PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقا من قسمت هیدن کردن فولدرها رو ندارم تو فولدر آپشن

s1978b
30-09-2007, 05:27
سلام دوستان

من این ویندوز جدید رو که نصب کردم دیدم اصلاً فولدر آپشن نداره تو قسمت Tools یا در کنترل پنل و دوستان راهنمایی کردند که از طریق Gpedit.msc اونو آوردمش و حالا تو فولدر آپشن که میری میبینی که قسمت Hidden کردن فایلها یا فولدر ها وجود نداره ! میشه یه دوستی بگه چجورکی این قسمت رو هم بیارم و اصلاً چرا این سری که ویندوز عوض کردم این همه سرم بازی در آورده ؟ عجیبه !

ممنونم
سعید

aa12
30-09-2007, 07:26
اینجور که می گی ، شاید یکی از درایوهات ویروسی شده و با عوض کردن ویندوز هم مشکلت حل نمی شه

برای من گزینه اش بود ولی عمل نمی کرد ، با آنتی ویروس آپدیت شده ی Avast پاک شد

Ehsan Ansari
30-09-2007, 19:05
سلام

گزینه folder options نباشه عادیه ولی گزینه hidden کلا نباشه ممکنه component های

ویندوز کامل نصب نشده باشن یه با ر دیگه اگه میتونین با یه سی دی دیگه ویندوز نصی کنین

s1978b
30-09-2007, 20:00
سلام دوستان و ممنون از لطفتون برای پاسخ ها

ولی من کاسپرسکای استفاده می کنم و همه داریوها رو هم اسکن کردم بعد از نصب همین ویندوز و قبلاً هم همین ویندوز رو نصب کرده بودم از همین سیدی ، حالا به نظرتون از همون قسمت Gpedit.msc میشه دوباره جواب گرفت ؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید
سعید

mahdi7610
30-09-2007, 20:41
می شه یکم واضحتر بگی الان شما گزینه hide file and folder را توی فولدر اپشن ندارید یا این که غیر فعال هستش

s1978b
30-09-2007, 20:47
نه اصلاً تو قسمت فولدر آپشن که میری اصلاً یه همچی گزینه ای که قبلاً بود اصلاً وجود نداره ( یعنی قبل از نصب این ویندوز جدید که قبلاً هم از طریق همین سیدی نصب شده بود ) نمیدنم از طریق یه نرم افزاری رجیستری ویندوز یا Gpedit.msc دستکاری شدن ؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید
موفق باشید
سعید

mahdi7610
30-09-2007, 23:03
دوست عزیز جواب دادن به این سوال خیلی برام گرون تموم شده چون ویندوزم را از دست دادم
کار هایی را که می گم انجام بده تا ببینیم چی می شه
( حتما حتما یک نسخه پشتیبان از رجیستری بگیر هر چند من گرفتم ولی نمی دونم چرا عمل نکرد )
از منوی Start وارد Run شده و عبارت regedit را تایپ نموده و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
حالا به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/Current Version/Explorer/Advanced/Folder/Hidden
بعد از این که هایدن را باز می کنید زیر پوشه های NOHIDDEN و SHOWALL وجود دارند یا نه اگر وجود دارند در پوشه NOHIDDEN درسمت راست یک DWORD value ایجاد کنید و نام ان را CheckedValue قرار داده و مقدار ان را 2 قرار دهید و در پوشه SHOWALL در سمت راست یک DWORD value ایجاد کنید و نام ان را CheckedValue قرار داده و مقدار ان را 1 قرار دهید اگر CheckedValue در هر دو پوشه وجود دارد مقادیر انها را مقادیری که گفتم قرار دهید

rezaete
30-09-2007, 23:23
دوست عزیز احتمالا وقتی که وارد فولدر ها میشی یه فولدر به اسمnew folder وجود داره . اگر این بود ویروسی شدی . من هم قبلا فولدر آپشنم نمیومد بعد فهمیدم که ویروسی شده و مجبور شدم کل هارد رو فرمت کنم . آخرش من موندم و 250 گیگ هارد پر از خالی :5:

s1978b
01-10-2007, 05:47
دوست بسیار عزیز

ممنون از پاسخ شما ولی در آدرس های فوق هر دو آیتم با مقدارهایی که فرمودید وجود دارند عیناً ، میشه مشکل از جای دیگه ای باشه ؟

در ضمن دوست عزیز rezaete من سر کار دیدم که کمپیوتر از طریق یه فلاپی این ویروس روگرفته و با نصب یه کاسپراسکای و بدون حتی آپدیت کردن اون نسل این ویروس کنده شد و به درک واصل شد.

دوستان بازم ممنون میشم اگه لطف کنند و کمکم کنند.
سعید

s1978b
01-10-2007, 05:48
دوست بسیار عزیز

ممنون از پاسخ شما ولی در آدرس های فوق هر دو آیتم با مقدارهایی که فرمودید وجود دارند عیناً ، میشه مشکل از جای دیگه ای باشه ؟

در ضمن دوست عزیز rezaete من سر کار دیدم که کامپیوتر از طریق یه فلاپی این ویروس روگرفته و با نصب یه کاسپراسکای و بدون حتی آپدیت کردن اون نسل این ویروس کنده شد و به درک واصل شد. :20:

دوستان بازم ممنون میشم اگه لطف کنند و کمکم کنند.
سعید

winxp
02-10-2007, 01:22
دوست عزیز جواب دادن به این سوال خیلی برام گرون تموم شده چون ویندوزم را از دست دادم
کار هایی را که می گم انجام بده تا ببینیم چی می شه
( حتما حتما یک نسخه پشتیبان از رجیستری بگیر هر چند من گرفتم ولی نمی دونم چرا عمل نکرد )
از منوی Start وارد Run شده و عبارت regedit را تایپ نموده و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
حالا به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/Current Version/Explorer/Advanced/Folder/Hidden
بعد از این که هایدن را باز می کنید زیر پوشه های NOHIDDEN و SHOWALL وجود دارند یا نه اگر وجود دارند در پوشه NOHIDDEN درسمت راست یک DWORD value ایجاد کنید و نام ان را CheckedValue قرار داده و مقدار ان را 2 قرار دهید و در پوشه SHOWALL در سمت راست یک DWORD value ایجاد کنید و نام ان را CheckedValue قرار داده و مقدار ان را 1 قرار دهید اگر CheckedValue در هر دو پوشه وجود دارد مقادیر انها را مقادیری که گفتم قرار دهید

منم همین جور شدم ولی من پشتیبان نگرفته بودم و ویندوزمم عوض نکردم تا دیگه از کار افتاد
:20:

اگه خیلی علاقه داری درستش کنی فکر کنم این راهی که میگم عملی باشه

از سیستم دوستت ریجستریشو کپی کن رو هاردت
یه دستورهست که ریجستری هارو با هم مقایسه میکنه که یادم نیست چی بود
اونو اجرا کن و ببین اختلاف در فایلهای مخفی در کجاست
سپس همون کار رو برا سیستم خودت انجام بده

این راهو تست نکردم و فکر کنم نشه ولی نظر بود دیگه