر دیگه باشن که به php مسلط هستن... تو سایت های پرشین تولز و مجید آنلاین بری افراد بیشتری هستن که به php مسلط اند و زودتر به نتیجه میرسی...

امیدوارم موفق باشید.

Sec Expert
05-10-2007, 13:40
ممنون my friend جان!

Sec Expert
09-10-2007, 21:15
سلام برنامه نویس php نبود؟:13:

neopersia
10-10-2007, 00:32
آخه کسی که هم مدرک دانشگاهی داشته باشه و هم دوره مخصوص Php رو گذرونده باشه فکر میکنید بیکار میمونه که بیاد اینجا دنبال کار؟

Sec Expert
10-10-2007, 10:33
کافی به php تسلط داشته باشه ما مدرک گرا نیستیم مهارت گراییم.

pillx
10-10-2007, 10:45
چقدر حقوق ميديد؟؟

neopersia
10-10-2007, 13:01
من براتون آف گذاشتم
این آزمون چه چوری قراره انجام بشه؟

Sec Expert
13-10-2007, 17:07
چقدر حقوق ميديد؟؟

شما اطلاعات رو بفرست در صورت واجد شرایط بودن بهتون ابلاغ میشه