PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موتور جستجوی براای سایت شما با تکنولوژی روبات جستجوگر اینترنت Web SER رایگان

afsoongar_ghadiri
02-10-2007, 11:24
با عرض سلام
من می خواستم یه روبات جستجو برای سایت شما معرفی کنم که با تکنولوژی روبات جستجوگر اینترنت Web SER
هست

توضیحات کامل

تکنولوژی روبات جستجوگر اینترنت Web SER
در دنیای بزرگ اینترنت پیدا کردن مطالب مورد نیاز بدون استفاده از موتور های جستجو همچون google،yahoo ،altavista ،msn ، و ... تقریبا غیر ممکن است ، چرا که خیل اطلاعات گوناگون به قدری افزایش یافته است که به شمارش نمی آید.

حال یک سوال!؟ آیا موتور های جستجو می توانند تمام اطلاعات در اینترنت را جستجو کنند؟ پاسخ این پرسش خیر است! چرا که اگر یک موتور جستجو مثل گوگل اگر بخواهد برای یافتن اطلاعات مورد نظر شما در تمام گستره اینترنت جستجو کند زمان بسیاری نیاز خواهد داشت. موتور های جستجو در حقیقت نتایج جستجو را از پایگاه داده ای که دارند نمایش می دهند و دائم در اینترنت مشغول سرکشی به سایت های مختلف هستند تا پایگاه های خود را به روز نگه دارند. اگر شما با چند موتور جستجو یک مطلب خاص را جستجو کنید خواهید دید که در بسیاری از موارد نتایج جستجو مشابه نیست و یا مواردی را خواهید دید که در یک موتور جستجو اصلا یافت نشده و موتور جستجوی دیگری آن را یافته است.

حال شاید بپرسید برای یک جستجوی مطمئن چه کار باید کرد؟ آیا باید مطالب مورد نظر خود را یکی یکی با موتور های جستجوی مختلف جستجو کنیم؟ در این صورت با کثرت صفحات و انبوه اطلاعات چه کنیم؟

در اینجاست که تکنولوژی Web SER افسونگر چاره ساز شماست. این تکنولوژی در حقیقت یک روبات است که مطالب مورد جستجوی را از شما گرفته و با سرعت در پایگاه موتور های جستجو ، عمل جستجو را انجام می دهد، نتایج مشابه را ساماندهی میکند، نتایجی که بیشتر مورد توجه موتور های جستجو بوده را جدا کرده و همه را فقط در یک عمل جستجو به شما نمایش می دهد. به این ترتیب شما می توانید به راحتی به یک جستجوی مطمئن دسترسی داشته باشید و بهترین نتایج را بدست آورید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چگونه در سایت خود از قابلیت Web SER استفاده کنیم؟

اگر شما مدیر و یا طراح یک وب سایت هستید ، می توانید به راحتی از این تکنولوژی استفاده نمایید. برای دسترسی به این تکنولوژِی باید ابتدا عضو شبکه Web SER شوید، با این کار یک Session برای شما در این شبکه ایجاد می شود، که شما می توانید این Session را که درحقیقت قالب صفحه جستجو در سایت شماست را مطابق با سایت خود طراحی کنید.

جملات بکار رفته در صفحه جستجو ، تصاویر، رنگ ها ، قلم ها و هر چیز دیگر که در صفحه نتایج جستجو قابل دید است. سپس در سایت خود یک صفحه مربوط به جستجو ایجاد کرده تا کاربرین سایت شما کلمات و جملات مورد نظر خود را در آن وارد نمایند، این صفحه اطلاعات را به شبکه Web SER با Session شما ارسال میکند و نتایج را مطابق با قالبی که طراحی نموده اید در سایت خود شما نمایش می دهد.

در این حالت هیچ اثری نه از شبکه Web SER در سایت شما دیده خواهد شد و نه حتی کاربرین متوجه عملکرد جستجو خواهند شد. با این عمل شما در سایت خود امکان جستجو را با نتایج فوق العاده برای کاربرین خود فراهم نموده اید و از آنجا که عمل جستجو در سایت شما انجام نمی شود هیچ فشاری بر روی سایت شما و ترافیک آن اعمال نخواهد شد.

در اینجا یک مثال برای سرویس دهنده ویندوز مبتنی بر ASP را بازگو میکنیم تا عملکرد برای شما مشخص تر شود، مطمئنا شما می توانید مشابه این مثال را برای سرویس دهنده لینوکس و PHP نیز پیاده کنید.

شما به یک فایل از نوع HTML نیاز دارید تا در قالب ساختار Form اطلاعات را از کاربر دریافت کند.

اطلاعات دریافتی در فایل HTML به یک فایل ASP در وب سایت شما ارسال خواهد شد،

اطلاعات دریافت شده در فایل ASP در قالب یک URL و به کمک ساختار XML به Web SER انتقال داده می شود.

نتایج جستجو مبتنی بر قالبی که قبلا در Web SER ایجاد کرده اید و در قالب همان فایل ASP در سایت شما نمایش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمنا قیمت این 1 ساله
200.000 ریال
ولی من تعدادی اکانت دارم هر کی خواست یه پیغام خصوصی بده تا من اکانت رایگان بهش بدم

لطفا آدرس سایت رو که می خواین روبات جستجو رو در ون بزارید هم برای من بفرستید

afsoongar_ghadiri
04-10-2007, 13:24
کسی نه می خواد

pooryaspeed
07-10-2007, 14:48
ممنون از اطلاعاتت

nimafire
07-10-2007, 23:29
با سلام.
من از afsoongar_ghadiri اکانت رایگان گرفتم.
البته هنوز با کار با سیستم مشکل دارم که براشون پی ام کردم تا ببینن مشکل من چیه.
خبر کارایی این سیستم حتما این جا میگم.

تشکر فراوان از afsoongar_ghadiri دارم.
ممنون