PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار PC Security دوستان کمک کنن ممنون

D o l f i n
30-09-2007, 21:35
سلام عزیزان
من از نرم افزار PC Security برای قفل کردن درایوهام استفاده میکنم تازه هم ویندوز عوض کردم و اینو نصب کردم حالا یه پسورد جدید بهش دادم یکی از درایوهام رو هم باهاش قفل کردم حالا هم هر کاری میکنم نمی تونم وارد درایوم بشم یعنی پسورد رو قبول نمیکنه میگه اشتباهه
حالا دوستان اگه راه حلی سراغ دارن لطف کنن که به اطلاعات اون درایوم احتیااج دارم
ممنونم

hosseinahmadi
30-09-2007, 23:04
ببین من چند سالی است که دارم باهاش حال میکنم از اولین ورژن آن --چند مورد هست ازکدوم ورژن استفاده میکنی
میدانی که رمز اولیه آن scurity است امتهانش کن تازه اگه تنظیم نکرده باشی بیش از 10 بار نمی تونی try کنی با فرض اینکه حروف را بزرگ و کوچک را رعایت کرده باشی -- راستی چه نوع قفلی گذاشتی total lock اهستش بعد ببینم موقع که system try دستور بستن میدی (کنار ساعت) رمز را قبول میکنه یا نه ؟ ویا دستور lock که میدی کار می کنه !:27:

hosseinahmadi
30-09-2007, 23:08
The initial password for Master, Use and System Lock is SECURITY; you should change it as soon as possible to avoid security breaches.

- The only difference between the Master and the User passwords is that the Master password can change the User password.:13:

hosseinahmadi
30-09-2007, 23:15
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

D o l f i n
01-10-2007, 12:13
ببین من چند سالی است که دارم باهاش حال میکنم از اولین ورژن آن --چند مورد هست ازکدوم ورژن استفاده میکنی
میدانی که رمز اولیه آن scurity است امتهانش کن تازه اگه تنظیم نکرده باشی بیش از 10 بار نمی تونی try کنی با فرض اینکه حروف را بزرگ و کوچک را رعایت کرده باشی -- راستی چه نوع قفلی گذاشتی total lock اهستش بعد ببینم موقع که system try دستور بستن میدی (کنار ساعت) رمز را قبول میکنه یا نه ؟ ویا دستور lock که میدی کار می کنه !:27:
سلام
ورژن 6.4 استفاده میکنم با همون رمز اولیه هم امتحان کردم نشد نوع قفل هم hide folder هستش
از سیستم تری هم قبول نمیکنه

Ehsan Ansari
01-10-2007, 14:35
سلام

dolfin جان می با کلی ور رفتن یه روش براش پیدا کردم پوستشو می کنه

1- دو فایل winwd.exe , sdaemon.exe رو داخل دایرکتوری ویندوز rename کن به هر چیز دلخواه

2- دو فایل winwd.exe , sdaemon.exe رو از task manager هر دو رو end task کن

3- فایل winsersec.exe رو end task کن

4- این دو فایل رو هم security.exe ,pcsecurity.xml داخل پوشه Program Files\security

rename کن به یه چیز دلخواه

حالا می تونی وارد تمام پوشه های قفل شده بشی:46:

Ehsan Ansari
سلام

dolfin جان می با کلی ور رفتن یه روش براش پیدا کردم پوستشو می کنه

1- دو فایل winwd.exe , sdaemon.exe رو داخل دایرکتوری ویندوز rename کن به هر چیز دلخواه

2- دو فایل winwd.exe , sdaemon.exe رو از task manager هر دو رو end task کن

3- فایل winsersec.exe رو end task کن

4- این دو فایل رو هم security.exe ,pcsecurity.xml داخل پوشه Program Files\security

rename کن به یه چیز دلخواه

حالا می تونی وارد تمام پوشه های قفل شده بشی:46:

Ehsan Ansari
ببخشید سایت گیر زده بود چند بار پست شد sorry

Ehsan Ansari
01-10-2007, 14:36
ببخشید سایت گیر زده بود چند بار پست شد sorry

D o l f i n
01-10-2007, 21:21
احسان جان واقعا ماهی دستت درد نکنه ترکوندی یک دنیا ممنونم ازت

Ehsan Ansari
01-10-2007, 21:58
سلام

خواهش می کنم خوشحالم که مشکلت رفع شد

فعلا bye

D o l f i n
02-10-2007, 11:28
این به محض ریست دوباره درایو رو قفل میکنه حتی با اینکه یونیستال هم کردم بازم به مححض ریست همین کاار رو میکنه راهی نیست برا همیشه از شرش خلاص بشم چون می خوام دوباره نصبش کنم میترسم باز همون پسورد اولیه رو داشته باشه نتونم وارد بشم

wordist
02-10-2007, 12:54
این به محض ریست دوباره درایو رو قفل میکنه حتی با اینکه یونیستال هم کردم بازم به مححض ریست همین کاار رو میکنه راهی نیست برا همیشه از شرش خلاص بشم چون می خوام دوباره نصبش کنم میترسم باز همون پسورد اولیه رو داشته باشه نتونم وارد بشم
سلام دوست عزيز

اگه بخواي اين فايل‌ها بطور اتوماتيك هنگام اجراشدن ويندوز اجرا نشن ميتوني مسير زير رو طي كني تا كشكلت حل بشه ان‌شاءالله

1- احظار كردن System Configuration Utility با اجراي دستور msconfig از طريق Run
2- رفتن به زبانه Startup
3- برداشتن تيك آيتمهاي موردنظر (sdaemon , winwd) از ستون اول
4- OK كردن كادر و restart ويندوز

موفق باشي

D o l f i n
05-10-2007, 13:03
ممنون از دوستان گلم ویندوز رو عوض کردم خیالم راحت تر باشه خیلی ممنون

lovelyboy_e1
07-06-2010, 06:37
سلام.
من از ورژن 6.4 این برنامه استفاده میکنم.
سیستمم توی یه LAN کار میکنه.
چند تا از فولدرهامو قفل کرده بودم و چند روز نبودم، اما وقتی مجددا به سیستم وارد شدم متوجه شدم قفلشون باز شده؛ خودم حدس میزنم که با پسورد administrator دامین به سیستمم loggin شده!!!
از این بدتر ایه که الان هر پوشه ای رو قفل میکنم انگار نه انگار!!! راحت باز میشن، و بعضی مواقع هنگام قفل کردن خطای lock failed میده.
حتی برنامه رو از نو نصب کردم اما رفع نشد.

sia0368
07-06-2010, 08:10
تو چه ویندوزی نصب کردید؟به ویندوز 7 نمیخوره هااا