PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدودیت جدید سایت Rapidshare

nightmare
30-09-2007, 21:45
الان رفتم برای دانلود از این سایت . این پیغام رو داد :

Too many users downloading right now. Please try again in two minutes or get a PREMIUM-Account

Please notice that this server will not check again for a free slot for you until two minutes have passed. We introduced this to avoid that the user with the fastest "refresh-button" wins the next free slot. Your last download-attempt is just X seconds ago

یعنی تمام Slot های دانلود پر هستن و هر کی تند تر Refresh رو بزنه تا یه اسلات خالی گیرش بیاد میتونه دانلود کنه و سرور خود رپیدشر هم هر 2 دقیقه یکبار برای ما دنبال یه اسلات خالی می گرده که اونم ممکنه گیر نیاد ! :13:

می خواستم ببینم برای بقیه دوستانی که از این سایت Free دانلود می کنن هم همین طوری شده ؟

ممنون .

تا بعد ...

nightmare
30-09-2007, 21:51
الان با فیلطر شکن تست کردم ، رفت برا دانلود ، میگم نکنه اینم Ip های ایران رو ....

ممنون میشم یکی تست کنه خبرش رو بده بهم .

تا بعد ...

Balrog
30-09-2007, 22:24
براى من هم يكى دو بار رخ داد!

boy iran
30-09-2007, 22:29
nightmare عزیز مشکلی نداشت به هیچ عنوان

هر چند وقت یکبار این سایت خوب یک قاطی میزنه که اینقدر ازش استفاده بردیم فکر نکنم 2 دقیقه صبر زیاد مشکلی باشه :46:

nightmare
30-09-2007, 22:35
ممنونم از شما دوستان . boy iran جان حق با شماست فقط قاطی کرد . نه مشکل 2 دقیقه که نبود میخواستم فقط بدونم این کارو کرده یا نه . درست شد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...