PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات StyleXP

Honradez
22-09-2005, 09:38
لینک تغییر کرد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin_goooodboy
22-09-2005, 10:13
سلام
آقا به نظر من اصلا اینو نصب نکنید
خیلی بیخوده
من خودم با نصب این نرم افزار ویندوزم اینقدر قاطی کرده بود که بعد از 3 روز مجبور شدم ویندوزمو عوض کنم
صفحه کنترل پنل دیگه به حالت کلاسیک بر نمی گشت
تو صفحه انتخاب سیستم عامل همون مشکل شمارو داشتم
هر بار سعی می کردم درستش کنم باز یکی دیگه به اون لیست اضافه می شد
خلاصه کلی حالمو گرفت
منم از اون موقع دیگه اصلا سراغش نرفتم و به همه پیشنهاد می کنم که نگاشم نکنن

j0l6
22-09-2005, 23:36
سلام
من از این برنامه استفاده میکنم و با هاش هم راحتم البته پس از اینکه سه چهار بار انیستالش کردم و دو باره نصب کردم دیگه مثل یه بچه ی خوب عمل میکنه و سیستم رو به هم نمیزیزه
یه چیزی رو که باید بگم ینه که در موقع نصب برنامه از شما میخواد که اجازه بدین یه سیستم امنیتی رو که مایکروسافت برایه سلطه ی هر چه بشتر روی ویندوز (این مستر بیل حتی نمیخواد به ظاهر سیستمش هم بدونه اجازه دست بزنن :evil: ) ایجاد کرده رو کرک کنه که شما باید بهش اجازه بدین و اگه از شما این سوال رو نکرد ممکنه که قبلا کرک شده باشه و یا سیستم شما مشکل داره درست نیست به هر حال من هم با این برنامه مشکل داشتم ولی الان همه چیزش رو امتحان کردم و کارش درسته و کار میکنه :)

Amir_P30
23-09-2005, 03:20
منم مشكلي ندارم

البته توجه كنيد كه براي استفاده از اين برنامه سيستمتون قوي باشه !!!!

اگه سيستمتون قديميه
بيخيالش بشين!!!

ضمنا احتمالا اون سري مشكلات ماله ورژن هاي قديميشه
در نسخه جديد فكر كنم درست شده باشه

Lord_theOne
23-09-2005, 11:22
اشتباه نکنید استایل بهترین است فشاری هم نمی یاره من دوستم کامپیوترش قدیمی هست همیشه این روشه و مشکلی نداره شما باید بلد باشید با تنظیماتش کار کنید ولی من از تمپاش خوشم نمیاد از تمپه ویستا یا رویال که ماله خوده مایکروسافته استفاده می کنم

armin_goooodboy
23-09-2005, 11:51
سلام دوستان
من تقریبا 1 سال پیش این نرم افزارو نصب کرده بودم
شاید هم 6 ماه پیش درست یادم نیست که ورژن چند بود
واسه مشکلاتی که واسم داشت دیگه سراغ ورژن های جدیدترش نرفتم
شاید مشکلاتش تو ورژن های جدید حل شده

termite62
23-09-2005, 22:13
من هم با اين برنامه خوبم خيلي هم دوستش دارم مشكلي هم كه اي دوستمان دارن مي توان اصلاح كرد مشه يكي از اين ويندوزها را پاك كرد كه فقط وقتي كامپيوتر را روشن مي كنين يك ويندوز داشته باشه

d_oxid
24-09-2005, 05:36
ويندوز منم بهم ريخت باش