PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام مطلبی رو برای همیشه در اول وبلاگ بزارم چیکار کنم؟

karajwizard
02-10-2007, 03:19
برای مثال در بلاگفا با پست کردن مطلب جدید مطلبی که در اول قرار داشته پایین میرود
میخام اینجوری نشه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arash66_2m
02-10-2007, 05:45
برای مثال در بلاگفا با پست کردن مطلب جدید مطلبی که در اول قرار داشته پایین میرود

سلام.
جواب سوال خودتون رو می تونی از این تایپک بگیری.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:20:

aligegar
03-10-2007, 20:22
سیستم های وبلاگ بیشتر مطالب خودشون بر اساس تاریخ مرتب میکنند
پس اگه شما تاریخ ارسال مطلب مورد نظر را زیاد کنی در بالای مطالب دیگر قرار میگیره

karajwizard
04-10-2007, 01:44
میخام تاریخ واقعی باشه این کار رو هم انجام دادم جواب داد ولی میخوام از روشهای دیگه استفاده کنم

aligegar
04-10-2007, 05:49
خوب شما کد قالب وبلاگ خودت + مطلبی که میخوای بالای همه پست ها قرار بگیره رو به من بده تا بهت بگم
نمونه شو میتونی تو وبلاگ خودم ببینی که با دست کاری قالب تونستم یه تبلیغ تو وبلاگم بگذارم:
:10:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

karajwizard
05-10-2007, 02:00
اگه امکان داره همین جا بگو تا همه یاد بگیریم

aligegar
05-10-2007, 18:05
اگه امکان داره همین جا بگو تا همه یاد بگیریم
با اینکه برای قالب های مختلف فرق میکنه ولی من به صورت کلی میگم:
در قالب های بلاگفا یه تگی هست به صورت <BLOGFA> که با </BLOGFA> تموم میشه خوب شما تگ <BLOGFA>
پیدا کنید و بعد از آن هر چی هست تا </BLOGFA> را کپی کنید و قبل از <BLOGFA> جیگزین کنید (
paste کنید ) خوب تا اینجا که کاری نداشت حالا میریم سر اصل مطلب برای قرار دادن مطلب مورد نظر آن را به صورت کد HTML در بیارید و اون رو به جای <-PostContent-> قرار بدین
به جای <-PostTitle-> عنوان مطلب
به جای <-PostTime-> ساعت
به جای <-PostDate-> تاریخ
بقیه رو هم اگه خواستید میتونید تغییر بدین.

فقط یه نکته: قبل از این کار ها از قالب پشتیبان بگیرید که اگه نتونستید به خواهر مادر من فوش ندید

با تمام این حرف ها باز اگه نتونستید ( آقای karajwizard ) کد قالب و مطلب مورد نظر رو به من بده تا...:10:

mesdakh
08-10-2007, 00:51
سلام
لطفا يكي كمك كنه و بهم بگهكه چه جوري
لينك دوستان را در كنار وبلاگم قرار بدم.
ممنون

aligegar
08-10-2007, 17:41
این که خیلی راکته توی میز کار بلاگفا قسمت پیوندهای وبلاگ .:8:

justin925
22-11-2014, 20:26
سلام یکی واضح بگین که چه جوری میشه که مثلا متن بسم الله را بتونیم اول وبلاگ هیمیشه قرار بدیم یاتشکر:n12:
لطفا به این ادرس در تماس با ما بگذارید کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Thor God
22-11-2014, 22:05
دوست عزیز این تاپیک برای سال 2007 هست. بهتر هست که تاپیک جدید باز کنید.
برای سوالتون هم باید قالب رو ادیت کنید و با تگ P متن خودتون رو بالای قالب قرار بدید بعدش با css استایل دهی کنید.

موفق باشید و بسته شد